Jump to content

A Aparut un Avion de Tip MIG pe Strada


Dumy

Recommended Posts

Mig-ul o adevarata fiara dupa titanul UCF,cand al vezi parcat e un ursulet normal dar cand ai dai cheie......e o adevarata fiara bruta care dupa atatia ani vrea sa a-si pastreze statutul de lider printre multe ...masinute din astea noi,a mancat,a rupt Peugeotul Paladine,306,Opeluri,a lasat multi proprietari din astia de masini noi''necajiti'',cand ai ridici capota si vezi bruta de moror ce zage acolo si cand ai da cheie eu sincer sa am o masina din asta noua cand l-a-si auzi cum rage motorul ala ca un tigru turbat eu in locul celorlalti cu alte masini,alte marci mi-a-si vedea de treaba mea :blink:

post-550-1157752013_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Stai prietene usor mai intai sa vb cu proprietarul si cel mai sigur cred ca ai sa vii tu la Pitesti daca ai curaj sa faci liniutza cu asemenea bestie asa ca mai discutam despre problema aceasta :blink:
Link to comment
Share on other sites

Guest IulianE
oriunde,nu conteaza...da nu am timp sa vin la Pitesti.Oricum trebuie sa ma pregatesc de liniuta...sa caut sosea libera,sa aduc camere video...Asa ca in bucuresti ramane cel mai sigur.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.