Jump to content

Accident grav E 60 pe Sos Antiaeriana


E L S

Recommended Posts

Si nu de azi de ieri, de multa vreme.

Bobo, e timpul sa recunosti :console:

ihearto, ori glumesti ori ce? Cum nu apar cand la mine apar in bara jos si nici pe invisible nu sunt. In schimb tu apari, dar cu litere italice.

 

Uite, este si paul pe topic, poate spune el cum este posibil. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Poate cĂŁ doar pe ĂŁia i-ai vĂŁzut din cauza patosului.

Nu i-ai vĂŁzut pe ĂŁia cu dube, nu i-ai vĂŁzut pe ĂŁia cu maÂşini mici care conduc agresiv, nu i-ai vĂŁzut pe ĂŁia care conduc E36 316 de parcĂŁ au M3?

 

ĂnseamnĂŁ cĂŁ experienĂža ta e foarte limitatĂŁ.

P-aia i-am luat in seama pentru ca aia s-au comportat precum bizonii. Au fost si altii cum spui tu, care chiar daca circulau repede, cu dube, alte marci, etc., dar care s-au comportat mult mai civilizat si chiar se lasa cu salut.

 

Daca acum ai stabilit si experienta mea, e clar. Iar o dai in extreme... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Păi atunci cum naiba nu pot să-mi amintesc de măcar o dată când m-a deranjat vreo maşină cu motor mare, indiferent de marcă, iar tu spui că doar ăia te deranjează?

Nu cumva te deranjează pentru simplul fapt că tu circuli mai încet decât ei şi tu n-ai vrut să te laşi depăşit?

E treaba lor cu ce viteză circulă.

 

===========================

Nu apari.

 

Poate pentru că ai rude în fosta nomenclatură comunistă, te fac băieţii dispărut. :laugh:

 

http://img708.imageshack.us/img708/9171/capturepbq.png

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

Asa, spune tu Paul, ca asta mic dintr-a 2-a ( banda ) nu ne crede ca la noi nu apare in bara !

Glumetule! :console:

Eu nu am zis ca nu cred, am spus ca eu nu am facut nimic in acest sens, adica in a nu ma vedea in banda jos cand sunt pe topic.

 

Nu apari.

 

Poate pentru cĂŁ ai rude ĂŽn fosta nomenclaturĂŁ comunistĂŁ, te fac bĂŁieĂžii dispĂŁrut. :laugh:

 

http://img708.imageshack.us/img708/9171/capturepbq.png

Da, posibil. Oi fi cenzurat... :frantics:

 

V-am zis, nu stiu de ce. Eu nu am facut nimic in acest sens. :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Asta pentru c-a vrut el sa te lase sa-L vezi

 

Neah, nici din alea nu primesc, doar de la feisbuc

cred c-a fost o greseala sau s-a lasat el(nu prea imi vine sa cred asta ca nu este genul sa lase),poate a gresit combinatia era atent la corecturi

acum nu-l mai vad dar el tot este activ

Link to comment
Share on other sites

gata,l-am prins!!

Felicitari! :sorcerer:

 

DacĂŁ era forumul, nu Ăži-ar fi trimis mail-ul de notificare ci direct citaĂžii scrise. :laugh:

Direct Hollywood ce-i aici. Sa inteleg ca suntem intr-un fel de iRobot... :spiteful:

 

sa ma tem ,dc ?? hm

Nu-ti fie teama, admitule! Curaj! :wild: Ce, tu te iei dupa, ihearto, nu vezi ca e pus pe glume? :sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Ironii din partea cui? Daca am ajuns sa ma lamentez de..."ironiile" unuia care gaseste dificil de dezlegat "tainele" limbii romane sau ale unuia care se crede superior prin prisma Wikipedia, a unui motor puternic si a fabricilor de diplome, inseamna ca m-as ironiza singur. Ei bine, p-asta nu pot s-o fac... :no: Ce, chiar asa de rau am ajuns?

 

Prefer sa le consider simple glume nevinovate si fara rautate, de exemplu ca cele ale lui ihearto. P-ale lui asa le percep.

 

Cum as putea sa ma compar cu detinatori ai adevarului absolut? Ce, te pomenesti c-oi fi si eu nebun... :crazy: Am devenit imun la chestiile astea. Exista diversitate in lumea asta si mai sunt si d-astia care obisnuiti sa se tavaleasca pe jos ca sa dea, sa faca sau sa nu faca ceva mamica si taticu, devin brusc bulversati cand cineva are o parere contrara logicii si argumentelor lor de "neclintit". Reactia poate fi observata usor... :)

Edited by Bobo1987
Link to comment
Share on other sites

Eu de multe ori nu circul pe banda 1,prin oras.Asta deoarece in Oradea,la majoritatea arterelor principale de circulatie,banda 1 e plina de canale,gropi,si pe multe portiuni parcheaza lumea pe trotuar,cu fundul masinii scos in afara,pe banda 1. :rolleyes:

 

 

 

si deci d-aia nu mergi tu pe banda 1 ...:frantics:

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

Ironii din partea cui? Daca am ajuns sa ma lamentez de..."ironiile" unuia care gaseste dificil de dezlegat "tainele" limbii romane sau ale unuia care se crede superior prin prisma Wikipedia, a unui motor puternic si a fabricilor de diplome, inseamna ca m-as ironiza singur. Ei bine, p-asta nu pot s-o fac... :no: Ce, chiar asa de rau am ajuns?

 

Vezi că începi să jigneşti şi nu-ţi va mai acorda nimeni atenţia pentru care tânjeşti atât de mult.

 

Ţi s-a părut ţie că eu mă consider superior din cauza maşinii sau din cauza unor diplome?

 

Eşti incredibil de limitat dacă astea sunt concluziile tale.

 

Inteligenţa nu stă în diplome, şmecheria nu stă într-o maşină.

Dacă-mi vând mâine maşina, crezi că nu aş fi acelaşi om?

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

Jignesc? Unde sunt jignirile? Nu am dreptul la a-mi exprima o parere despre cineva atat timp cat o fac intermeni civilizati?

 

Este exact o parere ca aceea pe care ti-o faci tu despre altii ca respecta legea si siguranta in trafic pentru ca sunt frustrati, invidiosi si ranchiunosi sau ca sunt in cautare de atentie pe un forum.

 

O jignire prin definitie este spre exemplu: "esti incredibil de limitat", iar eu nu am utlizat astfel de temeni nici macar atunci cand concluziile unuia au fost ca eu circul cat mai regulamentar si nu imi pun siguranta mea, a pasagerilor mei si a altor participanti la trafic doar pentru a disparea din fata unuia care incalca legea si considera ca i se cuvin numai drepturi, pentru ca sunt invidios, ranchiunos, frustrat s.a.m.d. Desi limitarea cred ca acolo chiar a intervenit... :console:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.