Jump to content

angel eyes bmw 80 ron


manny

Recommended Posts

cine esti, de unde esti!?

 

manny sunt din bucuresti. sunt pe led se vad super super. dau garantie 2 ani la ele oricum ledurile nu au moarte su fiecare siguranta si nu dau eroare in bord.0769519552

 

Mai multe detalii.... CCFL sau LED, garantie, etc

 

sunt pe leduri dar se vad super .pot face si cu lumina originala bmw . garantie 2 ani dar oricum nu se vor arde niciodata deoarece fiecare led este prevazut cu siguranta . nu dau eroare

 

astea mai au nevoie de invertor sau sunt cu rezistente facute ( HOME MADE) si se alimenteaza direct la 12 v ?

 

nu trebuiesc decat legate la pozitii. Nu le trebuie invertor nu le trebuie nimic.nu dau eroare.pt cei interesati este un nr de telefon afisat mai sus.

Link to comment
Share on other sites

Nu se vad ziua ,am vazutt poze pe okazii abea se vad noaptea.. mi-a dat teapa m-ai demult cu un redresor auto,era carcasa goala.

 

 

wow wow woww man chill . gresesti persoana 1 la mana 2 la mana in viata mea nu am avut vreun redresor si nici nevoie. 3 la mana daca si tu ai angel eyes de vanzare pune anunt nu trebuie sa-mi faci reclama negativa mintind aiurea. Chiar ma deranjeaza si ma jigneste postul tau.esti deranjat k am pret mic si tu nu mai vinzi? pffff asta e viata. i-mi permit sa le dau la bani putini.

 

si chiar va rog uitati-va pe sitteul ala unde zice baiatu ca nu vreau sa-i fac reclama uitati-va si vedeti angel aprinse sub un neon si vedeti cum se vad. pffff ce-mi bat capul cu toti ........

Link to comment
Share on other sites

Salut

 

Pune o poza cu ele montate ziua si noaptea . Multumesc frumos .

 

 

uite o poza cu ele in bucatarie.poza este facuta sub un neon mare care lumineaza foarte puternic asa ca idee cum se vad pe lumina.nu am fix nici o poza facuta ziua dar o sa pun in cel mai scurt timp. aumai cumparat 2 persoane de pe forum de la mine si au sa puna si poze si sa-si exprime si parerile. din pacate nu am timp sa stau in fata calculatorului sa raspund la fiecare mesaj sau intrebare. aveti un nr de telefon in anunt nu ezitati sa sunati si vormim mai multe la telefon. e pe cosmote :D deci i-si permite oricine sa sune.post-34330-0-74863300-1297976800_thumb.jpg

Edited by manny
Link to comment
Share on other sites

pe e39 merg?

Salut.merg pt ca le fac special pentru fiecare model in parte.nu sunt unele cu un diametru standard si le vand ca univerale. Fac pt fiecare model in parte.pot face si cu lumina oem .identica nu led galben sau yo mai stiu ce.

 

Salut.nu dau erori in bord.au condensatori si nu dau eroare de bec ars.

 

valabil pt toti membrii forumului.am afisat un nr de telefon in post ma puteti suna sa va dau detalii despre ele.eu intru de pe telefon pe internet si chiar nu am timp sa verific mereu forumul si sa raspund prompt la toti utilizatorii.folositi nr acela de telefon pt orice intrebare.iar pe forum doar pareri si alte chestii.stima

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.