Jump to content

Furt grila radiator


Arpika

Recommended Posts

de astia care isi recupereaza pierderile in acelasi mod ca hotii nu da nimeni,nici un detaliu?

macar sa stim de cine sa ne ferim.

este un topic cu userii tepari... dar de hoti, nimeni nimic.

pentru a limita fenomenul ... poate ca ar trebui o regula in plus pentru cei ce comercializeaza diferite "bucatele" de masina: sa comunice administratorului forumul datele personale daca tot nu se plateste comision pentru comert.

 

Le-o fi furat de la ala care i le-a furat.

 

a specificat: a aplicat DOAR acelasi procedeu! garantat nu si-a recupareat bunul propriu, ci doar l-a pagubit pe altul.

Link to comment
Share on other sites

Doar sta omul in Barcelona , nu trebuie sa ne facem un renume si pe acolo ? Dar deja suntem recunoscuti peste tot !

 

:LMAO:

hoti sunt peste tot si de toate natiile.

sa fim seriosi: strainii...nu ne prea suporta din ale considerente...

sau majoritatea romanilor plecati sunt hoti? nu prea cred.

ca se mai fac asocieri intre romani si natiunile conlocuitoare de la noi... e alta poveste.

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

Nesimtit, cati pumni in mufa ar merita pacaliciul asta.

 

Apropos, asta nu a luat ban pe forumul asta, ca poate il mai tenteaza si altceva de la vreun coleg ?

 

PS: aham, acum vad ca fura in Spania, bun asa, doar face ce a invatat acasa. Ptiu. :angry2:

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

Nu am nimic cu nimeni,insa mi-ar fi rusine sa intru pe un forum si sa spun in fata catorva(cred) zeci de mii de colegi ca am "ciordit" nu stiu ce din cauza ca la randul meu am fost "smanglit";exista "n" metode pt a combate astfel de ilegalitati,nu sa procedezi la fel ca cel care te-a pagubit...
Link to comment
Share on other sites

Pana la urma nu i-am dat initiatorului nici un raspuns. Cum se pot proteja grilele sa nu le ia amatorii de chilipiruri???

 

Off: Cu cat petrec mai mult timp pe forum, incep sa-mi dau seama ca sa fii sofer la noi si sa ai masina e mai degraba o ruleta ruseasca decat parte a vietii cotidiene. E doar o chestiune de timp pana se serveste cineva de la masina ta cu bucati de trimuri, oglinzi etc,si iarasi e chestiune de timp pana intra in tine unul cu acte trase la copiator, completate de mana si cu rarul si asigurarea facuta inainte de razboiul mondial. Cam trist...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.