Jump to content

[Vand] embleme din rasina pentru jante, volane, schimbatoare


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Salut Michael, as vrea si eu doua embleme alb-negru, pentru capota si portbagaj la un e39. Multumesc. Ai idee ce dimensiuni au? Ma gandesc ca poate ai mai facut pt acest model. Daca nu, trebuie sa le masor si iti dau dimensiunile.

P.S. Multumesc foarte mult pt logo-ul ACS, insa nu se potriveste cu ce am eu, este si ngust si are colturile ascutite, iar la mine la capete vine pe rotund. Nu-i nimic, daca vrei pot sa i-au iar dimensiunile si pot sa-ti trimit si un foto cu eleronul. Probabil ai uitat dimensiunile. Se mai intampla. Nu-i nimic oricum mersi mult :)

Link to comment
Share on other sites

Salut! Da, cu detaliile pe messenger mai greu. Cel mai bine e sa imi spui aici sau pe PM cum doresti marimile la logoul ACS. Emblemele de capota portbagaj E39 sunt in principiu de 82mm dar la modelul facelift la portbagaj e mai mic. Masoara te rog si spune-mi. S-ar putea sa am pe negru deja facut.
Link to comment
Share on other sites

deci mi-ai trimis ieri un colet cu 2 embleme de acelea M mici de jante si una de schimbator cu 5 trepte.De ce pe site pretul lor era 20 lei si mie la posta mi-a venit de plata 30 lei?nu ar fi fost asta o problema dar macar sa fi dat banii pe ceva bun si care sa se potriveasca.Deci emblemele M de jante sunt prea mari si nu incap in acel loc care le este destinat iar aceea de schimbator este prea mica si ramane o gramada de spatiu pe langa ea...NU RECOMAND
Link to comment
Share on other sites

Emblemele mici sunt 5 lei/buc iar emblema de schimbator 15 lei + transport. Am sa-ti trimit 2 embleme mici la dimensiunea potrivita. Cred ca ti-am trimis cele de volan care intradevar sunt mai mari putin. Iti va veni plic simplu in posta fara sa mai platesti nimic. Imi cer scuze pentru incurcatura.

 

PS: la cele de schimbator ma mir tare. Pana acum cate am trimis sau potrivit. Ai alta nuca?

Edited by michael
Link to comment
Share on other sites

nu.am nuca originala de M luata de pe un M5 si am vrut sa schimb acel geam dinaunttru pt ca se formasera bule...iar asta care a venit de la tine e prea mica in circumferinta...si pretul care mi-a venit la posta atat a fost...30 lei in loc de 20 + inca 8 lei transportul....deci am platit pe o emblema de schimbator si 2 mici de roti 38 lei
Link to comment
Share on other sites

Multumesc. In principiu pentru jante, embleme mici de M au dimensiunea de 2x1cm dar la duicu_vlad locasul e mai mic din ce spune el.

 

 

 

 

 

 

 

Vlad ti-am trimis embleme mici de 1.8x0.9 cm. Ai cumva ceva jante replica de nu ti s-au potrivit cele de 2x1cm?

Link to comment
Share on other sites

Bine ca s-a rezolvat. Ti-am trimis mai multe ca sa recuperezi pierderea de la schimbator.

 

Oricum esti primul care are nevoie de embleme mai mici decat cele de 2x1cm pentru jante. De acuma va trebui sa intreb pe fiecare de ce are nevoie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.