Jump to content

Vand DVD 2 DIN ALPINE Original IWA 202 R


B-14-BYE

Recommended Posts

dvd cu touch screen 2 din. ALPINE

 

1000ron

si cum faci DAI TEAPA PRIN POSTA CUM MI AI DAT SI MIE ?AA??ADICA IEI BANII INAINTE SI APOI PUI O PIESA BUNA PT GUNOI SI TU RAMAI CU BANII? Fratilor nu mai luati nimic de la TEPARUL asta care nici nu mai are curajul sa raspunda la telofon!de fapt normal,cum sa mai rasp.cand ca stie ca da TEAPA

 

daca nu credeti va dau numarul de tel. nu este o gluma!

BRAVO, INCA O TEAPA .da ai grija s anu dai de un nebun s a ti rupa capul..

LASULE, MAI BINE FA PLATA LA BANII PE CARE IA I PRETINS INAINTE PE NIMIC!

Edited by B_14_BYE_TEPARUL
Link to comment
Share on other sites

@colegule, pentru astfel de acuzatii exista rubrica reclamatii

 

dupa cate observ insa, se pare ca ati tranzactionat in afara forumului BMWClub.ro, asa ca aceste posturi nu isi au rostul aici...

 

in consecinta, contul cu display-name-ul ales de tine a fost suspendat...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Eu am cumparat piese de la B-14-BYE si nu am avut nicio problema....

Cand am mai avut nevoie de ceva sfaturi, informatii despre piese, una , alta, mi-a raspuns la telefon intotdeauna!

Presupun ca au cumparat mnai multi de la el piese, asa ca daca intr-adevar era un tepar, se afla repede pe forum!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
exact. care are vreunu de piese.. are nev de circuitul din spatele displayului. sau care are bani de investit 500ron acum si 600ron cand doreste sa il repare. l-as lasa si in 400ron si ar veni 10mil gata reparat. merita dvd-ul .merge cu mine ii da banii de reparatie la service. si si-l ridica cand e gata.. in 2-3 zile
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
up....... 400ron asa cum e sau 1000ron facut

MA BAIATULE TU TOT NU TE LINISTESTI? SA I INCHIDA CINEVA CONTUL ASTUIA!! PE CATI MAI VREI SA TEPUIESTI?

TRIMITI PIESE DEFECTE IN LOCUL CELOR PE CARE PRETINZI CA LE DETII, SAU ASTA FACI NUMAI CELOR DIN ALTE ORASE PROFITAND CA NU SUNT DIN BUCURESTI SI AR PUTEA SA TE SNOPEASCA

ACHITATI DATORIILE BAIAT CA NU SCAPI

Edited by cristibmwe46
Link to comment
Share on other sites

9. Fiecare membru va avea maxim 3 topicuri (active)in cadrul acestei sectiuni. Incalcarea acestei reguli va atrage stergerea celorlalte topicuri si suspendarea contului. Daca un user care are deja 3 anunturi active ( chiar daca acestea sunt blocate pentru incalcarea regulilor de la MP) deschide un al 4-lea anunt, toate anunturile vor fi comasate, inchise pentru 10 zile si userul va fi suspendat pentru 10 zile. La fel se sanctioneaza si postarea unui anunt de mai multe ori. Nu se considera anunturi active anunturile care sunt inchise la solicitarea initiatorului. De aceea este in interesul vanzatorului sa solicite inchiderea topicurilor la care doreste sa renunte.

 

sti ca ai mai mult de 3 topicuri active la MP ? astept ! report la cele pe care vrei sa le deschizi (maxim 3)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.