Jump to content

[Vand/Schimb] e46 325ci FL Black..


B-490-RZV

Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Multumesc Alex! E foarte probabil sa schimbe proprietarul la sfarsitul saptamanii, nu stiu daca sa imi para bine sau rau.. :mellow:

 

 

S-a schimbat proprietarul? Foarte frumoasa masina, imi place cum arata asa toata black..

Bafta la vanzare!

Link to comment
Share on other sites

S-a schimbat proprietarul? Foarte frumoasa masina, imi place cum arata asa toata black..

Bafta la vanzare!

 

In proportie de 95% masina se va vinde joi. Am tot amanat vanzarea pentru a gasi o alta masina..in ultima saptamana am vazut vreo 10 masini, dintre care doar 2 au fost in regula. Restul fara istoric, zgariate, murdare, cu revizii facute aiurea etc. Din cele 2 vazute, una s-a dat, iar pe cea de a doua sper sa o cumpar eu. Multumesc pentru aprecieri! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

felicitari,banuiesc ca treci la 330?:)

 

Nu, din pacate tot ce am vazut Bmw a fost dezamagitor, cu o singura exceptie. O sa schimb marca foarte probabil..Pana maine seara o sa stiu sigur (100%) daca vand masina, iar apoi urmeaza sa ma hotarasc pt urmatoarea masina. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Din cele 2 vazute, una s-a dat, iar pe cea de a doua sper sa o cumpar eu. Multumesc pentru aprecieri! :thumbsup:

 

Iti doresc sa ai bafta care n-am avut-o eu, si eu tot asa am zis ca 95% am dat-o si s-a sucit omul. :)

 

Despre ce masina e vorba, asta care o vei lua ma refer?

Link to comment
Share on other sites

Iti doresc sa ai bafta care n-am avut-o eu, si eu tot asa am zis ca 95% am dat-o si s-a sucit omul. :)

 

Despre ce masina e vorba, asta care o vei lua ma refer?

 

eu am avut noroc , ma anuntase cu 2 sapt inainte ca s-a hotarat si o ia . Si exact asa a fost :D Am facut eu identificarea inainte , la cererea lui .

Link to comment
Share on other sites

Iti doresc sa ai bafta care n-am avut-o eu, si eu tot asa am zis ca 95% am dat-o si s-a sucit omul. :)

 

Despre ce masina e vorba, asta care o vei lua ma refer?

Multumesc WLF, in cazul meu, decizia imi apartine. Doar ca in cazul in care nu gasesc ceva sa imi placa rapid, pastrez masina. Am 3 variante momentan, masini vazute, conduse si care asteapta un raspuns de la mine saptamana asta: lexus is250, passat cc si audi a4 (ultimele 2 1.8t). Am cautat un bmw 325/330, dar nu am gasit nimic sa imi placa in mod deosebit. Sper sa mearga totul bine si toata lumea sa fie multumita! :rolleyes:

Edited by B-490-RZV
Link to comment
Share on other sites

La varsta ta, dai un coupe pe o berlina ? Daca tot ti s-a pus pata sa o dai macar ia-ti ceva tineresc, lasa-le naiba de berline, o sa te tot saturi de ele mai tarziu.

 

Eu mi-as lua un GTI, un S3, un Cupra sau un Sciroco (2.o tfsi) ! :music:

Link to comment
Share on other sites

La varsta ta, dai un coupe pe o berlina ? Daca tot ti s-a pus pata sa o dai macar ia-ti ceva tineresc, lasa-le naiba de berline, o sa te tot saturi de ele mai tarziu.

 

Eu mi-as lua un GTI, un S3, un Cupra sau un Sciroco (2.o tfsi) ! :music:

 

Cupra sanatos nu gasesc decat nou, GTI la fel..S3 si Scirocco nu prea imi plac. De o saptamana am analizat toate variantele posibile, conditiile fiind: an minim 2007, km maxim 60-70mii (reali+istoric), neaparat benzina + o serie de dotari esentiale pt mine. Am facut o lista cu vreo 12masini, le-am vazut aproape pe toate, 2 mi-au placut in mod special, 1 a mai ramas. Sper sa nu se vanda si aia pana ma hotarasc! Noi sa fim sanatosi.. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

eu am avut noroc , ma anuntase cu 2 sapt inainte ca s-a hotarat si o ia . Si exact asa a fost :D Am facut eu identificarea inainte , la cererea lui .

 

Asa am facut si eu, inclusiv identificarea tot la cererea lui, si intre timp a gasit alta diesel.

 

Nu prea ma incanta Lexus IS, pare deosebit si nu prea pare. Dupa mine, as lua CC, imi place mult.

Edited by WLF
Link to comment
Share on other sites

Cu asta nu sunt de acord. Extrapoland, asa s-ar putea spune si de un BMW, cu atat mai mult daca e coupe.

 

Nu asta conteaza, i-ati ce iti place tie. :thumbsup:

 

Tocmai asta zic, caut ceva mai linistit, fara probleme. Sunt sanse mai mari sa gasesc un CC/a4/lexus rulat normal decat un s3/cupra/gti. Pentru mine, dupa masinile vazute saptamana asta, lexus is250 e cea mai buna alegere. Un interior excelent, o cutie de viteze foarte buna, un motor bun...pur si simplu nu i-am gasit minusuri. La CC/A4 mi-au placut felul in care au fost intretinute si corectitudinea masinilor, dar ambele sunt putin cam..monotone. Wlf ceva recomandari in afara celor luate de mine in calcul? Bugetul e undeva pe la 15-16mii euro.

Link to comment
Share on other sites

Passat CC din toate celelalte.

 

 

Asta mie mi se pare foarte misto, dar o iei si o tii, ca de vandut mai greu.

 

http://www.autovit.ro/renault-laguna-C21360030.html

Arata bine, dar toata lumea imi spune sa ma feresc de Renault..Saab nu am gasit nimic cu rulaj mic.

Mie imi place si asta: http://www.autovit.ro/renault-laguna-C20858114.html, dar nu stiu ce sa zic in legatura cu GPL-ul montat..2.0T pe GPL..nu suna foarte fain. :rolleyes:

Edited by B-490-RZV
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.