Jump to content

bmw-ul si barbatul


rechinita

Recommended Posts

În mai multe feluri...

 

 

În primul rând, misterul inutil.

 

Puteai să te prezinţi într-un mod simplu: "Mă cheamă X, sunt din oraşul X, bla bla bla bla."

Să intitulezi altfel topicul crează polemici.

Alt titlu şi un prim post în care să nu menţionezi că e vorba neapărat de bărbaţi ci despre posesorii de BMW şi pasiunea lor pentru această marcă si voila, totul ar fi fost ok.

 

Alte topicuri între oameni care se cunosc poate de ani de zile.

 

Normal că şi interesele.

Tu ce părere ai avea de un bărbat care ar avea scris la interese: :heart: zdrenţe, haleală & benzina pe gratis ?

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

Ăn mai multe feluri...

 

 

Ăn primul rând, misterul inutil.

 

Puteai sĂŁ te prezinĂži ĂŽntr-un mod simplu: "MĂŁ cheamĂŁ X, sunt din oraÂşul X, bla bla bla bla."

SĂŁ intitulezi altfel topicul creazĂŁ polemici.

Alt titlu Âşi un prim post ĂŽn care sĂŁ nu menĂžionezi cĂŁ e vorba neapĂŁrat de bĂŁrbaĂži ci despre posesorii de BMW Âşi pasiunea lor pentru aceastĂŁ marcĂŁ si voila, totul ar fi fost ok.

 

Alte topicuri ĂŽntre oameni care se cunosc poate de ani de zile.

 

Normal cĂŁ Âşi interesele.

Tu ce pĂŁrere ai avea de un bĂŁrbat care ar avea scris la interese: :heart: zdrenĂže, halealĂŁ & benzina pe gratis ?

 

- nu credeam ca este impetuos necesar sa ma prezint:

- cand spui zdrente te referi, la femei?(cred ca este o chestie tipica ... :popcorn: ) sunt membrii pe forum care au la interese ....... asta nu inseamna ca unii sunt gay, etc..

Link to comment
Share on other sites

- nu credeam ca este impetuos necesar sa ma prezint:

- cand spui zdrente te referi, la femei?(cred ca este o chestie tipica ... :popcorn: ) sunt membrii pe forum care au la interese ....... asta nu inseamna ca unii sunt gay, etc..

 

E o chestie de politeţe.

 

Exact, la femei.

 

Tu ai scris bărbaţi pentru că femeile nu prea au alte nume pentru bărbaţi, dar bărbaţii au destule nume pentru femei.

Mă rog, să zicem că unul are scris în profil la interese "femei".

Dacă nu ai aşa ceva scris, asta nu înseamnă că eşti gay, însă dacă ai scris, la fel nu înseamnă că eşti un om serios ci mai degrabă un puşti acneic care caută femei pe net sau vreunul la 40 de ani care caută tinere naive tot pe net încercând să le facă să creadă că are mulţi bani.

 

În orice caz, acesta nu este un forum de socializare sau de matrimoniale ci de maşini.

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

sunt curioasa: ce importanta are bmw-ul in viata barbatului ?

pe cei care v-a prins "microbul pasiunii", ce v-ar putea dermina sa renuntati la nebunia numita BMW ?

 

 

De cand cu bemveul am invatat ce e aia dragoste. Pana la el am cunoscut-o numai pe aia pentru tovarasa (Azi Ăara-Âşi poartĂŁ gândul pe aripi de luminĂŁ,/ Cum mugurii ĂŽn ramuri dau codrilor tĂŁrie/ ÂŞi Te slĂŁveÂşte-n versuri, Femeie EroinĂŁ,/ AlĂŁturi de-nĂželeptul Ctitor, ĂŽntreaga Românie)

 

Dupa aia, fireste, m-a cuprins microbul pasiunii. Nu mi-am dat seama cand am facut-o. Eram innebunit dupa hedonism. Nimic nu m-ar putea face acum sa renunt la nebunia numita beemve.

 

Am emotii, imi cer scuze.

Link to comment
Share on other sites

E o chestie de politeĂže.

 

Exact, la femei.

 

Tu ai scris bĂŁrbaĂži pentru cĂŁ femeile nu prea au alte nume pentru bĂŁrbaĂži, dar bĂŁrbaĂžii au destule nume pentru femei.

MĂŁ rog, sĂŁ zicem cĂŁ unul are scris ĂŽn profil la interese "femei".

Dacã nu ai aºa ceva scris, asta nu Înseamnã cã eºti gay, Însã dacã ai scris, la fel nu Înseamnã cã eºti un om serios ci mai degrabã un puºti acneic care cautã femei pe net sau vreunul la 40 de ani care cautã tinere naive tot pe net Încercând sã le facã sã creadã cã are mulÞi bani.

 

Ăn orice caz, acesta nu este un forum de socializare sau de matrimoniale ci de maÂşini.

 

 

multumesc. esti un gentleman.

 

femeile, au foarte multe epitete alocate termenului de "barbat". se vede ca nu prea ai stat in preajma femeilor: cu siguranta ai fi auzit multe... :pardon:

 

eu care habar nu am de chineza, mandarina sau alta limba orientala, fiind incepatoare pe forum si iti vad profilul ce concluzie sa trag?

Link to comment
Share on other sites

Mersi la fel!

 

Depinde ºi de cercurile În care te ÎnvârÞi.

 

Bla bla bla, Ăži-am dat oricum prea multĂŁ atenĂžie.

 

 

atentie?

pari genul ... care fuge de femei, chiar si virtual.

chestia cu zdrente ... se pomeneste in cercurile in care te invarti?

Link to comment
Share on other sites

offtopic.

Va rog eu din sufletel, dati un suspend mic lui @ihearto ca fro doo zile are treaba cu muzica, fire... butoane de play...

 

...saracii vecini... :sorcerer:

 

vecinu meu urla si geme pe la 3 noaptea. nu de placere.

Acum am cu ce sa ma razbun.

 

Tre' sa fac curat in casa, totusi. Eu nu am alta viata decat bemve, si e cam murdar pe-aici.

Link to comment
Share on other sites

atentie?

pari genul ... care fuge de femei, chiar si virtual.

chestia cu zdrente ... se pomeneste in cercurile in care te invarti?

Am o relaţie de 4 ani, nu sunt vreun copil pistruiat cum poate crezi.

 

Nu fug de femei ci de oameni cu care nu am ce vorbi.

 

De ce să ne ascundem după cuvinte?

 

Altfel ii facea Ciupanezu curte, gard, gradina, iaz cu pestisori de aur si-o plimba cu v8-ul :D

 

Să fim serioşi...

 

Sunt alţii pe forum care se comportă ca nişte câini în călduri în prezenţa unor femei sau atunci când o femeie postează pe forum, trimitându-i imediat pm-uri în care cer id-ul de messenger, îi dau add la friends şi alte tâmpenii de genul ăsta.

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

Am o relaĂžie de 4 ani, nu sunt vreun copil pistruiat cum poate crezi.

 

Nu fug de femei ci de oameni cu care nu am ce vorbi.

 

De ce sĂŁ ne ascundem dupĂŁ cuvinte?

 

 

 

SĂŁ fim serioÂşi...

 

Sunt alÞii pe forum care se comportã ca niºte câini În cãlduri În prezenÞa unor femei sau atunci când o femeie posteazã pe forum, trimitându-i imediat pm-uri În care cer id-ul de messenger, Îi dau add la friends ºi alte tâmpenii de genul ãsta.

 

de ce pierzi vremea?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.