Jump to content

BMW e90 320d 163cp


gabitzucra

Recommended Posts

O vand doar daca imi iese un pret bun. Masina este impecabila si foarte ingrijita.

 

BMW 320D 163CP 07/2005 ,156000KM reali cu carte service la zi.

 

ABS/DTC---

Computer de bord---

Oglinzi electrice si incalzite---

Navigatie mare Profesionala DVD/CD---

Sistem Audio Profesional---

Dublu Climatronic---

Computer de bord---

10X Airbag---

Volan cu,comenzi imbracat in piele---

Trapa actionata electric---

Carkit SIEMENS---

Scaune sport,reglare lombal electric---

Bancheta spate rabatabila---

Bancheta spate cu locuri prindere scaun copil---

Cotiera refrigerata + Aux----

Cotiera spate + suport pahare---

Senzori parcare spate---

4 Geamuri electrice---

 

Masina trebuie sa primeasca sapt viitoare niste jante pe 17"M+ cauciucuri de iarna Dunlop.

 

Pun si mai multe poze daca e cineva interesat, pret 14200neg.

post-37987-1289603141_thumb.jpg

post-37987-1289603150_thumb.jpg

post-37987-1289603157_thumb.jpg

post-37987-1289603171_thumb.jpg

post-37987-1289603186_thumb.jpg

post-37987-1289603262_thumb.jpg

post-37987-1289603268_thumb.jpg

post-37987-1289603275_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nu vreau sa te descurajez, dar 14.200 n-o sa iei pe ea.

Succes la vanzare!

Jante pe 17'M nu sunt decat replici,mai bine le lasi pe astea ca oricum vine iarna(daca o sa fie zapada)si e mai bine tabla +capace.

 

exista jante m pe 17 originale la E90

Link to comment
Share on other sites

Fireste ca sunt jante ///M, pe 17"! In plus, masina pare foarte in regula! Pretul il consider corect si, daca tot ce scrie e adevarat, este un raport bun calitate-pret!

Nu conteaza, fireste, parerea mea sau a altcuiva legata de pret, dar nu mi se pare deloc mare. Am vazut aici postate masini la 10,000 care au deja 10 ani. Deci? (si nu sunt M3-uri!!)

In fine, piata va dicta vanzarea!

Eu iti doresc BAFTA!

Link to comment
Share on other sites

Eu nu vreau sa o vand neaparat, daia am si pus pretul asta... masina nu are nici un fel de problema si accept orice test la BMW. Stiu si eu ce inseamna Samsari si cat am cautat si eu pana sa o cumpar.... pretul de 14200 este negociabil. Va multumesc pt incurajari :twoup:

 

daca tot nu vrei sa o vinzi..pune pretul 21.000 :twoup: . asa sigur o sa ramana a ta mereu :)

Link to comment
Share on other sites

are dreptate razvan...a mea are 83.000 Km...cutie steptronic etc.si...se pare ca voi ramane cu ea ceea ce chiar nu-mi va displace, decat s-o dau pe nimic...! :twoup:

 

Dupa 1 ianuarie se pare ca se va termina cu adusul masinilor din Germania, Belgia etc. Daca se aproba noile taxe, exorbitante, se vor vinde numai masinile inmatriculate deja.

Abia atunci, masinile "curate" (ca si ale voastre) vor avea un pret normal (in functie de varsta, uzura, kilometri etc). Preturile acuale de pe AUTOVIT nu sunt reale! (dar nici masinile!!!)

Se vor apropia si preturile noastre de cele din Germania!

Bafta la vanzare

Link to comment
Share on other sites

Nu vreau sa te descurajez, dar 14.200 n-o sa iei pe ea.

Succes la vanzare!

Jante pe 17'M nu sunt decat replici,mai bine le lasi pe astea ca oricum vine iarna(daca o sa fie zapada)si e mai bine tabla +capace.

 

exista jante m pe 17 originale la E90

 

din cate stiu eu una inseamna jante M si alta jante din pachetul M,intr-adevar sunt pe 17 din pachetul m

Link to comment
Share on other sites

are dreptate razvan...a mea are 83.000 Km...cutie steptronic etc.si...se pare ca voi ramane cu ea ceea ce chiar nu-mi va displace, decat s-o dau pe nimic...! :twoup:

 

Dupa 1 ianuarie se pare ca se va termina cu adusul masinilor din Germania, Belgia etc. Daca se aproba noile taxe, exorbitante, se vor vinde numai masinile inmatriculate deja.

Abia atunci, masinile "curate" (ca si ale voastre) vor avea un pret normal (in functie de varsta, uzura, kilometri etc). Preturile acuale de pe AUTOVIT nu sunt reale! (dar nici masinile!!!)

Se vor apropia si preturile noastre de cele din Germania!

Bafta la vanzare

stai linistit ca 23% nu e un capat de tara.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.