Jump to content

Un urs simplu


alex_maniacu_91

Recommended Posts

Inca un 3 in ograda, de data asta un ursulet, ai 3 de 3:)). Imi place ce i-ai facut pana acum desi daca tot ai facut jantele pe spate ar fi meritat sa le modifici nitel si pe cele de pe fata, pare cam subtirica pe fata:D. Succes la modificari, imi place in ce stare ai adus-o!! Acum te recunosc pe strazi, multa bafta:twoup:! Edited by aleXpeed
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Le-am mutat asa pentru poze. In mod normal doar pisica sta pe loc de parcare platit, ursul si rechinul stau pe locuri publice unde aplic cu vecinii regula primul venit, primul parcat :) Oricum, sunt convins ca sunt injurat, dar pana acum au fost intelegatori si nu au facut scandal :twoup:
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
sa-ti traiasca bmw-urile, sa aibe un an plin de upgrade-uri :twoup:

Multumesc la fel :)

 

 

 

foarte tare fotografia "combi" :)

Multumesc :twoup:

 

 

Cu e21 mai ai vreun proiect ceva?Adica ce mai ai de facut la el?

Rechinu' a intrat la dezmembrat. Peste cativa ani am inteles ca va urma sa se deschida un circuit pe langa Bucuresti, asa ca o sa pastrez caroseria si in functie de ce bani o sa am in viitor o sa o pregatesc in acest sens :twoup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Trebuia totusi sa ti si rechinul,sau poate iti iei altul cu 4 faruri,adica daca tot ai luat atatea nu cred ca e o paguba un e21,un pic mai nasol o sa fie cu piesele dar din atatea cunostinte de pe forum se gaseste,mai ales in Bucuresti.Poate prinzi un 323 e21 :twoup: .
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Felicitari pt. colectia ta.

E clar ca ai muncit mult ca sa le aduci in stare buna ... esti un adevarat pasionat al marcii.

Si pe mine ma bate gandul sa caut un e30 ... :twoup:

Sa ai spor la restaurare ...si multe felicitari

Edited by SML
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.