Jump to content

My new car 535 e60


hotpharao

Recommended Posts

superba masina...de ce nu le infoliezi la o firma serioasa ? iesi la nici 10 % din cat iti cer astia de la bavaria ;)

 

 

Multumesc frumos.

Am mai avut un e60, avea trimuri agrinti,am fost la o firma sa le colanteze au iesit super bine ... Doar ca de la soare se umfla colantul pe ele ,si am zis ca nu o sa mai fac manele dastea...Probabil inainte sa le cumpar, am sa incerc sa le vopsesc pe astea de pe masina la o vopsitorie super buna .in cazul in care nu o sa'mi placa o sa le cumpar ...

Edited by hotpharao
Link to comment
Share on other sites

Este o placere nevinovata ... Pentru mine este la fel de important ca si un pachet m :Devil:

''Totusi, sunt niste bucati de plastic negre'' Cumperi calitate, nu cantitate :D

Alea nu sunt piano black ...

Edited by hotpharao
Link to comment
Share on other sites

Intr-adevar calitate , la un pret exagerat de mare !!! Sunt curios cand o configurezi noua daca au acelasi pret ! Cred ca la 9000 lei ,adica 2000+euro iti pui scaunele confort in configuratie si astia de la bavaria vor pe niste trimuri ! Cred ca au adaos 500%
Link to comment
Share on other sites

Este o placere nevinovata ... Pentru mine este la fel de important ca si un pachet m :Devil:

''Totusi, sunt niste bucati de plastic negre'' Cumperi calitate, nu cantitate :D

Alea nu sunt piano black ...

 

Sunt banii tai :thumbsup: 8)

p.s. pe cele de mai devreme iti sugeram sa le iei si sa le vopsesti..per total 150e sa zicem. Iar daca nu esti multumit de cum ies, iti faci damblaua :rolleyes:

Edited by B-490-RZV
Link to comment
Share on other sites

Aberant rau pretul pt. trimuri. Mai scumpe ca un turbo.

 

Tot asta incercam sa subliniez si eu cu trimurile alea de carbon..daca alea de carbon (real sau nu) noi costa 290e, diferenta de inca 2000e mi se pare total deplasata. Este ultimul comentariu pe care il mai fac referitor la acest subiect, in fond sunt banii tai si faci ce vrei cu ei. :thumbsup:

 

p.s.: http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=NX91&mospid=50114&btnr=51_6648&hg=51&fg=95..la care reprezentanta ti-au cerut 9000lei pt trimuri? :rolleyes:

Edited by B-490-RZV
Link to comment
Share on other sites

Tot asta incercam sa subliniez si eu cu trimurile alea de carbon..daca alea de carbon (real sau nu) noi costa 290e, diferenta de inca 2000e mi se pare total deplasata. Este ultimul comentariu pe care il mai fac referitor la acest subiect, in fond sunt banii tai si faci ce vrei cu ei. :thumbsup:

 

p.s.: http://realoem.com/b...648&hg=51&fg=95..la care reprezentanta ti-au cerut 9000lei pt trimuri? :rolleyes:

 

 

Bai prietene , care este problema ta ?

1 ,Vision m-a intrebat daca am gasit undeva trimuri si la ce pret.eu i-am raspuns unde am gasit si cat costa.

2. Am zis ca o sa mi cumpar nu ma intereseaza cat costa.

3 Subiect inchis pe tema asta ROG FRUMOS.

Link to comment
Share on other sites

chiar nu are rost sa va certati. conteaza daca merita sa dai atata bani sau nu :)

daca iti face cineva rost de black-p. bineinteles mai ieftin, cumperi ? sau pt tine nu conteaza bani ?

asta ar trebui sa specifici de la bun inceput :)

 

frumoasa masina, si interiorul si exteriorul !

multi km fara incidente si accidente ! :)

Link to comment
Share on other sites

Ati "sarit" pe bietul om, in ...haita! :LMAO: Ce aveti cu el? Daca vrea trimuri "black piano" si le va cumpara! Il stiu ca e ....hotarat! :laugh:

Scumpe sau nu, le veti vedea pe masina! Pana la urma, stie el ce bani are si cat cheltuie!

 

Astept sa le vad pe masina!! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

edy1092: Nu intereseaza pe nimeni frecventa cu care accesezi acest forum si nici motivele. Iar legat de jignirile aduse, considera acest post ca un avertisment.

 

 

Legan de trimuri: Este placerea lui, mi se pare un motiv pueril pentru o (posibila) cearta.

 

 

Bafta in continuare cu masina.

 

 

 

P.S:

@ hotpharao: Mersi de linkul ala. Pana la urma am luat-o :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Nici culoarea asta nu imi displace, este carbon schwartz un fel de negru albastrui, dar m-am saturat de ea.

Este o culoare foarte pretentioasa, o spal in fiecare zi, iar de fiecare data cand o spal apar cate o mie de zgarieturi . Nu mai vreau culoare inchisa.

Colantare nu as face , am prieteni care au colantat diverse masini si nu prea ma incanta ... Prefer revopsire ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.