Jump to content

Bestia: BMW E89 Z4 3.5i twinturbo


Manolo_Blahnik

Recommended Posts

frumoasa masina ....sa o stapaneasca sanatos !

 

 

Tot aici sunteti "Hater-ilor" ? :twoup:

 

@Viorel, esti offtopic.

 

off-topic rau!

topicul are ca scop trezirea invidiei in "suferinzi"!!! ori suntem suferinzi ori nu mai suntem...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 291
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

topicul are ca scop trezirea invidiei in "suferinzi"!!! ori suntem suferinzi ori nu mai suntem...

 

da, manolo imi cer scuze ca nu am motor mare, deh.. saracia asta

 

ma bucur ca tu ai acum motor mare, good for you

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

M-am razgandit, nu-mi mai place, arata bine in primele poze doar, chiar e banala spre uratica de fapt.

 

M-am utat si in filmuletzele alea, cred ca e si putin gipsy :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Faina masina , si bravo lui pentru tot ce a realizat , inclusiv cu acest topic .

Da, mai ales ca numele de cocalar roman s-a intins si peste hotare.

Asta e genu de om care isi cumpara ceva ''sa moara dusmanii'' ca manelarii, genul ala infect, grandoman...oribil.

Link to comment
Share on other sites

eu zic sa ii stergeti topicul omului...ce rost au atatea incalcari de la regula pentru un simplu membru al forumului.

vreau sa imi spun si eu parerea,cu toate ca nu il cunosc pe acest om.din contra cu cei care sunt impotriva lui chiar am mai vb pe mess sau ne-am intalnit.

1.cred ca aceasta fraza:"AM revenit pe forum sa le demonstrez suferinzilor care sufereau ca la vechea masina e46 coupe facelift aveam motor 2.0 diesel ...acum e bine cu 335i?" este un raspuns al unui razboi mai vechi si tind sa cred asta deoarece pe alt forum el mai scria:"Am avut o masina modesta iar cele mai multe critici le-am avut asupra motorului. Ma intreb oare ce critici voi mai primii de la aceasta."

stiu ca aici pe forum sunt oameni care cred ca BMW este de la motor de 2.5 in sus.

2.din cauza pozelor sa spui unui om ca este cocalar este de-a dreptul penibil,mai ales ca sunt poze care probabil le-a facut pentru a castiga un ban.

3.urat a mai fost si faza cu tipa careai unul si altul i-ar fi bagat-o in direct.cred ca majoritatea de aici s-a gandit ca ar megre o data,dar sa o spui pe forum,constient fiind ca poti sa ti-o iei si tu la randul tau.....@pole sa nu te superi pe mine,dar eu mi-am luat 10 zile suspend si 10% warm pentru http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...827&st=1040 ,postul 1053 :twoup:) si tu cand cineva se ia de sotia ta il ameninti ca il omori.cum a spus MihaiC in postul de mai sus:"cand semeni vant, de ce te-ai astepta sa culegi altceva in afara de furtuna ?"

4.eu zic ca initiatorul topicului s aisi fac przenta mai mult pe aici si sa prezinte si M3-ul.sunt curios cate pagini strange si ala in 24 de ore.

5.ca un final tin sa precizez ca nu am vb cu Manolo_Blahnik decat aseara pe mess referitor la niste produse care el le vinde,deci nu sunt clona :))

Edited by Alex_wly
Link to comment
Share on other sites

5.ca un final tin sa precizez ca nu am vb cu Manolo_Blahnik decat aseara pe mess referitor la niste produse care el le vinde,deci nu sunt clona :twoup:)

Ma gandeam eu ca esti impartial.

 

Mari sanse la un premiu in categoria Era sa aveti o scama...

Link to comment
Share on other sites

5.ca un final tin sa precizez ca nu am vb cu Manolo_Blahnik decat aseara pe mess referitor la niste produse care el le vinde,deci nu sunt clona :twoup:)

Ma gandeam eu ca esti impartial.

chiar sunt impartial.asear am vb cu el cum am mai spus despre http://www.bmwcardesign.de/index.php?page=...1&Itemid=78

 

despre ce este aici nu am discutat nimic in afar de ce se vorbeste si pe forum.chestia nasoala este ca nu prea da reply ca ar fi iesit si mai mare taraboiul :))

tiraj maxim :))

 

Era sa aveti o scama...

????

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
eu zic sa ii stergeti topicul omului...ce rost au atatea incalcari de la regula pentru un simplu membru al forumului.

vreau sa imi spun si eu parerea,cu toate ca nu il cunosc pe acest om.din contra cu cei care sunt impotriva lui chiar am mai vb pe mess sau ne-am intalnit.

1.cred ca aceasta fraza:"AM revenit pe forum sa le demonstrez suferinzilor care sufereau ca la vechea masina e46 coupe facelift aveam motor 2.0 diesel ...acum e bine cu 335i?" este un raspuns al unui razboi mai vechi si tind sa cred asta deoarece pe alt forum el mai scria:"Am avut o masina modesta iar cele mai multe critici le-am avut asupra motorului. Ma intreb oare ce critici voi mai primii de la aceasta."

stiu ca aici pe forum sunt oameni care cred ca BMW este de la motor de 2.5 in sus.

2.din cauza pozelor sa spui unui om ca este cocalar este de-a dreptul penibil,mai ales ca sunt poze care probabil le-a facut pentru a castiga un ban.

3.urat a mai fost si faza cu tipa careai unul si altul i-ar fi bagat-o in direct.cred ca majoritatea de aici s-a gandit ca ar megre o data,dar sa o spui pe forum,constient fiind ca poti sa ti-o iei si tu la randul tau.....@pole sa nu te superi pe mine,dar eu mi-am luat 10 zile suspend si 10% warm pentru http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...827&st=1040 ,postul 1053 :twoup:) si tu cand cineva se ia de sotia ta il ameninti ca il omori.cum a spus MihaiC in postul de mai sus:"cand semeni vant, de ce te-ai astepta sa culegi altceva in afara de furtuna ?"

4.eu zic ca initiatorul topicului s aisi fac przenta mai mult pe aici si sa prezinte si M3-ul.sunt curios cate pagini strange si ala in 24 de ore.

5.ca un final tin sa precizez ca nu am vb cu Manolo_Blahnik decat aseara pe mess referitor la niste produse care el le vinde,deci nu sunt clona :))

 

1,2,3,4,5: bla.

 

6. Vezi poate iti face si o reducere de "impartialitate" Maneholo.

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

Cu exceptia masinii implicate, nu este ABSOLUT nicio diferenta intre acest topic si filmuletul cu A seisul cu clima bizonica.

Poate si acel A6 ar fi dat bine in niste poze facute mai ingrijit, cu o blonda intinsa lasciv pe capota, dar asta nu ar fi schimbat cu nimic mesajul. Aceleasi frustrari, aceeasi aroganta ridicola.

Link to comment
Share on other sites

1,2,3,4,5: bla.

 

6. Vezi poate iti face si o reducere de "impartialitate" Maneholo.

nici nu ma asteptam din partea ta decat la un simplu bla.... :twoup:

am intrebat ca eram curios si ma interesa.reducerea ar fi de 10%,dar am alte prioritati acum :)

si cred ca si tie ti-ar face reducere,chiar daca ai vrea sa dai la femeia lui :))

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu voi, dar eu as da la aia... deci, cam da :twoup:

 

da, cum zice si cantecu.. oricare ar da la ea, ca femeia e buna si arata ca vrea :)

 

 

:twoup:

 

http://img248.imageshack.us/img248/2229/gayo.png

 

 

omu o arde interesant prin lumea modei.. puteti sa ziceti ce vreti de fata ca nu se supara.. e prietena lui.. la modul amica gen.. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

Bai se exagereaza grav cu faza asta gen "femeia lui" si lumea e incuiata rau.

 

In primul rand sunt doar vreo 3 mamifere pe planeta care isi fac un singur partener pe viata, unul dintre ei fiind pinguinul. In cazul asta chiar as fi obraznic sa ma dau la "pinguinul" altcuiva. :twoup:

 

In al doilea rand, nu este nevasta lui ci doar prietena, gen una oarecare, o potentiala si pentru altii etc... adica nu am nici o obligatie morala sau ceva in sensul de a ma abtine de la comentarii la adresa femelei respective.

 

In al treilea rand, am facut caterinca (sunt fericit insurat, doar caterinca mai pot sa fac :) ), in cel mai rau caz o poate lua Maneholo ca pe un compliment. Pe mine nu ma deranjeaza remarci de genul "mama ce buna-i nevasta-ta, i-as pune-o etc", nu vad nici o problema, sunt multi care i-ar pune-o, insa o fac doar eu :) Numai un complexat timorat si nesigur pe el se poate simti atacat de asemenea comentarii. Ori daca Maneholo nu-i nici una nici alta, nu se va supara.

 

Am zis.

Link to comment
Share on other sites

pai nu cred ca s-a suparat.depinde si cum ti-o spune unu:"mama ce ti-as freca femeia!" :twoup:)

si depinde cine ti-o spune ca sa nu te deranjeze.dar ma mai gandesc laun lucru.daca iti spune ca i-ar trage-o nu te deranjeaza,dar daca ti-ar spune ca este urata te deranjeaza?<o intrebare generala,pe sotia ta nu o stiu decat dintr-o poza maxim 2,deci n zic nimic de ea si acum ai spus si tu este sotia ta si resprectul asta il merita oricine,chiar si pe un forum>

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
Nevasta-mea chiar citeste pe aici si se amuza, n-are complexe d-astea :twoup: Ba chiar imi zicea ca i-ar pune-o putin si ea, lu' modealca aia :)
Link to comment
Share on other sites

Nimeni n-a spus cĂŁ maÂşina nu e foarte miÂşto.

 

Pe de altĂŁ parte, asta nu ĂŽnseamnĂŁ cĂŁ trebuie sĂŁ halim suferinĂžele de peste hotare ale unuia care scrie texte de genul ĂŁsta pe un forum.

 

Nu e vorba de invidie aici, ar fi fost individie dacã se lua cineva de el deºi κi prezenta maºina pur ºi simplu, fãrã ÎnÞepãturi, fãrã sã spunã cã obiectivul lui În viaÞã e sã demonstreze pe BMWclub ce potent ºi bogat e el.

 

Faptul cã ºi-a permis un Z4 nou nu Înseamnã cã trebuie respectat pânã la Dumnezeu, existã oameni care au milioane de euro ºi nu meritã respect, ceea ce conteazã este caracterul omului, iar prin chestia asta nu prea s-a demonstrat un caracter ales.

 

E un bĂŁiat aici pe nume RareÂş, unul care nu suferĂŁ cu absolut nimic.

A câºtigat medalia de aur la Jocurile Olimpice, iar asta e o performanÞã pe care extrem de puÞini oameni o reuºesc deºi se antreneazã asiduu peste un deceniu.

AÂşa cĂŁ modestia nu e deloc demodatĂŁ.

 

Dacã vine unul ºi vrea sã fie respectat pentru cã ºi-a luat Z4, n-au decât sã-l respecte ãia care sunt atât de limitaÞi Încât respectã doar banii ºi atât.

 

 

 

 

m6 -le lui pole era o masina ok si nu cred ca a facut 11 pagini de topic.

m3 ( e46) al lui teo era masina si nu s-au facut 11 pagini de topic

 

ce spune cipanezu mai sus e foarte corect.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.