Jump to content

[Vand] discuri frana perforate si ventilate BMW E36


Recommended Posts

<<<VAND DISCURI FRANA PERFORATE SI VENTILATE BMW E36>>>>>

 

vand SET COMPLET FATA SPATE discuri perforate si ventilate f putin folosite .....au fost date jos de pe un 320-- E36. merg pe E36 318is 320 323 325 328

 

PRET 200 euro pretul este fix nu incercati cu alte oferte k fara 200 de euro nu se vand

 

sunt acelasi model k in poza...poza este informativa

post-44347-1296395249_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

deci in legatura cu pretul fix....primesc multe oferte pe telefon ...mesaje cu ofer 6,7 milioane.....deasta am scris si asa......

 

discurile pe spate nu sunt ventilate si nici nu am vazut sincer sa fiu pe spate ventilate:) o exista...dar nam vazut ....

Link to comment
Share on other sites

deci in legatura cu pretul fix....primesc multe oferte pe telefon ...mesaje cu ofer 6,7 milioane.....deasta am scris si asa......

 

discurile pe spate nu sunt ventilate si nici nu am vazut sincer sa fiu pe spate ventilate:) o exista...dar nam vazut ....

 

Discurile sunt OEM? Si pune poze REALE daca vrei sa gasesti pe cineva dispus sa ia discuri de frana second hand!!

(mi-a mai propus cineva un set complet pentru puntea fata, marca D2, dar erau ruginite, uzate etc. Si etrierii erau in acelasi hal!! L-am intrebat daca poate gasi un ...nevazator sa puna asa ceva pe masina!!!)

Link to comment
Share on other sites

discurile pe spate nu sunt ventilate si nici nu am vazut sincer sa fiu pe spate ventilate:) o exista...dar nam vazut ....
au fost date jos de pe un 320-- E36. merg pe E36 318is 320 323 325 328

atunci nu informa gresit, 328i are discuri ventilate pe spate.

Edited by Ciumidel
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

am revenit cu poze....imi cer scuze pt intarziere....

 

PT MAI

 

am revenit cu poze....imi cer scuze pt intarziere....

 

pt mai multe poze intrati pe YM: adryanteodor_4ever ......nu merge sa pun mai multe poze si cu cele ventilate au marimea prea mare

 

post-22-0-16763800-1298847347_thumb.jpgpost-22-0-97388000-1298847347_thumb.jpgpost-22-0-02019200-1298847349_thumb.jpgpost-22-0-01280300-1298847351_thumb.jpgpost-22-0-41661100-1298847352_thumb.jpg

Edited by Romulus
Modificat atasamente inutil si exagerat de mari..
Link to comment
Share on other sites

adrianbmw : ce facem aici ? induci lumea-n eroare ? poza informativa nu are nici o treaba cu produsul vandut de tine. discurile puse de tine se vede ca nu au ventilatie ci doar sunt perforate. sunt cumva perforate dupa sau asa sunt din fabrica ?
Link to comment
Share on other sites

adrianbmw : ce facem aici ? induci lumea-n eroare ? poza informativa nu are nici o treaba cu produsul vandut de tine. discurile puse de tine se vede ca nu au ventilatie ci doar sunt perforate. sunt cumva perforate dupa sau asa sunt din fabrica ?

 

nu a mers sa mai adaug poze CU CELE VENTILATE pt k erau prea mari DECI 2 DISCURI FATA SUNT VENTILATE SI PERFORATE SI 2 SPATE DECAT PERFORATE intrati pe acest link si o sa vedeti poze si cu cele ventilate >>>>>> http://www.craiovaforum.ro/vanzari-accesorii-auto/lt%3B-lt%3B-lt%3Bvand-discuri-frana-perforate-si-ventilate-bmw-e36-318is-320-325-328-gt%3B-gt%3B-gt%3B-gt%3B-gt%3B-799616.html

Edited by adrianbmw
Link to comment
Share on other sites

Treaba ta adica nu pui poze REALE, dar respecta cele 7 zile!!!

Mai au si alti colegi cate ceva de vandut! Nu TREBUIE sa fie topicul tau primul, mereu! Dai UP la 2 zile, apoi, "targuiala" cu poze este pentru ...copii! Nu e decat un UP mascat!!

 

 

alea sunt destul de reale ....intra pe link ala si vezi toate pozele

Link to comment
Share on other sites

Da, multumesc pentru raspuns!! Aveam mare nevoie!!! :thumbsup: Dar, e bun pentru ca tine topicul sus!!!

Banuiesc ca maine, sau miercuri, vei fasi si niste poze care ....etc ...etc.

Daca niciun moderator nusi arunca ochii pe topic, o sa ai zilnic "discutii" despre cum sunt pozele!!!

Deci,...

Link to comment
Share on other sites

La cum arata discurile alea, mancate 30% de rugina... nici nu m-as gandi sa le pun pe o masina cu care vad des 200km/h

Sunt zimmermann, intradevar sunt destul de scumpe noi, dar in halul ala...

 

orice masina care sta parcata mult timp si na fost miscata se fac discurile k cele din poza ruginesc ....

Edited by adrianbmw
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.