Jump to content

Vand jante m3


Bog86

Recommended Posts

replici.. corect?:)

vreau poze cu anvelopele continental sa vad uzura.

si lasa-ne totusi si un nr de tel.

 

Man nu cred ca sunt replici din moment ce au inscriptionat pe ele BMW si made in germani. Am sa fac maine niste poze la cauciucuri.

 

Sincer nu stiu et si j-ul ca nu ma pricep, dar sunt late :twoup: ,atat stiu si dimensiunile.

 

nr de tel:0766631529

Link to comment
Share on other sites

salut. ma intereseaza. fa-le poze la spate unde scrie made in germany pe ele.

uitate tot acolo ca trebuie sa scrie si ET-ul... daca au et peste 30 maine sunt la deva sa le iau.

da-mi raspuns azi.

 

cum zici ca-s original ca vad ca minim 18 pe original :

http://bmwfans.info/parts/catalog/E46/Coup...ouble_spoke_67/

Link to comment
Share on other sites

Am revenit cu poze ale cauciucurilor si interiorul jentilor.

Daca u crezi ca jante de m3 originale gasesti doar pe 18'' te inseli, oricum asta e parerea ta eu nu ma cert si nici nu ma contrazic cu nimeni cine vrea jentile vine le vede si probeaza.

 

Am revenit cu poze ale cauciucurilor si interiorul jentilor.

Daca u crezi ca jante de m3 originale gasesti doar pe 18'' te inseli, oricum asta e parerea ta eu nu ma cert si nici nu ma contrazic cu nimeni cine vrea jentile vine le vede si probeaza.

 

Si inca 2 poze.

post-22583-1284139450_thumb.jpg

post-22583-1284139469_thumb.jpg

post-22583-1284139498_thumb.jpg

post-22583-1284139515_thumb.jpg

post-22583-1284139821_thumb.jpg

post-22583-1284139835_thumb.jpg

post-22583-1284139850_thumb.jpg

post-22583-1284139885_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mai oameni eu am deschis topicul pt vanzarea unor jante nu pentru pareri pro si contra, cine vrea sa le cumpere sau sa dea altceva la schimb bine cine nu la felde bine. In plus de asta am mai spus pretul nu mai e 300E ci 250E, nu pot sa le dau gratis plus de asta au si cauciucuri.

 

Domnule RAL: ''Scrie Germania dar nu au nici un cod'' scrie intr-adevar Germania dar eu am pozat doar ce m-a intrebat Robyza nu si codul, pe fiecare spita are gravat ceva eu am pozat doar ce mi s-a cerut. In fine cine e interesat de cumparare sau de schimbare sa posteze in continuare. Multumesc mult.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.