Jump to content

[Vand] Incalziri in scaune


Recommended Posts

VW Audi Group

 

sunt cu incalzire si pe aripioare.

 

30 ron setul - 1 sezut+1 spatar

 

tel - 0724510861

 

Sunt originale VW, insa se potrivesc si pe alte masini. Se vand doar modulele de incalzire, fara butoanele de actionare.

 

Stima!

post-37692-0-08176500-1299005170_thumb.jpg

post-37692-0-00302600-1299005196_thumb.jpg

Edited by KornCata
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Reguli suplimentare sectiune Mica Publicitate 15. Anunturile de vanzare/cumparare auto/piese pentru marci de masini sau moto altele decat BMW vor fi sterse fara preaviz.

(asta asa ...sa stii la ce sa te astepti) :nea:

Link to comment
Share on other sites

nu-ti contest nici marfa nici calitatea nici pretul....doar ca(parere personala)eu,ca membru BMWclub m-am simtit ofensat cum ti-ai inceput postul ,, VW Audi Group ''....asta miroase a sfidare atata timp cat e un forum dedicat BMW-ului :o
Link to comment
Share on other sites

cea mai mica intentie a mea sa sfidez pe cineva.

Ca si o parere personala, mi-ar face placere sa gasesc ceva ieftin, ce-l pot pune pe masina, chiar daca nu e Opel(asta-i masina ce-o manuiesc eu).

 

Mi-am cerut scuze, n-am vrut sa supar pe nimeni, dimpotriva. Credeam ca vin in ajutorul oamenilor care nu au asa ceva sau au si sunt arse, etc.

 

Cu respect

Link to comment
Share on other sites

Fa te rog un inventar, daca ai mai multe poate iau mai multe seturi. Lasi si tu ceva, facem ceva bisnitza.

Daca e sa iau mai multe trag eu o fuga pana la deva dupa ele.

edit: sint noi, nu?

Edited by Calin78
Link to comment
Share on other sites

sunt noi - da

imi permit sa fac si eu o observatie... :thumbsup: super oferta.. daca te as fii intalnit acum 8 luni,nu mai umblam prin dezmembrari dupa elemente de incalzire jegoase pe care am dat in jur de 200 ron pt 2 seturi. eu mi am pus pe un e46 din 2000,incalzire in scaunele din spate... fetita mea de 6 ani,e foarte multumita de investitie,in sezonul rece.. :rolleyes: pe scaunele din fata am din fabrica si mi am pus si pe spate... pentru cei interesati,se poate... oricum,super oferta.. :thumbsup: bafta la vanzare. :D

Link to comment
Share on other sites

Am si eu o intrebare. Se poate sa trag cabluri direct de la baterie pentru alimentare, sau e vreo problema ca nu va exista vreo siguranta pe circuit? mentionez ca nu ma pricep absolut deloc la electrica. Poate ma ajuta cineva cu un sfat de unde sa trag alimentarea pentru un e39. multumesc.
Link to comment
Share on other sites

@kibu - poti sa tragi direct din baterie, insa cred ca-i de bonton sa pui si o siguranta. Am inteles ca-i musai si releu. Cam atat ma pricepi si eu.

 

Maine sunt cu treburi in Timisoara. Stiu ca trebuie sa dau cuiva 2 seturi si altcuiva 1 set, insa nu mai am nici cea mai mica idee cui. Am vorbit doar la telefon, deci daca cititi postul, da-ti-mi de veste

 

0724510861 - Cata

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.