Jump to content

BMW Navigation DVD Road Map Europe BUSINESS 2011


Recommended Posts

Salut!

Stie cineva cum se da volumul mai tare la nviagatia business.Ca tanti aia care vorbeste abia se aude, parca nu mananca dimineata.Daca mergi cu un geam un pic deschis nu se mai aude nimic din ce zice acolo.

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Salut!

Stie cineva cum se da volumul mai tare la nviagatia business.Ca tanti aia care vorbeste abia se aude, parca nu mananca dimineata.Daca mergi cu un geam un pic deschis nu se mai aude nimic din ce zice acolo.

Multumesc!

 

La professional, cand vorbeste tanti, dai volumul mai tare de la muzica. Dar trebuie sa fie fix pe durata cat tanti zice ceva, daca nu, vei da drumul mai tare la muzica.

 

deci este acelasi buton ca si la muzica doar ca trebuie folosit fix cand vorbeste tanti. red ca asa e si la business

Link to comment
Share on other sites

La professional, cand vorbeste tanti, dai volumul mai tare de la muzica. Dar trebuie sa fie fix pe durata cat tanti zice ceva, daca nu, vei da drumul mai tare la muzica.

 

deci este acelasi buton ca si la muzica doar ca trebuie folosit fix cand vorbeste tanti. red ca asa e si la business

 

Functioneaza!

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

a facut cineva update la masinile non facelift si sa ii functioneze harta cu Ro? eu tot astept un raspuns de la reprezentanta si inca nu l am primit.

 

din experienta mea cu reprezentantele, prima zi e critica. Daca nu ai prmit raspuns dupa o zi, nici nu mai primesti :)

Link to comment
Share on other sites

din experienta mea cu reprezentantele, prima zi e critica. Daca nu ai prmit raspuns dupa o zi, nici nu mai primesti :)

 

am primit telefonul mult asteptat, se pare ca nu se poate face nimic. daca stie cineva il rog sa ma ajute:

1.se poate monta navi professional pe ecran business(cineva a zis ca se poate sigur, altcineva a zis ca nu se poate)

2.navigatia business de facelift daca se potriveste fara alte modificari.

3.daca stie cineva un modul businees de facelift il rog sa mi dea un pm cu un pret!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salutare,

Eu am E90 din 2005 cu navigatie profesionala,exista dvd cu Romania detaliat aici?

Daca ma poate ajuta un coleg cu o informatie.....

O seara buna!

 

Da exista detalii la orasele mari si medii. Gasesti drumuri comunale sau judetene dar fata sate/comune/orase mici trecute pe harta. Drumurile comunale sunt trecute mai mult la caterinca cu plus/minus 1km ca pozitie :rolleyes:

 

Cat despre locul unde gasesti harta: la reprezentanta sau pe torrente (pe raspunderea ta). Pe forum nu se distribuie materiale piratate

Link to comment
Share on other sites

am gasit pe mai multe site-uri dinastea de vanzari oameni care vand aceast dvd si care spun ca au vazut ca merge si pe unele masini care arata doar sageti. poate cineva sa confirme ca a vazut acest lucru si daca s-ar putea atasa si o poza?
Link to comment
Share on other sites

Daca ai rabdare sa citesti vreo 3-4 pagini in urma vei gasi si raspunsul cat si poza la ceea ce intrebi! .... asa e pe forum, citesti un pic si alte pagini din topic inainte sa trantesti intrebari la care s-a raspuns

 

am gasit pe mai multe site-uri dinastea de vanzari oameni care vand aceast dvd si care spun ca au vazut ca merge si pe unele masini care arata doar sageti. poate cineva sa confirme ca a vazut acest lucru si daca s-ar putea atasa si o poza?

Link to comment
Share on other sites

deci ... nu stiu cum sa va spun ... dar SA MA BATA MAMA! ... ca merge!!!!!!! :hyper: :yahoo:

 

@ Adi V: multumesc inca o data pt cd! raman dator in cazul in care te pot ajuta cu ceva pe viitor.

ai idee unde mai pot gasi si eu imaginea?

Link to comment
Share on other sites

salut, un link catre varianta PRO. chiar de o ora caut si nu gasesc...

 

tks

 

Numai ce ziceam... Te uiti cine are harta de PRo si ii trimiti un PM. Eventual poate o sa-ti trimita un link. Pe forum nu vei gasi asa ceva pt ca este ilegal.

 

Pe net, daca cautai navi professional bmw 2011 vei gasi ceva torente.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salut prieteni,

 

Am cumparat si eu recent un BMW 320d, asa ca... si eu am batai de cap cu navigatia business.

Stiam de problema cu harta Romaniei inainte sa cumpar masina, dar va spun sincer ca toate BMW-urile seria 3 pe care le-am vazut aveau navi business, si doar alea seria 1 avea professional.

 

Citind threadul acesta, ma bucurasem ca masinile din 2007 merg cu navigatie "hackerita", dar apoi am aflat ca masina mea este din decembrie 2006 (trecuta 2007 in carte) asa ca... no luck.

 

Am citit cu atentie toate cela 16 pagini. Am sunat astazi la Bavaria si mi-a raspuns o tanti care mi-a zis ca nu stie ce e aia update la i-drive, dar o sa intrebe si ea un coleg si revine cu un telefon sa-mi spuna cat costa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

chiar nu citeste nimeni pe aici ? am tot cautat cu ro dar nu am gasit nici pe net :(

 

Ba da citeste, doar ca lumea respecta regulamentul BMWCLUB.

 

Nu va posta nimeni linkuri de unde sa dai jos harti!

Link to comment
Share on other sites

Pe mine personal va enerveaza la maxim genul asta de persoane. Dincer, isi merita soarta. Daca nu esti in stare sa cauti pe google ce ai nevoie, inseamna ca nu meriti sa lucrezi cu un calculator, esti retardat. Nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar nu mai rezist, i-as bana pe toti care pun intrebari idioate si nu pun 2 minute mintea la contributie. Nu mai mult. 2 minute.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.