Jump to content

Vi se face un cadou...


Romulus

Ce alegeti un E30 sau un E90?  

117 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pai parca vad ca vine careva si zice ca ia E90 sa il vanda si sa isi ia o flota de E30. :blink: Deja prevad doi pe lista: Bogdyy si Dumi, acesti rechini ai soselelor ......

118280[/snapback]

 

2 banuieli, 2 voturi E30 :)

 

Wlf, zi-mi shi mie numerele de la loto, please :)

Edited by MuadDib
Link to comment
Share on other sites

Guest IulianE
nici eu...dar tot E90 as alege.E 30 a fost prima mea dragoste BMW,am fost innebunit de acest model,dar cu trecerea timpului am observat ca imi plac masinile mai mari si mai confostabile,decat cele mai mici si mai sportive.
Link to comment
Share on other sites

Buuuuuun. Hai sa comparam diverse chestii:

 

Alonso cu Senna

O'Neal cu Jabbar

Stefan cel Mare si Ceausescu (sa nu radeti, e pe bune)

E30 vs E90

 

Please stop it!

 

Eu zic ca fiecare chestie merge comparata cu alta, avand in vedere momentul vietii ei. Sunt mere si pere oameni buni. Alta viata, alte asteptari, alte 100.000 de chestii pe care mi-e lene sa le insir.

 

Si acuma my opinion:

 

Cel mai reusit BMW din toate timpurile e34.

Cel mai resuit 3, e30.

 

Si on topic: vreau cadou e90, ca il vand a doua zi si imi iau un e60 rulat sau dau avans la 645i (tot rulat) :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest IulianE
E90 fara sa discut.

Imi plac lucrurile de ultima ora si nu sunt nostalgic.

+ca nu-mi plac ursii :blink:

118540[/snapback]

gandurile mele intocmai...mai putin ultima fraza...mie imi plac ursii

Edited by IulianE
Link to comment
Share on other sites

Fucking shit ... doar 5 voturi pentru E30 ?

 

Si eu initial voiam sa votez E90 ... Sa o vand sa imi iau parc auto si sa imi cumpar si benzina pentru vreo 2 ani ... comparand cu femeile , o prefer pe aia de 20 de ani sa o pun la produs pana la 40 . Dar cum cadoul e cadou , si nu il poti vinde , ci trebuie sa pastrezi masina ... alegerea este dificila . Oricum se stie ce am votat :blink:

Link to comment
Share on other sites

e30..................... Placerea de a conduce

118407[/snapback]

 

Sa stii ca acest slogan este acelasi slogan cu care a fost construit in minte si E90-ul. Si nu degeaba. Ar trebui sa incerci, ai sa ramai surpins de cat e de placut sa conduci un E90.

 

:blink:

 

Chiar crezi c-au uitat bavarezii sa faca masini? Nu cred ca un fan adevarat poate sa sustina asta.

Link to comment
Share on other sites

Guest IulianE
Eu inteleg ca unii au votat cu E30-ul si este explicabil.Asta deoarece poll-ul i-a fortat sa aleaga masina cu ochii inchisi.Daca deschideau ochii vedeau E90-ul. :blink:

118576[/snapback]

foarte tare asta :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

@Romulus-Intre E 90 si E 30 nu poti face comparatie...sunt mashini din lumi diferite! In skimb sunt de acord k E 39 e mult mai reusit decat E 60! Arata mult mai bine, are un design kre va fi la moda si peste ink 10 ani si k si dotari se "bate" cu orice mashina actuala ! (Inclusiv E 60)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.