Jump to content

bmw-ul si barbatul


rechinita

Recommended Posts

De toata jena faza asta:

" Interests:barbati si combustibil moka "

 

de ce ... de toata jena? :LMAO:

sau ... doar una din categorii intra la categoria "consumabile"?

sau ... ar trebui sa ma intereseze ce te intereseaza pe tine?

 

LOL. Cred ca nu vad bine, ma ustura ochii.

Cum presupun ca rechinita are CNP care incepe cu 1, nu-mi ramane decat sa ma duc la culcare.

 

eronat!

Link to comment
Share on other sites

ce-aveti bre cu fata ?

sunteti misogini ?

sau timorati ?

chiar mi-ar place sa apara o fata cu vreun e21 323 BAUR tipla si sa mai stie si toate surubele de unde sunt....

 

ii plac si tocurile...vad...

cu e38 e cam ....dar, "de gustibus...."

 

on topic; pt unii e chiar o boala grea, cronica, pt altii doar o prelungire efemera a unei anumite lipse....

Edited by brownshark
Link to comment
Share on other sites

ce-aveti bre cu fata ?

sunteti misogini ?

sau timorati ?

chiar mi-ar place sa apara o fata cu vreun e21 323 BAUR tipla si sa mai stie si toate surubele de unde sunt....

 

ii plac si tocurile...vad...

cu e38 e cam ....dar, "de gustibus...."

 

on topic; pt unii e chiar o boala grea, cronica, pt altii doar o prelungire efemera a unei anumite lipse....

 

+1 pune si tu o poza cu ce vrei tu

Link to comment
Share on other sites

de ce sa se inchida topicul?

am mai vazut si ceva de genul.... masini si/sau femei... si mai sunt si alte topicuri cu mult mai penibile.

pe unii va deranjeaza faptul ca sunt femeie sau ... "interesul". pot schimba "interesul" daca va deranjeaza sau nu e in concordanta cu pretentiile forumului.

 

puteti sa va limitati ... la topic sau unii chiar nu se pot abtine cand dau de o reprezentanta a sexului slab pe un forum auto?

Link to comment
Share on other sites

hai mai bine sa se inchida topic`ul , sa se dea suspend la user si gata. Prea penibil .

 

 

suspend pe ce criteriu?

am citit cu atentie regulamentul si nu cred ca l-am incalcat.

 

daca nu ne pui o poza nu mai putem continua . :sorcerer:

 

 

poza cu ... ?

Link to comment
Share on other sites

Nu deranjeaza pe nimeni ca esti femeie, doar ca nimeni nu te crede ca esti altceva in afara de o clona de gen masculin.

pe bune... :LMAO:

chiar nu sunt barbat sau vre-un internaut teribilist.

sau cele din specia numita "femeie" nu isi au loc pe forum?

Link to comment
Share on other sites

Mai, sincer, nu are nimeni nimic cu tipele care se inscriu pe forum, din contra, sunt binevenite, la modul cel mai serios.

 

Tu, pe de alta parte, nu stiu de ce, ai lasat impresia ca esti o clona. Pune poza si nu mai zice nimeni nimic.

Edited by MihaiC
Link to comment
Share on other sites

Au loc destul dar in ultimul timp au fost ceva clone pe aici de aia se cer "dovezi" !!

 

nu sunt clona nimanui si nici barbat.

putem ramane on-topic?

o sa confirme cineva de pe forum.... ca sunt de sex feminin. e suficient?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.