Jump to content

BMW E46 320d Special Edition


Infamous

Recommended Posts

Foarte tare masina, studiez de ceva timp topicul tau de pe 4tuning, jurnalul masinii practic. E intretinuta impecabil. Merita banii pe care ii ceri, avand in vedere cum ai avut grija de ea.

Sfat : Ignora total parerile gen : E prea scumpa, nu are geamuri electrice, nu are x, nu are y.

Pacat ca o vinzi. Mai ales in contextul economic actual.

Link to comment
Share on other sites

pentru cei care zic ca masina e scumpa..e clar ca nu e pentru voi, pentru voi sunt cazanele e60, e90 sau ce mai visati voi la 10-11.000E..o masina atat de bine intretinuta si cu un asemenea interior nu este rara..este foarte rara. eu cred ca pretul este cel putin corect, chiar mic as putea spune. dar, din pacate, tara e plina de ipocriti care se plimba in bmw doar de dragul emblemei, care cumpara toate cazanele si le considera supercars. sunt sigur insa ca se va gasi un cumparator, ce va aprecia adevaratele calitati ale masinii. daca nu aveam masina, eram eu clientul tau.

p.s. am urmarit topicul de prezentare al masinii tale. daca nu e neaparat nevoie sa o vinzi, pastreaz-o, este o masina foarte frumoasa. Bafta la vanzare!

Link to comment
Share on other sites

Plin forumu asta de frustrare...cand se pun la vanzare zeci de oboseli nu comenteaza nimeni nimic, cum se pune la vanzare o masina calumea toti se trezesc: ca nu are geamuri pe spate, ca nu are trixenon, ca are o roata moale, ca face cu vre-o 5000 mai putin...bine ca veti voi pe masinile voastre de toate si le-ati da cu 4000 de euro daca ar fi sa le vindeti...
Link to comment
Share on other sites

Nu confunda-ti forumul BMW(cu si despre bmw) cu hi5, unde o piti isi pune o poza si toti labari saliveaza dupa ea. Este normal sa apara pareri pro si contra cu sau fara argumente. Ca nu convin celor vizati asta este altceva. Iar valoarea masinii o stabileste pretul de vanzare, simplu nu? Oricum este o masina deosebita.

 

Nu confunda-ti forumul BMW(cu si despre bmw) cu hi5, unde o piti isi pune o poza si toti labari saliveaza dupa ea. Este normal sa apara pareri pro si contra cu sau fara argumente. Ca nu convin celor vizati asta este altceva. Iar valoarea masinii o stabileste pretul de vanzare, simplu nu? Oricum este o masina deosebita.

Link to comment
Share on other sites

frumoasa dar prea scumpa. 8000e pret real

bosu tu ce masina ai? sa ne facem o idee

eu am vazut masina live, stiu ce grija are dadi de ea... asteptam sa vedem bolidu lu leu sa o evaluam...

 

 

Masina mea s-a vandut, am fost realist si m-am comformat pietii ...

 

 

eu nu i-am zis asta cu rautate,si nici nu i-am stricat firma...fiinca nu vinde nimic pe forumul asta...

 

 

 

Eu stiu de sari pt el, aveti masini din aceiasi cateogrie "special edition"

Link to comment
Share on other sites

v-a bateti joc si de proprietar si de masina... 7mi :| mai bine nu v-a bagati in seama aiurea sincer...

va bateti joc si de proprietar si de masina... 7mii mai bine nu va bagati ...

 

care este niste treburi manancate pe paine cu gramatica.

 

on-topic: masina arata bine, interior ingrijit. mai ramane pretul...

bafta.

Link to comment
Share on other sites

Asa e, lasa-i pe astia care scriu "v-a bateti joc" sa se ocupe de masini, ca ei "este" cei mai destepti. Pe aceasi nota ar putea sa iti zica tie "nu iti baga nasul la masini, la liceu cu tine sa INVETI sa scrii... el profesore' (in masini)" :twoup:
Link to comment
Share on other sites

revenind on topic:a mai fost la vanzare aprox. acum un an?

sincer parca am mai vazut una asemanatare la vanzare, aceleasi optiuni, individual, dar fara geamuri electrice spate.

pe mine nu m-ar deranja chestia asta, de 2+ ani de cand am masina nu s-au folosit de 10 ori geamurile spate.

 

bafta la vanzare, dar eu zic sa incerci prin primavara asa, poate se indreapta lucrurile.

Link to comment
Share on other sites

Dadi cu 7000 o iau eu :)

Tu cine esti? Vice-president ori vice-pussy? :)

 

tu esti cu vaca.....n`ai nici o treaba :(

Nu am nicio treaba, intr-adevar. Cum spui si tu, sunt alaturi de tine. Tocmai d-aia te intrebam daca esti vice-president ori vice-pussy... :twoup:

Edited by Bobo1987
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.