Jump to content

bmw-ul si barbatul


rechinita

Recommended Posts

Nu deranjeaza pe nimeni ca esti femeie, doar ca nimeni nu te crede ca esti altceva in afara de o clona de gen masculin.

Poza cu tine, sa demonstrezi ca esti femeie !

poate vreun calendar, ceva... :whistling:

 

ON:

fiti buni si lasati fata in pace, obsedatilor ! :laugh:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Offtopic:

 

ce emoticon tare... :feminist:

Link to comment
Share on other sites

de unde esti fata?

 

frumos apelativ. presupun ca ai si un timbru vocal impunator. :thumbsup:

 

p.s.

nu reusesc sa postez pentru a raspunde fiecaruia. imi da eroare. mai incercam si maine.

@turmentatu - nu stau langa dunare sau marea neagra. alta apa. toate la timpul lor;

@MAS - mare om, mare rabdare. am bagat la cap. am mascul, si cred ca il cunosti, cel putin din vedere;

@SoareMrs - putina atentie nu strica: am votat cu totul alta locatie;

@Myx - am inteles importanta bmw-ului in viata ta: poze cu fete langa masina :) ;

@sax1987 - sa te cred ca ai e39 ?;

@MihaiC - rechinita vine sigur de la rechin(prima data a fost masculul, nu?);

 

cred ca o reintoarcere on-topic ar evita comentarii rautacioase(sa nu spun misogine, ironice sau cu tenta de gen) la adresa mea.

Edited by rechinita
Link to comment
Share on other sites

cred ca o reintoarcere on-topic ar evita comentarii rautacioase(sa nu spun misogine, ironice sau cu tenta de gen) la adresa mea.

Asta cred ca este imposibil , nici mama dsc-ului nu mai redreseaza topicul asta .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.