Jump to content

BMW 530 XD Individual


530xdodo

Recommended Posts

Cel mai frumos interior de E60 pe care l-am vazut !

Ce sunt butoanele acelea de langa ventilatia din scaune ?

Cred ca sunt cele de masaj in scaun...dar eu nu am incalzire pe cele din spate si nici incalzire in volan :twoup:

Super faina masina sa o stapanesti sanatos si fara incidente.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cel mai frumos interior de E60 pe care l-am vazut !

Ce sunt butoanele acelea de langa ventilatia din scaune ?

Cred ca sunt cele de masaj in scaun...dar eu nu am incalzire pe cele din spate si nici incalzire in volan :twoup:

Super faina masina sa o stapanesti sanatos si fara incidente.....

 

Salut. Sunt butoanele pentru sustinere activa pe viraje

Link to comment
Share on other sites

Multumesc tuturor pentru aprecieri. Dupa ce trece iarna o sa fac si mici retusuri la exterior, e putin atinsa pe bara fata si bara spate. Tot dupa ce trece iarna o bag si la un polish. Azi a aparut si prima eroare, si anume PDC Failure. Am inteles ca daca la unul singur intra apa, sau murdarie, nu mai merge niciunul. O sa incerc sa ajung sa ii fac o verificare sa vad unde e buba.
Link to comment
Share on other sites

Numai masina de director n-a fost asta. :twoup:

 

pai din cate vad eu, cristi asta e administrator/director/manager la adinvest. :) deci tot masina de director e. :twoup:

 

Pai normal, astia din Valcea toti sunt undercover directori si manageri pe la diverse SRL-uri, cand ai casa si masina scumpa si tu o freci toata ziua la cafele si dai fara numar la lautari, se pune problema de unde ai cascavalul. :)

Link to comment
Share on other sites

Numai masina de director n-a fost asta. :twoup:

 

pai din cate vad eu, cristi asta e administrator/director/manager la adinvest. :) deci tot masina de director e. :twoup:

 

Pai normal, astia din Valcea toti sunt undercover directori si manageri pe la diverse SRL-uri, cand ai casa si masina scumpa si tu o freci toata ziua la cafele si dai fara numar la lautari, se pune problema de unde ai cascavalul. :)

 

...si tu acum, treaba sa mearga :twoup: si pana la urma si Adi(si ala mic si cel local :twoup:)) trebuie sa traisca, e un cerc ca in orice afacere :twoup: .

Link to comment
Share on other sites

Tare faza. Cred ca si-a facut user pe forum sa ne arate masina, sa o laudam si poate poate sa o cumparam. :twoup:

 

Pai unul dintre baietii care au vazut-o live au spus ca a fost revopsita complet si pielea schimbata sau revopsita, s-a discutat despre ea in topicul cu masinile din Romania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.