Jump to content

BMW Navigation DVD Road Map Europe BUSINESS 2011


Recommended Posts

Una bucata BMW Navigation DVD Road Map Europe BUSINESS 2011 pusa pe DVD. DVD-ul pus in masina... incarcat DVD-ul... Romania...oha. Nu-mi aparea decat o sageata oparita (dupa ce ii dadusem ca destinatie o adresa din Italia) si imi mai spunea ca am de mers o mie si nu stiu cati km. Asadar si prin urmare, BMW ne-a tras-o si anul asta pt cei cu navi Business.

 

PS: Imi vine sa-mi vand masina de nervi si nu-mi mai iau niciodata BMW. E lipsa de bun simt fata de clientii din Romania.

 

Cum ai ars DVDul?.... ca mie nu mi-l citeste ..... :twoup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

<!--quoteo(post=1331837:date=13/Jan/2011, 13:57:name=alexcta)--><div class='quotetop'>QUOTE (alexcta @ 13/Jan/2011, 13:57) <a href="index.php?act=findpost&pid=1331837"><{POST_SNAPBACK}></a></div><div class='quotemain'><!--quotec-->eu nu vad nicio diferenta intre 2011 si 2010 poate doar ca in momentul in care caut o destinatie se aude un zgomot,cum se chinuie sa citeasca datele de pe dvd,si asta in conditiile in care ambele variante le am trase pe dvd-r sony la viteza de 4x,cred ca raman la 2010.<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

 

foloseste verbatim

 

am incercat cu traxdata acum totul e ok.

Link to comment
Share on other sites

Cine ma poate ajuta si pe mine din Bucuresti cu o copie dupa preofessional 2011 cu POI ca nu gasesc nicaieri de unde sa-l downloadez si nici nu prea ma pricep sa-l fac cum trebuie(il cinstesc).Sau macar un link de unde sa downloadez.Ms frumos
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Vad ca este un baietas pe okazii care vinde citez "Pentru navigatiile BMW BUSINESS EXISTA ROMANIA CU TOATE ORASELE DETALIATE". Stie cineva ceva de treaba asta? Exista harta cu Romania pt. navigatiile BUSINESS?

Atasez si linkurile.

http://www.okazii.ro/catalog/52929411/dvd-harti-navigatie-bmw-professional-high-business-2011-cu-romania-full-cd.html

http://naviauto.cabanova.com/

Link to comment
Share on other sites

Vad ca este un baietas pe okazii care vinde citez "Pentru navigatiile BMW BUSINESS EXISTA ROMANIA CU TOATE ORASELE DETALIATE". Stie cineva ceva de treaba asta? Exista harta cu Romania pt. navigatiile BUSINESS?

Atasez si linkurile.

http://www.okazii.ro/catalog/52929411/dvd-harti-navigatie-bmw-professional-high-business-2011-cu-romania-full-cd.html

http://naviauto.cabanova.com/

''A APARUT DE CITEVA ZILE ''BMW Navigation DVD Road Map Europe BUSINESS 2011'' ! ! !

DIN PACATE ROMANIKA LIPSESTE CU DESAVIRSIRE DESI ANGELA MERKEL A VENIT IN VIZITA

IN ROMANIA SI CIRCULA ZVONUL CA BMW VA DESCHIDE O FABRICA DE COMPONENTE LA JUCU(LINGA CLUJ-NAPOCA) IN ACELASI

PARC LOGISTIC CU NOKIA .''

 

In primul link se vorbeste de navigatia profesionala,iar in al doilea se "bate campii".

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

tu de cand esti asa de principial?!!intelg ca tu iti iei cd cu navigatie de la reprezentanta si dai cate 1000-1200lei pe cd,nu?

 

Nu e vorba de principii. Dar e deranjant cand se baga un individ, cu 3 posturi si cu nume de fata (asta ca te arda la suflet, un fel de reclama mascata de 2 bani, vezi ea e fata si pare mai de incredere) sa iti vanda un produs piratat.

 

Chiar asa de fraieri parem???

Edited by Bala
Link to comment
Share on other sites

asta mi se pare putin spre paranoia.a dat un link care poate fi util pt multa lume.eu zic sa nu te aprinzi aiurea si sa mai stai putin...daca e asa cum spui tu,isi va mai promova site-ul si atunci o sa ai toate motivele sa spui ce spui.acuma,consider eu ca ne precipitam daca aruncam cu acuzatii.repet,deocamdata link-ul poate fi considerat util si atat.
Link to comment
Share on other sites

tu de cand esti asa de principial?!!intelg ca tu iti iei cd cu navigatie de la reprezentanta si dai cate 1000-1200lei pe cd,nu?

 

nu cumpar dar nici nu vand discuri pirat si nici nu dau link-uri de unde se pot CUMPARA discuri pirat...e o mare diferenta

 

asta mi se pare putin spre paranoia.a dat un link care poate fi util pt multa lume.eu zic sa nu te aprinzi aiurea si sa mai stai putin...daca e asa cum spui tu,isi va mai promova site-ul si atunci o sa ai toate motivele sa spui ce spui.acuma,consider eu ca ne precipitam daca aruncam cu acuzatii.repet,deocamdata link-ul poate fi considerat util si atat.

 

sunt zeci de anunturi pe okazii cu vanzari de harti pirat si oglinzi furate, daca tu le consideri link-uri utile e treaba ta, mai paranoic mi se pare felul in care ai sarit tu, nu inteleg de ce esti asa ofensat

Link to comment
Share on other sites

am fost azi la bmw la noi in comuna si am incercat dvd 2011 si este si romania pe unul din cele 3 dvd-uri. al meu din 2008 da rateuri si merge numai cand are chef si am fost sa vad daca dvd-ul e stricat sau sistemul. spre norocul meu, varianta 2011 merge "unsa"
Link to comment
Share on other sites

:frantics: tocmai ca nu am sarit ci pur si simplu am spus ca nu poti arunca cu acuzatii asa repede,asta referitor la ce a spus bala. pai daca nu cumperi si nu vinzi normal ca nu are de ce sa fie util sau incomod pt tine link-ul respectiv,asa ca nu stiu de ce mai vb pe subiectul asta.eu de exemplu,am cumparat cd si de la bavaria si am luat o data si unul piratat.majoritatea cumpara piratate pt ca nu vor sa dea atatia bani si de aceea am spus ca poate pt ei e util. :hair:
Link to comment
Share on other sites

mie sincer mi se pare normal sã iei un cd piratat sã Îl testezi apoi dacã eºti mulÞumit sã Îl cumperi pe cel original.ex mie nu Îmi merge 2011 , se stinge Încontinuu navigatia.nu cred cã cei de la bmw m-ar fi lãsat sã-l probez Întâi.
Link to comment
Share on other sites

mie sincer mi se pare normal sã iei un cd piratat sã Îl testezi apoi dacã eºti mulÞumit sã Îl cumperi pe cel original.ex mie nu Îmi merge 2011 , se stinge Încontinuu navigatia.nu cred cã cei de la bmw m-ar fi lãsat sã-l probez Întâi.

 

asta din cauza unitatii tale de navigatie, nu din cauza discului original...

Link to comment
Share on other sites

Am luat si eu de pe un torrent "BMW DVD Road Map Europe Professional 2011"(8,68GB) 3 dvd-uri si 3 fisiere MDS-file si vreau sa stiu si eu dc astea sunt,sa nu ma apuc sa le fac de pomana. Dvd 1 CD_7296 (3,556,256kb) dvd 2 CD_7297(2,113,312kb) si dvd 3 CD_7298(3,436,864kb). Stie cineva dc sunt astea?

2 la mana cum pun POI ? Mersi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.