Jump to content

bmw-ul si barbatul


rechinita

Recommended Posts

Tu judeci o persoana dupa 5 cuvinte pe care le trece la misto intr-o casuta?

 

 

 

 

 

Cine s-a agitat? Toti v-ati agitat mai putin Billy M care a raspuns ontopic. Ii cereti fetii poze si tampenii din astea de clasa a 5-a. Majoritatea se inseala. Ca sa vezi.

 

multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

Bun, eu dau ignore acestui topic, m-am lamurit. N-am nici timp, nici chef de mistere, intrigi si fandoseli de scoala primara.

 

 

 

@Filon, singurul care se agita cosuros pe aici esti cam tu, asa ca daca tot te-ai anturat in discutia asta foarte inteligenta, scrie-mi nasoale in oracol si cere-i prietenia.

 

@Rechinita, foarte bine ca ne stim din vedere, nu am sa te intreb intrigat cine esti, nu ma intereseaza si discutia mi se pare cel putin puerila.

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

Bun, eu dau ignore acestui topic, m-am lamurit. N-am nici timp, nici chef de mistere, intrigi si fandoseli de scoala primara.

 

 

 

@Filon, singurul care se agita cosuros pe aici esti cam tu, asa ca daca tot te-ai anturat in discutia asta foarte inteligenta, scrie-mi nasoale in oracol si cere-i prietenia.

 

@Rechinita, foarte bine ca ne stim din vedere, nu am sa te intreb intrigat cine esti, nu ma intereseaza si discutia mi se pare cel putin puerila.

 

ce sa ma mai prezint?

sunt fata si ma puteti vedea in calendarul aparut in ultimul numar al revistei.

o sa imi fac poze cu masina si o sa o prezint la sectiunea dedicata.

Link to comment
Share on other sites

Este incredibil cum se aprind hormonii si cum apar mistouri de 2 bani si aluzii stravezii imediat ce nick-ul unui user se termina cu o vocala.

Chiar nu va puteti abtine de la asemenea aberatii?

ªi dacã pe user-iÞã o chema Mircea sau Horea?

Link to comment
Share on other sites

aha deci scopul este , cumpararea reviste in numar cat mai mare

 

nu am nici un castig.

 

AdicĂŁ eÂşti genul care pozeazĂŁ pe maÂşini?

 

Total neinteresant.

 

pentru tine?

ma gandeam...doar esti la prima dragoste: dragutul tau bmw!

nu ai de unde sa stii ce gen sunt.

Link to comment
Share on other sites

eu de asta nu inteleg moderatorii de pe forum , daca deschidea oricine altcineva un topic ca asta si se ajungea la un mare OFF-TOPIC se inchidea imediat , daca nu se completa location , la fel , suspend,warm , draci laci....daca se mai punea si o poza indecenta ,clar era suspend pe viata.

 

 

...

Link to comment
Share on other sites

eu de asta nu inteleg moderatorii de pe forum , daca deschidea oricine altcineva un topic ca asta si se ajungea la un mare OFF-TOPIC se inchidea imediat , daca nu se completa location , la fel , suspend,warm , draci laci....daca se mai punea si o poza indecenta ,clar era suspend pe viata.

 

 

...

acum verificăm...

Link to comment
Share on other sites

Complet penibila toata abordarea asta misterioasa. Bine, mai penibili suntem noi ca-i dam atentie.

 

I'm out.

 

 

ce ti se pare penibil?

faptul ca s-a deviat de la topic si imi cereti sa ma prezint doar pentru ca sunt femeie?

sunt multi useri pe forum ... si nu s-a pus problema de prezentare.

topicul era despre total altceva, nu prezentarea mea.

 

tind sa cred ca acest forum e dedicat barbatilor.

si mi s-a spus sa nu imi fac cont!!! ca voi fi luata peste picior pentru simplul fapt ca sunt femeie.

 

v-ati legat de ce am postat la "interest", la "locatie"...probabil nu vroiam sa ma prezint.

nu stiam ca este obligatoriu.

 

domnilor.... la herculane, intalnirea anuala e organizata de o femeie!!!

chiar va lasati pe mana ei?

 

eu de asta nu inteleg moderatorii de pe forum , daca deschidea oricine altcineva un topic ca asta si se ajungea la un mare OFF-TOPIC se inchidea imediat , daca nu se completa location , la fel , suspend,warm , draci laci....daca se mai punea si o poza indecenta ,clar era suspend pe viata.

 

 

...

 

mai sunt cazuri...cu locatia.

 

acum verificĂŁm...

 

ai verificat?

au facut-o altii mai mari inaintea ta.

Link to comment
Share on other sites

LOL,ce penibil.Si ce impresii.

Daca mai e si maritata,si are la interese ce are...vai de capu` barbatului :rofl:

 

ma gandeam eu ... ca unii confunda forumul cu viata reala.

Edited by rechinita
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.