Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Va salut..ceva pareri de masina asta?

 

http://www.autovit.ro/show?id=C28954817

 

Stiu ca a mai fost postata aici, a mers cineva sa o vada?

 

Multumesc!

 

Nimeni nu stie nimic?E destul de departe de mine, si ma gandesc sa nu fie ceva aiurea pe la ea si sa merg degeaba.E vreun coleg de prin apropiere?

 

Multumesc!

Edited by bicher adi
Link to comment
Share on other sites

Nimeni nu stie nimic?E destul de departe de mine, si ma gandesc sa nu fie ceva aiurea pe la ea si sa merg degeaba.E vreun coleg de prin apropiere?

 

Multumesc!

 

"Ne pare rau - Anuntul este inactiv

Este posibil ca acesta sa nu fi fost activat sau ca termenul de valabilitate sa fi expirat."

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

am pus o pagina salvata, nu stiu daca merge...

 

 

 

 

da Laur, de asta intreb aici...nu vreau sa fac drumul degeaba...mi-a lasat-o intr-un pret ok.

 

Stiu doar ca e de foarte mult timp pe autovit. 320d 2009 cu multe dotari, M pack, 155k km, 15k euro. Ar fi trebuit sa se dea repede, nu?

Daca e totul ok dpdv mecanic eu zic ca e un pret foarte bun.

Link to comment
Share on other sites

http://www.autovit.ro/bmw-320-C29718674.html

Cum vi se pare? Am vazut-o astazi, ma gandeam sa trec la un E90 dupa Audi, daca nu gasesc un E92 sau un A5 sa imi placa si sa se incadreze in buget. Ca impresii, masina e ok, defectele estetice foarte mici si cu costuri mici de corectare, iar mecanic nu mi s-a parut a avea vreo problema. Facelift-ul a fost facut de proprietar prin cumpararea pieselor, interiorul a fost schimbat, la fel si volanul. Fata de Audi directia e incredibil de grea, dar nu e ceva care sa imi displaca, iar ca spatiu interior m-am simtit cam ingramadit :rolleyes:

 

Trimurile alea facute prin hidrotransfer ma zgarie pe retina. Dungile alea de la textura fibrei de carbon sunt foarte strambe.

Link to comment
Share on other sites

Ce ar mai trebui schimbat la fata?

Legat de trimuri, au iesit foarte prost, sunt pline de defecte. Dar cum am zis, nu sunt costuri mari, cu 3-400E scapi de toate defectele interior-exterior.

 

capota , bara , nu sunt sigur daca si aripile difera , masina pare cam dubioasa si nici pretul nu este prea stralucit pentru un 320d facut lego style , si oricum trebuie sa verifici daca farurile + stopurile au fost puse cum trebuie adica codare - LM - mufe etc , stiu ca la E90 este destul de complicata treaba

 

ai dat A6'le ?

Edited by Acero99
Link to comment
Share on other sites

Din cate stiu, e destul de scump pachetul ACS, undeva la pretul unui pachet M. Presupun ca gasesti sa faci schimb cu cineva +/- diferenta, in cazul in care nu iti place.

Capota fata facelift e 200-300 de euro, daca vrei sa o schimbi pe viitor.

Dar asta tine de gusturi, poti la fel de bine sa o lasi exact asa cum este.

 

Singura chestie urata mi se pare carbonul aplicat prost pe trimuri, dar asta se rezolva usor zic eu.

Atat timp cat conversia la facelift e facuta profi si masina e ok dpdv mecanic din partea mea ar avea un vor pozitiv :).

Link to comment
Share on other sites

Ce ar mai trebui schimbat la fata?

Legat de trimuri, au iesit foarte prost, sunt pline de defecte. Dar cum am zis, nu sunt costuri mari, cu 3-400E scapi de toate defectele interior-exterior.

Eu zic sa mai cauti.

Masina e facuta din bucati.

Volan de pack M cu trim de individual, schimbator normal, frana de mana de la pack M (piele perforata), scaune alcantara de la pack M, plafon gri (la pack M este negru), pedalier de pe ioffer.com

 

Cere si tu vin-ul, sa te uiti ce fel a iesit din fabrica...

Link to comment
Share on other sites

Ce ar mai trebui schimbat la fata?

Legat de trimuri, au iesit foarte prost, sunt pline de defecte. Dar cum am zis, nu sunt costuri mari, cu 3-400E scapi de toate defectele interior-exterior.

 

bara + capota + FRM3 sa fie ca din fabrica, si mai trebuie tras un fir pentru spranceana

Link to comment
Share on other sites

Stiu masina de mai de mult. Este parcata mereu la spalatoria aia portocalie de pe Calea Vitan, in apropierea Mall-ului. De fapt, am impresia ca este a baiatului cu spalatoria. Modificarile au fost facute in timp, ma uitam mereu la ea cand treceam pe acolo si constatam lucruri noi. Imi aduc aminte insa ca avea niste jante mult mai frumoase decat astea din anunt. Eu zic ca merita macar testata.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.