Jump to content

IATA SI TROACA MEA


Krebs

Recommended Posts

pai sa sti ca n-am mers mai tare de 1-a :) si drumul a durat cam 30 de min din momentul in care se iesea de pe sosea... iar un prieten cu o fabia a facut acelasi drum in 8 min ...hyper.gif raliu..

 

am pus fetele de usa ..sunt ok.

 

m-am chinuit putin la manerele de pe spate de la geam , la decupat , ca n-ai vrut sa-mi faci cadou si niste macarale electrice, mi-ai dat doar fetele ! :p

"Sunt pe la Dunare sau ma insel eu(esti pescar?)?Chiar daca mai tarziu s-o stapanesti sanatos"

 

da sunt pe Dunare pozele :)

in locul ala poti face si plaja si gratar si sa dai la peste spre bulgari :p culmea e ,ca nu te intreaba nimeni de sanatate acolo , ca pe Dunare este interzis pescuitul :)

 

greu am observat ca mi-ai scris ceva :))) merci pt urare , dar o stapanesc (zic eu ) de 6 ani deja frantics.gif

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

pai sa sti ca n-am mers mai tare de 1-a :) si drumul a durat cam 30 de min din momentul in care se iesea de pe sosea... iar un prieten cu o fabia a facut acelasi drum in 8 min ...hyper.gif raliu..

 

am pus fetele de usa ..sunt ok.

 

m-am chinuit putin la manerele de pe spate de la geam , la decupat , ca n-ai vrut sa-mi faci cadou si niste macarale electrice, mi-ai dat doar fetele ! :p

 

da sunt pe Dunare pozele :)

in locul ala poti face si plaja si gratar si sa dai la peste spre bulgari :p culmea e ,ca nu te intreaba nimeni de sanatate acolo , ca pe Dunare este interzis pescuitul :)

 

greu am observat ca mi-ai scris ceva :))) merci pt urare , dar o stapanesc (zic eu ) de 6 ani deja frantics.gif

 

S-a terminat prohibitia din cate stiu eu si-ti trebuie PG-ul,depinnde pa' unde te duci si daca dai de granceri.Oricum e superb pa' Dunare(daca esti si pescar si mai si)

Link to comment
Share on other sites

Ai iesit la peste cu Similea? :rolleyes:

 

Cu aerul cum mai stai?

 

 

 

nu , ca nu mai vrea sa fie prieten cu mine pardon.gif

 

 

merge ac-ul ! si-nca foarte bine frantics.gif ...din cauza lui s-a prafuit atat de rau masina , ca batea ventialtorul de pe radiator in tot praful ala de jos, care era din belsug si a facut-o de comanda ,oricum ,drumul prin padure si peste toate digurile peste care am trecut , a fost destul de aventura pt mine si suspensia mea (garda la sol) :) pt altii , este o chestie destul de banala..

 

S-a terminat prohibitia din cate stiu eu si-ti trebuie PG-ul,depinnde pa' unde te duci si daca dai de granceri.Oricum e superb pa' Dunare(daca esti si pescar si mai si)

 

zona aia este pe langa Oltenita :)

 

trage greu pestele pe Dunare , dar si cand trage ,trage ceva frumos thumbsup.png

 

 

 

 

 

 

@p.s. C.saintz, nu te uita aici , ca faci infarct doar daca te gandesti la cum ar fi sa fie ... :p masina ta ,aia din poze..

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

nu , ca nu mai vrea sa fie prieten cu mine pardon.gif

 

 

merge ac-ul ! si-nca foarte bine frantics.gif ...din cauza lui s-a prafuit atat de rau masina , ca batea ventialtorul de pe radiator in tot praful ala de jos, care era din belsug si a facut-o de comanda ,oricum ,drumul prin padure si peste toate digurile peste care am trecut , a fost destul de aventura pt mine si suspensia mea (garda la sol) :) pt altii , este o chestie destul de banala..

 

 

 

zona aia este pe langa Oltenita :)

 

trage greu pestele pe Dunare , dar si cand trage ,trage ceva frumos thumbsup.png

 

 

 

 

 

 

@p.s. C.saintz, nu te uita aici , ca faci infarct doar daca te gandesti la cum ar fi sa fie ... :p masina ta ,aia din poze..

O plachie de crap,saramura sau o ciorba de peste cu apa din Dunare......... daca-mi permiti ca e seara si presupun ca ai manncat

Link to comment
Share on other sites

O plachie de crap,saramura sau o ciorba de peste cu apa din Dunare......... daca-mi permiti ca e seara si presupun ca ai manncat

 

bai ,chiar, cum naibi domne cu apa din Dunare ?! ..intamplarea face ca ,chiar azi vorbeam de treaba asta cu niste prieteni, cum e posibil sa faci asa ceva ,cu apa din Dunare...mellow.png

 

totul e bine , dar cu apa din bidon, plata ! pardon.gif

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

Salut . Vezi ca e un poligon prin Bucuresti , dai 5 lei si te lasa sa faci niste parcari . Dupa cateva sedinte , vei ajunge de la a parca pe 2 locuri , la a parca pe 1 loc jumate . Trebuie perseverenta . Frumoasa pielea ... de pe portofel :))

 

p.s. : asta se numeste pregatire psihologica a meciului ce se anunta :))

 

Acest mesaj este un pamflet si trebuie tratat ca atare . i-ul rullz :)

post-4875-0-07867700-1310337740_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Arata foarte frumos cu interiorul de piele. De curiozitate, ca nu am urmarit tot topic-ul, cat a costat ?

 

 

tot ,tot, adica montaj ,transport ,piese 3000ron

 

mai am de finalizat treaba cu incalzirea in scaune si de pus un volan .

 

http://img709.imageshack.us/img709/3549/73704424.jpg

 

 

 

 

 

am vrut sa fie jos un 4 si un 6 , ca sa mearga cu e46 , dar macar am 46 la numar ! :frantics:

 

in rest, d-ul rullz !

 

p.s. ce-o fi cu tine de ai intrat iar pe forum ?! :)

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

hai ca se tine bine mini 7-tarul.. :)

Eu aveam mai putine probleme cu suspensia sport decat cu aia stock varza, ca nu mai balansa asa grav la gropani, dadeam cu fundul de pamant mai rar.

oricum am razuit-o in Austria de mi-a cazut si parul din cap jumate cand am auzit scrasnet-ul..( am iesit de pe drum sa fac loc la unul cu un SUV, am crezut ca era mai lat dar de unde, doar zapada care acoperea ceva sant.

Noroc cu LSD si am iesit, dar cum scrasnea masina, nevasta-mea si-a acoperit urechile..

Edited by DOMI
Link to comment
Share on other sites

da, suspectam ca are autoblocant, aveam o panta langa casa, jumate zapada de 15 cm jumate gheata, normal nu urcam ever pe acolo, dar acum sunt sigur, am verificat si dupa VIN si in service, e LSD..

Daca e la e46 ca la e34, nu prea ai nimic e fund, e totul acoperit foarte bine, dar intradevar cand auzi zgomotul ala cand razuie albesti .... (la mine fundul se taria pe marginea asfaltului iti dai seama)

Edited by DOMI
Link to comment
Share on other sites

@d-rive : merci ,cred.. :pardon: vine din partea ta , totusi.

 

Trebuie sa schimbi titlul ca numai este troaca si stock :D

 

 

eh, mai are mult pana sa nu mai fie troaca si stock stoc va fi tot timpul , poate doar dinavinul nu va fi oem . :)

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

@d-rive : merci ,cred.. :pardon: vine din partea ta , totusi.

:wacko: ce-ti veni? Scoate "cred" din fraza ;)

 

P.S. cu placere si sa te bucuri in continuare de "troaca" ta si sa stii ca indiferent de masina, an, model, etc, satisfactia si sentimentele fata de ea, sunt aceleasi la fiecare dintre noi.

Link to comment
Share on other sites

de unde si proverbul "troaca din casa e mai buna decat aia a vecinului" ..:)

 

Stici ce iti mai trebuie sa fie mini 7-tar adevarat ? niste geamuri atermice, nu folii.. :)

Asa de viitor, dupa volan.. :)

Edited by DOMI
Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Frumosa "Troaca" sa o stapanesti sanatos si fara incidente.Am si eu una idetica:D din 6 noiembrie 2010.Dar jur ca nu am stiut ca are si MP3 cum ai citit am si fugit repede la masina cu un cd cu mp3-uri si nu mi-a venit sa cred ca la citit am strigat uraaaaaaa de bucurie,nici acum nu imi vine sa cred.Si ce e cel mai naspa ca zilele trecute am cumparat un modulator FM ca sa scap de problema de a avea numai 20 de track-uri pe un CD si foarte dezamagit am fost de fidelitatea pe care o scoate dar la 29 de RON cat am dat pe el nici nu ma asteptam sa fie ceva mai bun de capul lui.Dar acum ca am descoperit ca are MP3 l-am aruncat din masina:)))))

 

Bun tare ca ai facut poza aia la CD-player

 

Bafta

 

PS: acum ma apuc sa prajesc vreo 20 de cd-uri ca sa fie.

Edited by Butzy
Link to comment
Share on other sites

ma bucur ca te-am putut inspira ! :thumbsup:

 

ca idee si ca mp3-iul sa functioneze corect (perfect) ,adica sa nu ai probleme de citire sau blocari ar fi cel mai bine sa nu prea faci foldere si ca numele melodiei sa nu aibe caractere prea multe, deci ca numele piesei sa nu aibe exagerat de multe litere :)

 

de functionat functioneaza in orice fel , eu zic cum e cel mai bine sa fie perfect :thumbsup: in rest , sa te plimbe cu placere !

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.