Jump to content

BMW X5


Dorel21

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

X5-uri se gasesc zilele astea si la 12.000 euro ! Ai impresia ca e vreo masina exclusivista si super scumpa, pentru care sa fi invidiat ? E un model aparut cu foarte multi ani in urma. Nici posesorii de Sandero nu cred ca te-ar invidia ! Edited by MihaiC
Link to comment
Share on other sites

Nu ti-e rusine mai sa fii asa invidios ? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

 

Ba da, ĂŽnsĂŁ mi-e ciudĂŁ. :laugh:

 

IniĂžiatorul topicului se supĂŁrĂŁ degeaba. :)

 

N-are nimeni nimic cu el, ĂŽnsĂŁ pozele sunt un pic nepotrivite, la fel ca fraza de la ĂŽnceputul topicului.

Link to comment
Share on other sites

daca se pune problema asa, si tu esti rautacios, dorel! oare ce zic ceilalti colegi care nu isi permit asemenea masini si te vad pe tine in poza etalandu-ti ostentativ starea de bine? te-ai gandit cum se simt? Edited by bedwap
Link to comment
Share on other sites

@Dorele: DacĂŁ vrei sĂŁ nu mai existe comentarii, poĂži face o chestie foarte simplĂŁ.

 

FĂŁ-i maÂşinii niÂşte poze mai frumoase, fĂŁrĂŁ sĂŁ apari ĂŽn ele, cĂŁci prezentare e pentru maÂşinĂŁ, nu pentru tine.

 

FĂŁ un topic nou, scrie frumos date tehnice, niÂşte chestii despre maÂşinĂŁ Âşi pozele aferente, iar apoi roagĂŁ un moderator sĂŁ ÂşteargĂŁ topicul acesta.

Link to comment
Share on other sites

@Dorele: Dacă vrei să nu mai existe comentarii, poţi face o chestie foarte simplă.

 

Fă-i maşinii nişte poze mai frumoase, fără să apari în ele, căci prezentare e pentru maşină, nu pentru tine.

 

Fă un topic nou, scrie frumos date tehnice, nişte chestii despre maşină şi pozele aferente, iar apoi roagă un moderator să şteargă topicul acesta.

 

pai deocamdata pozele astea le aveam,maine sunt liber am sai fac ceva poze, vina am si eu ca nu am stiut sa fac bine prezentarea poate, dar parca prea tare mati luat fiind nou pe forum

 

numele costel nita iti spune ceva? de la el ai cumparat-o?

 

da vad ca il cunosti, este unchiul meu,de la el am cumparato :)

Edited by Dorel21
Link to comment
Share on other sites

deci cu tine a facut schimbul cu espace-ul. nu stiam ca ai si e39. l-ai luat dupa aia?

 

espace-ul nui de la mine, dar am fost cu el cand a cumparato, da e39 lam cumparat posterior, a avut un var de.al meu unul si mam indragostit de masina cand am conduso

Link to comment
Share on other sites

si cand ai inceput sa nu mai stii vorbeste romaneste ? Faci niste greseli gramaticale sanctionabile in clasa a 4-a.

am plecat la varsta de 12 ani din Romania, mi.am cerut scuze ca uneori nu scriu corect

 

Stati putin ca nu mai inteleg nimic;pana la urma ce modele de bmw ai pt ca la prima poza apare un e46,iar in alta poza un e39. Toate sunt ale tale?

e46 nu este al meu, este al unui verisor

Link to comment
Share on other sites

da, silviu. cu interior maro. pacat ca a lovit-o in spate:| cat te-a ajuns 530? mie aia imi place. la x5 nu-i vad rostul.

da ce mult mia mai placut masina aia, pacat de accident, pe e39 am dat 10 mii euro aproape,vad ca il stii si pe varmiu, noi ne cunoastem?

 

P.S. Cum adica ai cumparat-o "posterior"?

 

posterior = dupa

Link to comment
Share on other sites

@pole, esti un finut :blush:

Daca scriam asa in clasa a 4-a, ramaneam repetent :laugh:

 

Dorele, baga niste poze cu motoru si cu "porbagaju" sa-i "jicnesti" la sentiment pe toti care au ceva cu tine.

Si fa si tu o sesiune foto adevarata cu ambele masini sa moara "dujmanii" de ciuda :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.