Jump to content

Vand roadio cd business bmw seria 3


augustin

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Are dreptate castorika. A inebunit lumea cu preturile astea. Mai cerea unu 200 euro pe o cotiera. Pretul player-ului este undeva la peste 100 Euro. Eu l-am cumparat cu 400 ron vara trecuta.

Sper sa nu te superi dar pretul este exagerat.

@stefan Playerele de genul asta la varsta pe care o au incep sa aibe probleme cu lentila. Comparatia cu unul nou nu isi are rostul. Compari produs nou cu produs de 10 ani.

P.S. La 200 euro il vand si eu pe al meu daca e cineva interesat.

Edited by Taz
Link to comment
Share on other sites

Are dreptate castorika. A inebunit lumea cu preturile astea. Mai cerea unu 200 euro pe o cotiera. Pretul player-ului este undeva la peste 100 Euro. Eu l-am cumparat cu 400 ron vara trecuta.

Sper sa nu te superi dar pretul este exagerat.

 

P.S. La 200 euro il vand si eu pe al meu daca e cineva interesat.

 

Da, eu am si o cotiera la 180 euro, si cd ul la 200 euro. Internetul este plin, cumparati de unde doriti. Preturile mici ascund mereu ceva "necurat"

Mai lasati-ne cu sloganul: "este criza dom'ne" ca nu tine, cumperi bine, nu.. sa fim sanatosi.

Link to comment
Share on other sites

Nu e vorba de nici o criza sau vreun slogan. E vorba ca tot timpul s-au vandut la 100 - 150 euro si acum tu il pui la 215. La fel si cotiera.....

 

Emarfa mea si o vand cu cat doresc. Daca la reprezentanta un cd costa 2200 lei, mi se pare jenant sa-mi zici ca 800 lei este un pret mare, cotiera la fel, costa foarte mult. Repet: cine doreste sa-si cumpere, are la dispozitie tot internetul etc

Link to comment
Share on other sites

Cu 600 lei am vandut acum cateva luni un CD Professional de E46.

Pretul unui Business este undeva la 500-550 lei in functie de starea lui.

 

Scuze de off... bafta la vanzare!

 

Bine mai baieti, din partea mea sa le dati si de pomana :twoup: cine vrea sa cumpere asta e pretul, daca nu.. sa astepte pana o sa mai aveti voi de vanzare :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
nu e prost cine cere e prost cine cumpara la pretul asta......incredibil....deja parca e forum de manelisti .fara numar, fara numar........ce draq costa 200 de euro un cd-player?..........sau o cotierea?...de la o masina care valoreaza 1000 EURO in Anglia Edited by bmwiscoupe
Link to comment
Share on other sites

ca un sfat personal,nu contestati pretul si nu incercati sa expuneti argumente pro si contra,asta e un topic de vanzare..la un moment dat o sa aveti ceva de vandut pe forum si poate nu o sa nimeriti pretul cel mai rezonabil,si nu o sa va convina sa vi se urce toti userii in cap..oricum,ca opinie personala pt.un cd player business de E46 se cere alt pret,mult mai mic,persoana careia i-am vandut asa ceva stie ce pret a obtinut,dar fiecare e liber sa ceara cat considera..si sa-mi trimita si mie locatia masinii userul care a vazut E46 de 1000 de euro in Anglia,si cel mai important daca din vreo imagine se mai poate recunoaste ca e E46,in rest nu are sens sa intram cu pareri aiurea sau mai exact nefondate,un moderator sa stearga tot ceea ce nu este in acord cu subiectul topicului,inclusiv acest post,bafta la vanzare initiatorului topicului si celorlalti la cumparare. Edited by BMW_Zeu
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.