Jump to content

[Vand] diverse pt. E46


Recommended Posts

vand diverse chestii care mi-au ramas prin casa si nu mai am ce face cu ele

consola centrala pentru cotiera (cheala si cam zgariata ) - 120 de lei

spatarul bancheta spate(din piele oe si fixa ) agatata in doua locuri - 120 de lei

coloana volan (tot ce se vede in poze ) - 200 de lei

ansamblu inel volan ( maneta BC +inel banda volan +maneta stergatoare ) - 270 de lei

nuca mica m3 (piele +metal reimbracata recent ) - 150 de lei

butoane incalzire scaune (cele individuale pt nfl ) - 75 de lei/buc

modul confort - 150 de lei

butoane geamuri electrice spate - 50 de lei /buc

ansamblul de sertarase de sub climatronic,contine tot ce se vede in poze - 220 de lei

motor geam electric dreapta /fata - 70 de lei

tetiere spate

luminile interior- 40 de lei

cric original E46 /bilstein-bmw -70 de lei

navigatie completa 4/3 - 250 de euro

 

in caz de cautati ceva ,faceti o intrebare si aici,mai am tot felu' de chestii de e46 de care nu imi amintesc acum .Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Salut,

 

Ma intereseaza nuca de schimbator cu tot cu piele. Poate e o intrebare tampita insa este necesara vreo modificare tinand cont ca eu am acum schimbatorul normal...??

 

Ms frumos.

salut,cum adica ''cu tot cu piele '' ? nuca se potriveste perfect,in tineretea ei a fost originala e46-m3

Link to comment
Share on other sites

am scris in graba, ma refeream daca o dai inclusiv cu mansonul de piele de la schimbator...

daca cumperi nuca ,pot sa-ti trimit in pretul ala ,odata cu nuca, si un manson negru de schimbator,original ,din piele neagra,fara plasticul pe care-l are la baza,mai vechi dar ok,nerupt negaurit sau ceva....

 

ai cumva parasolare negre cu mufe? sa se aprinda lumina cand dai de ele in jos.

am parasolarele cu mufa ,dar sunt albe,si lumina se aprinde cand le deschizi protectia aceea de la oglinzi ,nu cand le rabatezi in jos

Link to comment
Share on other sites

daca cumperi nuca ,pot sa-ti trimit in pretul ala ,odata cu nuca, si un manson negru de schimbator,original ,din piele neagra,fara plasticul pe care-l are la baza,mai vechi dar ok,nerupt negaurit sau ceva....

 

 

am parasolarele cu mufa ,dar sunt albe,si lumina se aprinde cand le deschizi protectia aceea de la oglinzi ,nu cand le rabatezi in jos

 

Nu am ce facem cu cele albe, am interior negru, ar fi ca balega in drum :)

 

Aveam impresia ca se aprind cand dai in jos, nu stiam, mersi. De curiozitate, ce pret au?

Link to comment
Share on other sites

Multumesc Dee-Low insa pe mine ma intereseaza exact plasticul ala, chenarul de plastic pe care sta lipita pielea. Multumesc oricum.

sal ,da' eu de unde sa visez ca plasticul ala il vrei,ca n-ai zis nimic de el,m-ai intrebat din aproape in aproape de nuca,de mansonul de piele etc

200 de lei mansonul de piele impreuna cu plasticul de la baza si impreuna cu nuca de m3

 

pai ce diferenta e intre fata si spate...sunt toate la fel daca nu ma insel...

sa fim seriosi...nu stii de ce ai nevoie ? cum sa fie la fel butoanele de la geamurile fata cu butoanele de la geamurile spate ?? :nea:

Link to comment
Share on other sites

anunt valabil

vand diverse chestii care mi-au ramas prin casa si nu mai am ce face cu ele

consola centrala pentru cotiera (cheala si cam zgariata ) - 120 de lei

spatarul bancheta spate(din piele oe si fixa ) agatata in doua locuri - 120 de lei

coloana volan (tot ce se vede in poze ) - 200 de lei

ansamblu inel volan ( maneta BC +inel banda volan +maneta stergatoare ) - 270 de lei

nuca mica m3 (piele +metal reimbracata recent ) - 150 de lei

butoane incalzire scaune (cele individuale pt nfl ) - 75 de lei/buc

modul confort - 150 de lei

butoane geamuri electrice spate - 50 de lei /buc

ansamblul de sertarase de sub climatronic,contine tot ce se vede in poze - 220 de lei

motor geam electric dreapta /fata - 70 de lei

tetiere spate

luminile interior- 40 de lei

cric original E46 /bilstein-bmw -70 de lei

navigatie completa 4/3 - 250 de euro

 

in caz de cautati ceva ,faceti o intrebare si aici,mai am tot felu' de chestii de e46 de care nu imi amintesc acum .Multumesc.

Edited by dee-low
Link to comment
Share on other sites

vand diverse chestii care mi-au ramas prin casa si nu mai am ce face cu ele

consola centrala pentru cotiera (cheala si cam zgariata ) - 120 de lei

spatarul bancheta spate(din piele oe si fixa ) agatata in doua locuri - 120 de lei

coloana volan (tot ce se vede in poze ) - 200 de lei

ansamblu inel volan ( maneta BC +inel banda volan +maneta stergatoare ) - 270 de lei

nuca mica m3 (piele +metal reimbracata recent ) - 150 de lei

butoane incalzire scaune (cele individuale pt nfl ) - 75 de lei/buc

modul confort - 150 de lei

butoane geamuri electrice spate - 50 de lei /buc

ansamblul de sertarase de sub climatronic,contine tot ce se vede in poze - 220 de lei

motor geam electric dreapta /fata - 70 de lei

tetiere spate

luminile interior- 40 de lei

cric original E46 /bilstein-bmw -70 de lei

navigatie completa 4/3 - 250 de euro

 

in caz de cautati ceva ,faceti o intrebare si aici,mai am tot felu' de chestii de e46 de care nu imi amintesc acum .Multumesc.

husa de la schimbatorul de viteze la ce pret?

Link to comment
Share on other sites

husa de la schimbatorul de viteze la ce pret?

daca vrei cu tot cu rama aia de plastic pe care e lipita,costa 100 de lei ,daca o vrei impreuna cu cea de la frana de mana,care are cusaturi la fel,in culorile de M (sunt set ),atunci te costa 180 de lei .Ambele cu ramele de plastic originale.Husele sunt noi ambele ,fara niciun semn sau urma de uzura

 

Nu ai dat de vreun buton pentru perdeluta electrica?

Gen:

 

http://img101.imageshack.us/img101/1944/bigcta.th.jpg

 

 

p.s. cu alea ramane dupa data de 4?

sal,din pacate nu am gasit pana acuma,dar o tin minte,nicio grija ! cu gumele alea nu ramane batut in cuie ,daca poti sa le dai da-le,daca o sa le mai ai pe sfarsitul saptamanii,si daca o sa am bani,te sun si trimit pe cineva dupa ele .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.