Jump to content

Vand BMW 330xd , 2004


adi_swiss

Recommended Posts

Vand BMW 330XD , an 2004 luna 11 , toate optiunile inafara de trapa , are semipiele .

Packet M interior , bara fata M

 

Singur proprietar in acte , cumparata din Germania in 2008 .

Tractiune integrala .

Pe spate o sa observati 330 XI !!! cei de la Bavaria din cluj mi'au adus gresit emblema si nu o mai schimb acum .

 

Masina e impecabila , trage bine .

Pretul este de 10.500 negociabil .

Telefon 0754580242

 

Mai multe detalii va rog la telefon , nu prea stau pe internet . Va multumesc

post-33450-1267871114_thumb.jpg

post-33450-1267871122_thumb.jpg

post-33450-1267871127_thumb.jpg

post-33450-1267871136_thumb.jpg

Edited by adi_swiss
Link to comment
Share on other sites

178.000 reali , verificabili oriunde doreste clientul

 

 

Daca in topic-ul celalalt avea 250.000 km si se vindea cu 8000, ar trebui inchis si topic-ul asta si banat initiatorul permanent.

Link to comment
Share on other sites

178.000 reali , verificabili oriunde doreste clientul

 

Bã, ce imi place vorba asta! Te-ai gândit tu cã dacã o arunci asa, nici dracu nu mai pune la indoiala seriozitatea ta!

Na, cĂŁ te-au prins detectivii de pe forum!

Pune-o la vanzare in ziar și mai dĂŁ și tu de pomanĂŁ. Poate, poate!

Link to comment
Share on other sites

Pe autovit o are pusa la 11.300 euro, e din 2005, are 163.000 km si are alt numar de inmatriculare, respectiv MM-56-WYZ !!!

 

Nici nu vreau sa ma gandesc care e de fapt adevarul despre masina asta !!! :)

Link to comment
Share on other sites

Tzarani ipocriti ce sunteti , imi pare rau . dar nu se poate ca pe forumul asta ca cineva sa'si vanda o masina . Numai sa comentati stiti . Stiti ce sunteti , niste cocalari cu bmw'uri care nu aveti ce face toata ziua decat sa comentati . Ca oamenii cu bun simt de pe acest forum nu au scris aici si nici nu o vor face .
Link to comment
Share on other sites

Tzarani ipocriti ce sunteti , imi pare rau . dar nu se poate ca pe forumul asta ca cineva sa'si vanda o masina . Numai sa comentati stiti . Stiti ce sunteti , niste cocalari cu bmw'uri care nu aveti ce face toata ziua decat sa comentati . Ca oamenii cu bun simt de pe acest forum nu au scris aici si nici nu o vor face .

 

da tu esti de bun simt ma? :)

Link to comment
Share on other sites

Tzarani ipocriti ce sunteti , imi pare rau . dar nu se poate ca pe forumul asta ca cineva sa'si vanda o masina . Numai sa comentati stiti . Stiti ce sunteti , niste cocalari cu bmw'uri care nu aveti ce face toata ziua decat sa comentati . Ca oamenii cu bun simt de pe acest forum nu au scris aici si nici nu o vor face .

Nici tu nu esti mai presus din limbajul expus. Ai nevoie de o mica pauza.

 

Da un REPORT dupa expirarea sanctiunii si se redeschide si topicul.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.