Jump to content

[Vand] piese e39 525d 2001


Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cablu senzori parcare fatza cu tot cu mufe, cablu cu mufa de la webasto mai sunt ?

nu am cablu cu mufe de la senzori. am decat cablu cu mufa de la webasto. dat tre sa iti pui o poza cu ea sa o pot cauta.

 

modul lumini? cel de la picioarele pasagerului il ai? si la ce pret

am modulul de lumini la 250lei. pune o poza te rog sa vad daca e acelasi.

Link to comment
Share on other sites

cablu senzori parcare fatza cu tot cu mufe, cablu cu mufa de la webasto mai sunt ?

nu am cablu cu mufe de la senzori. am decat cablu cu mufa de la webasto. dat tre sa iti pui o poza cu ea sa o pot cauta.

 

modul lumini? cel de la picioarele pasagerului il ai? si la ce pret

am modulul de lumini la 250lei. pune o poza te rog sa vad daca e acelasi.

o sa incerc sa fac o poza azi. daca reusesc sa desfac masina.

Link to comment
Share on other sites

Salut! Motorasul pt stergatoare il mai ai?Fa-mi un pret tinand cont ca eu suport si transportul,Stima!

vrei decat motorasul sau si bratele care vin sub capota?

cu tot ansamblul

 

 

volanta e ok ?

volanta e ok 130euro+transportul

Link to comment
Share on other sites

Salut! Motorasul pt stergatoare il mai ai?Fa-mi un pret tinand cont ca eu suport si transportul,Stima!

vrei decat motorasul sau si bratele care vin sub capota?

cu tot ansamblul

 

 

volanta e ok ?

volanta e ok 130euro+transportul

 

ansaamblu+motoras+plasticul care vine deasupra langa parbriz 110euro+transport 0752554487

Link to comment
Share on other sites

salut, intercooler-ul il mai ai? Daca da, se poate un pret?

il mai am dar are o mica gaura care trebuie sudata. daca te intereseaza iti pun o poza.

 

salut,

 

ma intereseaza daca ai fetele de usi de pe fata si daca le dai doar pe astea.

 

merci

sal. nu le mai am.

 

pt dariusel---- nu mai am alternatorul

Link to comment
Share on other sites

sal, din instalatia electrica de la motor mai ai ? imi trebuia mufa e intra la alternator ... are 2 fire si mufa cu 2 papuci ,un fir verde-alb , iar unul albastru parca ...

 

salut. am toata instalatia. dar e data jos de pe masina si bagata intr-un sac. eventual fa o poza sa o pot vedea si ma uit dupa ea.

Link to comment
Share on other sites

Mufa de intra in Webasto o mai ai? Sunt doua mufe, mi-ar trebui aia de este in fata. Mufa e din caroseria masinii si nu din webasto.

salut. am toata instalatia completa intr-o cutie. daca imi faci o poza sa vad care e o sa o caut.

 

pompa de combustibil din rezervor ? este buna si la 3.0 litri d ? care este pretul ?

nu mai am pompa din rezervor.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.