Jump to content

BMW Navigation DVD Road Map Europe BUSINESS 2011


Recommended Posts

daca il ai da-l si la altii. sau ti-ai facut treaba si nu te intereseaza?

 

Datorita limbajului pe care l-ai folosit administratorul a sters atat postul tau cat si raspunsul meu, raspuns pe care probabil nu ai apucat sa-l citesti.

Daca ai fi folosit un limbaj decent probabil ca acum deja faceai proba DVD-ului (alti useri asta fac acum).

Link to comment
Share on other sites

Salutare,

 

acest DVD se pare ca este cautat :)

 

si mie mi-ar fi foarte folositor. Sper ca il mai are cineva si poate sa ajute...

 

Multam

 

Ai PM.

 

as dori si eu linkurile, ms

 

Ai PM.

 

Caut BMW Navigation DVD Road Map Europe BUSINESS cu Romania dar nu gasesc...toate DVD-urile sa apeleze la mine :)

Multumesc

 

Ai PM.

Link to comment
Share on other sites

am primit si eu linkurile si le-am downloadat insa nu merg dezarhivate.

ii multumesc foarte mult lui cristi23

 

am copiat toate partile si cand incerc sa le dezarhivezi imi cere next volume is required, selectez urmatoarea parte a doua, merge pana la 70% apoi imi zice ca partea a doua este corupta. am crezut ca sa downlodat rau, l-am recopiat de 3 ori insa nimic.

 

stiti care ar fi problema?

 

am observat de exemplu cand deschid prima parte in consistenta lui are 2 fisiere: KN084EUX07.ISO si KN084EUX07.MDS insa cand deschid celelate partipartea 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, KN084EUX07.MDS lipseste si este doar .ISO. stiam ca un document arhivat in parti trebuie sa aibe aceleasi fisiere indiferent ce parte deschizi. poate este o greseala

Edited by bbi
Link to comment
Share on other sites

am primit si eu linkurile si le-am downloadat insa nu merg dezarhivate.

ii multumesc foarte mult lui cristi23

 

am copiat toate partile si cand incerc sa le dezarhivezi imi cere next volume is required, selectez urmatoarea parte a doua, merge pana la 70% apoi imi zice ca partea a doua este corupta. am crezut ca sa downlodat rau, l-am recopiat de 3 ori insa nimic.

 

stiti care ar fi problema?

 

am observat de exemplu cand deschid prima parte in consistenta lui are 2 fisiere: KN084EUX07.ISO si KN084EUX07.MDS insa cand deschid celelate partipartea 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, KN084EUX07.MDS lipseste si este doar .ISO. stiam ca un document arhivat in parti trebuie sa aibe aceleasi fisiere indiferent ce parte deschizi. poate este o greseala

 

Exact acelasi lucru se intampla si la mine , cred ca ceva este in neregula la fisiere. Si eu ii multumesc lui cristi23.

Link to comment
Share on other sites

Si la mine apare o problema. E totul in regula pana la ultima arhiva, cea cu nr. 15 la care imi spune file is corrupt.

 

pai sunt doar 8 parti de unde ai 15 parti? sunt 2 versiuni?

 

eu am versiunea 2011 cu 8 parti. banuiesc ca cea cu 15 parti este 2012. daca o are cineva va rog sa imi trimiteti si mie linkurile

Edited by bbi
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.