Jump to content

M 635 Csi


Radu Tatar

Recommended Posts

Multumesc.

 

Si motorul suna superb banuiesc :)

 

Km ? Inca 'originali' ? adica nedesfacut/reconstruit?

 

Pun atatea intrebari ca sunt mare fan a acestor motoare M din perioada respectiva :thumbsup:

Motorul.....hmmm...:).....suna ca un M din vremea aceea!173000 km originali,vopsea originala,eu sunt al doilea proprietar

Pana in Aprilie va trebui sa ii fac mici reparații, dar in rest e IMPECABILA!

Link to comment
Share on other sites

cred ca bobi nu mai poate e tot pe langa ea

acum a vazut-o....si e disperat!!!!!:)

 

Superba masina ,uite un subiect extrem de interesant pentru revista BMWCLUBMAGAZIN,poze profesionale ,interviul cu propietarul .... :thumbsup:

 

Sa o stapanesti sanatos si fara incidente :goodjob:

 

multumesc....la fel si tie!

Link to comment
Share on other sites

frumoasa masina, ai venit cu ea pe roti din DE sau pe platforma? Hai ca poate iti fac si eu o vizita cand ajung pe acasa :), o tii in Copsa sau la Medias? Am avut o vreme ceva treaba prin zona aceea si stiu ca aveai un E60 535d care imi placea mult, de obicei in Copsa il vedeam, il mai ai? Oricum, asta de acum e o bijuterie de masina si ar fi pacat s-o folosesti iarna, oricum ai unde sa o tii la caldura, e de folosit doar vara masina asta! Bafta si poate ne vedem, il iau si pe Dan cu mine s-o mai vada o data :D!
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

Tare, era misto sa mai fi avut si eu M6-le si sa faca baietii astia un articol misto in bmwclubmagazin, ceva gen versus asa, cu poze faine etc... practic asta e direct strabunicul m6-lui meu :p

 

Foarte misto, mi-ar placea sa merg cu asa ceva, sa vad si eu cum se conducea un M din generatia aia...

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

frumoasa masina, ai venit cu ea pe roti din DE sau pe platforma? Hai ca poate iti fac si eu o vizita cand ajung pe acasa :), o tii in Copsa sau la Medias? Am avut o vreme ceva treaba prin zona aceea si stiu ca aveai un E60 535d care imi placea mult, de obicei in Copsa il vedeam, il mai ai? Oricum, asta de acum e o bijuterie de masina si ar fi pacat s-o folosesti iarna, oricum ai unde sa o tii la caldura, e de folosit doar vara masina asta! Bafta si poate ne vedem, il iau si pe Dan cu mine s-o mai vada o data :D!

am adus-o pe platforma...nu era ok, sa o aducem...pe roti!te astept pe aici , la Copsa...ptr ca Bestia e in showroom expusa!

535-ul e acum in Bucuresti la unul din directorii de acolo...:).ma "dau"...cu un E39...acum..:)..

bye

 

Tare, era misto sa mai fi avut si eu M6-le si sa faca baietii astia un articol misto in bmwclubmagazin, ceva gen versus asa, cu poze faine etc... practic asta e direct strabunicul m6-lui meu :p

 

Foarte misto, mi-ar placea sa merg cu asa ceva, sa vad si eu cum se conducea un M din generatia aia...

:)...te astept in zona la Medias....si o sa ai ocazia , din Aprilie sa vezi un M pur sange

Link to comment
Share on other sites

Tare, era misto sa mai fi avut si eu M6-le si sa faca baietii astia un articol misto in bmwclubmagazin, ceva gen versus asa, cu poze faine etc... practic asta e direct strabunicul m6-lui meu :p

 

Foarte misto, mi-ar placea sa merg cu asa ceva, sa vad si eu cum se conducea un M din generatia aia...

 

ar fi super sa faca un articol cu toate cele 3 modele de seria 6....evolutia modelului, de unde si de la ce tehnologie sa plecat si unde suntem acum!

 

Tare, era misto sa mai fi avut si eu M6-le si sa faca baietii astia un articol misto in bmwclubmagazin, ceva gen versus asa, cu poze faine etc... practic asta e direct strabunicul m6-lui meu :p

 

Foarte misto, mi-ar placea sa merg cu asa ceva, sa vad si eu cum se conducea un M din generatia aia...

IMG_2620.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ok, bĂŁieți, mâine o sa va fac poze noi, sa nu spuneti ca vi le pun pe cele din linkul pe care vi l-am dat deja.Chiar sunt unii care se lauda cu mașini pe care nu le au?:)))))))

ÎncĂŁ ceva....ptr cei care au dubii.....va astept in zona Mediaș, si va puteți convinge.....dacĂŁ exista sau nu mașina de care vorbim....:)!

 

nu are rost sa va agitati, e om serios si nu umbla cu cioara vopsita

are destule motoare, autoturisme si tiruri cat sa umple toata curtea de la ratb

 

Venim noi, astia din sb, pana in medias, sau vii tu in sb la o intalnire. De ce doar din aprilie?

Link to comment
Share on other sites

masina e de vis, pune mai multe poze :thumbsup:

 

Venim noi, astia din sb, pana in medias, sau vii tu in sb la o intalnire. De ce doar din aprilie?

[/quot

 

E inmatriculata in Germania, si doar sezonier, pe 6 luni....altfel as platii 4000 euro anual (impozit + asigurare), iar sa o inmatriculez in frumoasa noastra tara.....mai cumperi una..:)

IMG_2603.jpg

IMG_2593.jpg

IMG_2658.jpg

IMG_2839.jpg

IMG_2608.jpg

IMG_2691.jpg

IMG_2646.jpg

IMG_2627.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oricum te asteptam la sb, si mai incolo. Intr-un weekend, undeva la kfc le facem de obicei.

 

Cu mare placere....dar pana atunci , daca vrei o poti vedea in showroom la TRC Logistik, in Copsa Mica

 

La cat este de frumoasa parca merita si niste jante pe masura. O sugestie ;)

 

oh...da!!!!ai si o oferta de pret?:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.