Jump to content

MY BMW


c.sainz

Recommended Posts

Multumesc mult tuturor! Franele Performance POT fi puse pe 320 D, dar TREBUIE sa ai jante de mINIM 17". Asta e singura problema: sunt mai mari.

Referitor la kit-uri experioare, inca sunt indecis intre M Pack si Performance! Dar ma decid eu! :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Abia astept sa o vad cu jantele de vara!

Cand le pui?

Cand cand cand?!?!

 

Daca isi pune Brandex jante pe 20"(nu intra),cred ca nu`l mai primesti la intalnire!:))))

 

Intra fara probleme. Chiar am vrut in weekend sa-mi iau unele, dar nu prea am fost incantat de model ca sa ma convinga 100% sa le iau.

Link to comment
Share on other sites

as vrea sa pun schimbator de viteze (maneta,maciuca,ce o fi) asa cum ai tu,sau tu l-ai schimbat cu performance?daca da,vinde-l cel vechi :)

Nu inca! Al meu e cel original, acum (dar , modelul nou!). O sa-l schimb (impreuna cu frana de mana) si ....vb atunci! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Sincer? HABAR NU AM!!! Nu am folosit-o niciodata! Dar, o sa vad ce face si va spun! (nu am nici cartea masinii, pt ca am imprumutat-o unui coleg si .....) :bye:

 

Frumoasa masina. Am vazut-o astazi parcata pe Str. Radu Voda :) Nu pot sa spun ca jantele alese se potrivesc cu masina, dar daca tie iti plac..in rest superba :)

 

Ma urmaresti??? :laugh: Mie imi plac si, in plus, sunt deosebit de usoare! (aprox 7,8 kg/buc la 8,5" latime cu 18" diametrul).

Link to comment
Share on other sites

Eram in trecere, in drum spre munca (locuiesc in Dristor si pe acolo ajung de obicei repede la Universitate, dar azi dimineata era o coadaaa...imensa, timp suficient sa iti admir masina). Important este sa-ti placa tie, din punctul meu de vedere mergeau mai bine pe un coupe, eventual E46, mi se pare ca nu au nici o legatura cu E90 :) As fi pus niste BBS CH sau ceva OEM.
Link to comment
Share on other sites

Si mie imi plac jantele. Parca am mai vazut modelul asta cand imi cautam si eu. Ce style sunt? Sunt de LCI?

 

Cele din POZE, sunt OEM. Da, s-au pus pe LCI. Cele de care vorbeste SCHUMI sunt BBS RC si NU apar , inca, in poze! O sa fac si le postez!

Edited by c.sainz
Link to comment
Share on other sites

doamnee sunt inebunit dupa modelu asta cu facelift , splendida masina sa o stapanesti sanatos

Multumesc! (doar Brandex e ...contra mea!! :LMAO: )

 

Si, referitor la jante, mie imi place cum arata Style 5 pe un E90! (chiar daca Brandex ma dezaproba!)

style 5.jpg

96c0lj.jpg

Edited by c.sainz
Link to comment
Share on other sites

Multumesc! (doar Brandex e ...contra mea!! :LMAO: )

 

Si, referitor la jante, mie imi place cum arata Style 5 pe un E90! (chiar daca Brandex ma dezaproba!)

 

Pai nu te vad pe tine sa lasi masina pe burta. Daca o lasi asa cocotata nu se mai pupa cu style 5.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.