Jump to content

320d E91 2006 volan M


s0s0drk

Recommended Posts

Cel mai tare titlu ever de la rubrica asta.Cum sa pui "320d E91 2006 volan M" :))) Ca si cum volanul asta M ar fi ceva nemaintalnit sau vreo dotare extravaganta...

 

In rest sa o stapanesti sanatos,nu te supara dar m-a amuzat titlul. :)

:pardon: Eh, pe vremea cand am luat masina nu stiam eu f multe despre BMW, asa cum recunosc si acum. Stiu ca am cautat sa aiba pachet M interior, navigatie mare si Bluetooth. Atat aveam in cap. :)) Asta dupa ce ma hotarasem ca vreau BMW in loc de VW sau Audi.

 

Atunci mi se parea ceva f f important.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Am ramas de curand fara stickerul vechi primit de la Rhaziel cand mi-am luat masina din cauza vremii si am decis sa-mi pun un sticker nou, de data asta pe interiorul lunetei. L-am facut singur, in Photoshop, inclusiv conturul unui E91, desenat de mine, si l-am scos la un plotter.

 

Imi cer scuze pentru mizeria de pe geam... :blush:

 

 

Foarte tare stickerul ... nu am vazut pana acum sticker pentru e90/e91....

Cu e90 mi-as pune si eu :D

Link to comment
Share on other sites

Ma gandeam la folie vara asta, sincer. Stopuri, nu neaparat. Am alte prioritati: bare transversale, suporti bicicleta, un detailing exterior. Dar in Arad nu face nimeni asa ceva.

 

Merci de urari baieti.

 

@cristian_ntz: daca vrei iti trimit fisierul pt print cu e90.

Link to comment
Share on other sites

Ar fi foarte frumos din partea ta :D

Daca ai putea sa imi spui si unde sa ma duc sa il scot ar fi extraordinar :)

 

Multumesc.

 

sticker-ul arata ceva de genul. Scos la plotter va fi foarte ok. Ca si poza nu e cine stie ce. Nu stiu sa iti spun in Bucuresti unde gasesti un plotter. Cauta pe net ateliere de print, sigur gasesti. Si sa le spui sa ti-l faca pe folie alba cu adeziv pe interior, ca sa il poti lipi pe interiorul geamului.

 

Iti trimit pe PM fisierul pt print.

Link to comment
Share on other sites

sticker-ul arata ceva de genul. Scos la plotter va fi foarte ok. Ca si poza nu e cine stie ce. Nu stiu sa iti spun in Bucuresti unde gasesti un plotter. Cauta pe net ateliere de print, sigur gasesti. Si sa le spui sa ti-l faca pe folie alba cu adeziv pe interior, ca sa il poti lipi pe interiorul geamului.

 

Iti trimit pe PM fisierul pt print.

 

Eu am folie pe geamuri , deci lipitul pe interior nu este o optiune pentru mine. Dar il lipesc pe exterior nu-i problema :D

Poti sa imi trimiti fisierul..... Multumesc mult.

Link to comment
Share on other sites

Salut, ai putea face si un fisier cu E39 limuzina?

Platesc.

 

N-ai de ce sa platesti. Cam asa arata si ti-am trimis si tie un PM cu fisierul. Indicatiile sunt aceleasi ca la colegul de mai sus.

 

Eu am folie pe geamuri , deci lipitul pe interior nu este o optiune pentru mine. Dar il lipesc pe exterior nu-i problema :D

Poti sa imi trimiti fisierul..... Multumesc mult.

Ti-am trimis PM cu linkul. Da click pe "My link" si se va descarca fisierul TIFF pentru print.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.