Jump to content

BMW se "trage" din.... avion


X X L

Recommended Posts

din punctul meu de vedere FELICITARI , este greu sa aduni oameni pt orice. Indiferent ca trebuie sa dea sau nu bani. O initiativa draguta, daca se facea si pe culori era mai frumos ( nu zic ca asa nu este ) , este usor de zic HAI SA FACEM , dar nimeni nu vine cu idei, doar critica

@Laur , numai pune tot la suflet :twoup:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
cei carora li se pare ceva fara rost, au dreptul lor sa se pronunte, dar cei care am fost prezenti stim ce a insemnat totul, chiar daca pare ceva banal sa realizat destul de greu, aranjatul masinilor, statul in soare cateva ore, discutiile cu pilotul si altele sunt treburi de culise dar ce a iesit e ceva ce merita macar apreciat..... ! eu asa cred , a fost un mic efort din partea unora...... acum ca la uni li se pare un fleac......parerea lor. eu sunt mandru de ceea ce am realizat atunci.... noi cei prezenti.
Link to comment
Share on other sites

sa realizat destul de greu,

 

Abia dupa ce faci 8 clase iti dai seama ce greu este si renunti la priviliegiul de a face o facultate.

In definitiv este un privilegiu, nu te intreaba acolo daca ai BMW.Si ce rau imi pare, daca pe asta se baza totul era super ok, aveam la un moment dat 3 cazane de BMW-uri. :twoup:

Link to comment
Share on other sites

sa realizat destul de greu,

 

Abia dupa ce faci 8 clase iti dai seama ce greu este si renunti la priviliegiul de a face o facultate.

In definitiv este un privilegiu, nu te intreaba acolo daca ai BMW.Si ce rau imi pare, daca pe asta se baza totul era super ok, aveam la un moment dat 3 cazane de BMW-uri. :twoup:

nu prea am inteles ce-ai vrut sa zici!!! poate sunt eu mai inapoiat fata de tine, am o facultate dar se pare ca degeaba, astia din "bavaria" (sa nu se supere nemtii adevaratii nu la ei ma refer) sau care au astfel de ID sunt mai destepti decat majoritatea dintre noi...... oricum nu vreau sa polemizez cu tine...... eu zic ca ceva facut din pasiune pentru marca BMW e oricum l-ai privii ceva special...... pentru mine si pentru altii asa e ....... dar pentru tine se pare ca nu!......

eu iubesc cu adevarat BMW-urile asa ca sunt foarte multumit de ceea ce-am realizat atunci, daca unora nu le place sau consdera ceva lipsit de sens nu va mai uitati pe aceste posturi...... lasatile pentru cei mai prosti...... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.