Jump to content

M paket...


Calin325

Recommended Posts

Da ca de obicei.Cand te intreb ceva si nu stii sa raspunzi pleci .Apropo am gasit un kit fara proiectoare la 1300e.Oricum multumesc pt detalii.

204277[/snapback]

Are dreptate CAR525tds,mergeti la BMW care vreti kit M si va interesati,ca e acelasi pret. Eu tocmai mi-am montat saptamana asta kitul complet.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da ca de obicei.Cand te intreb ceva si nu stii sa raspunzi pleci .Apropo am gasit un kit fara proiectoare la 1300e.Oricum multumesc pt detalii.

204277[/snapback]

 

 

buna ziua!!

 

imi pare rau ca v-ati suparat.din pacate nu pot sa stau toata ziua pe forum.pentru cei interesati pot sa raspund in limita timpului meu diposnibil.

pentru E39 nu exista un kit complet pentru pachetul aerodinamic M.pe langa pachetul de baza ( bara fata si bara spate) pe care eu il livrez la pretul de 1100 euro. pe langa acest pachet sunt necesare si alte componente pentru montajul pachetului de baza. v-am atasat toate componentele pe care eu le livrez la pretul comunicat initial. la pretul comunicat va mai pot face o reducere.pretul final la care va pot aduce pachetul pentru ca sunteti membru clubului BMW este de 1750 euro.

colegul bedwap spune ca pretul de la reprezentanta este acelasi.as dori sa il intreb daca i-au fost montate pe masina toate elementele prezentate de mine...

sunt convins ca sunt cu MULT sub pretul de reprezentanta atat la accesorii cat si la piesele noi,dar traim intr-o tara libera si puteti sa achizitionati pachetul de unde doriti.

 

o zi buna!!

Lucian

post-2353-1173686958_thumb.jpg

post-2353-1173686972_thumb.jpg

post-2353-1173686988_thumb.jpg

post-2353-1173687004_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

buna ziua!!

 

imi pare rau ca v-ati suparat.din pacate nu pot sa stau toata ziua pe forum.pentru cei interesati pot sa raspund in limita timpului meu diposnibil.

pentru E39 nu exista un kit complet pentru pachetul aerodinamic M.pe langa pachetul de baza ( bara fata si bara spate) pe care eu il livrez la pretul de 1100 euro. pe langa acest pachet sunt necesare si alte componente pentru montajul pachetului de baza. v-am atasat toate componentele pe care eu le livrez la pretul comunicat initial. la pretul comunicat va mai pot face o reducere.pretul final la care va pot aduce pachetul pentru ca sunteti membru clubului BMW este de 1750 euro.

colegul bedwap spune ca pretul de la reprezentanta este acelasi.as dori sa il intreb daca i-au fost montate pe masina toate elementele prezentate de mine...

sunt convins ca sunt cu MULT sub pretul de reprezentanta atat la accesorii cat si la piesele noi,dar traim intr-o tara libera si puteti sa achizitionati pachetul de unde doriti.

 

o zi buna!!

Lucian

205398[/snapback]

 

 

Kitul tau ce are in plus fata de 51710027254 ?Codul pt kit M

Link to comment
Share on other sites

Kitul tau ce are in plus fata de 51710027254 ?Codul pt kit M

205441[/snapback]

 

 

ce nu vine in pachet:

 

poza 1 pozitia 4 stg+dr;

poza 2 pozitia 6 stg+dr,poz 3;

poza 3 ;

poza 4 .

 

masina ta nu are spalator de parbriz si nici carlig de remorcare(sau cel putin asa reiese din cartela de date).

 

Lucian

Link to comment
Share on other sites

va pot aduce praguri E34 noi si numai originale BMW.

am nevoie de seria de caroserie sau in cate usi este masina sa va pot comunica un pret.

205403[/snapback]

masina este in 4 usi , adica este seria 5 fabricata intre 1988 si 1996 :blink: un pret estimativ , adica 100 200 300 de euro ??:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.