Jump to content

unde gasesc asa ceva !


obo86

Recommended Posts

Nici dovada de cocalarie,ori ilegalitati nu-s :twoup:

asta ca sa numai schimbi masina asa des:)) nu te mai plictisesti

 

mersi ..

 

Nici dovada de cocalarie,ori ilegalitati nu-s :)

pai am vazut si eu la cocalari americani care isi pun pe m3.. mie imi plac

Link to comment
Share on other sites

daca poti sa alegi tu cand se schimba culoare nu mi se pare ceva asa de rau . Adica sa poti sa le ti albe majoritatea timpului iar cand iti vin pandaliile sa le schimbi in naiba stie ce culoare :twoup: .

 

Daca se schimba ele de capul lor mai mult ca sigur ramai fara talon :) !

Link to comment
Share on other sites

Sau poate nu esti decis si trebuie sa alegi intre alb si galben, nu e cocalarism dar sa dai 300$ doar pt 2 culori e mult...

Mai bine iei 2 seturi cu 150 ron si le schimbi cand te plictisesti.

 

Restul culorilor :twoup:

 

Voie buna.

Link to comment
Share on other sites

astea care se schimba singure sunt cocalarisme clar. Cel putin la noi..

 

Dar la chestia la care m-am referit eu , ar fi chiar ceva interesant , si nu ar avea nici o treaba cu tziganeala neoanelor sub masina si altele.

Link to comment
Share on other sites

daca poti sa alegi tu cand se schimba culoare nu mi se pare ceva asa de rau . Adica sa poti sa le ti albe majoritatea timpului iar cand iti vin pandaliile sa le schimbi in naiba stie ce culoare :twoup: .

 

Daca se schimba ele de capul lor mai mult ca sigur ramai fara talon :) !

pai aia zi si eu le schimbi cind te te ,mai superi pe masina .. dar lumea ma ia de deja cu hooo . am intrebat unde gasesc asa ceva ...

Link to comment
Share on other sites

Daca ai angel eyes iar sursa de limina e led sau bec, se poate face foarte usor ceva asemanator, cu 3 culori sa zicem...

pai da si cu telecomanda cum as face .. daca ai vazut video cred ca acolo e o telecomanda .nu as vrea sa se schimbe asa ca ca o orga de lumini .. sa schimb cum vreau si cind am eu chef ..

Link to comment
Share on other sites

Daca ai angel eyes iar sursa de limina e led sau bec, se poate face foarte usor ceva asemanator, cu 3 culori sa zicem...

pai da si cu telecomanda cum as face .. daca ai vazut video cred ca acolo e o telecomanda .nu as vrea sa se schimbe asa ca ca o orga de lumini .. sa schimb cum vreau si cind am eu chef ..

Si daca ai un buton in bord, langa schimbator, sau unde vrei tu, o sa te doara mana?

Link to comment
Share on other sites

scuze de off topic, seamana cu veiozele alea philips care iti pot lumina tot pastelul. maine poimaine apare si caroseria imbracata in leduri, iar masina se aprinde cu totul in cularea dorita. personal nu cred ca genul asta de angel iti creste valoarea morala si sociala,.,.
Link to comment
Share on other sites

Nici dovada de cocalarie,ori ilegalitati nu-s :)

Ia dati-mi si mie o definitie pentru cocalar/cocalarie. :twoup:

 

Nu de alta, dar ca sa stiu si eu ce sa fac sau sa nu fac pentru a nu ma identifica cu unu' (cocalar), ca am auzit ca cica e de rau... :)

Edited by Bobo1987
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.