Jump to content

E46 320d


Kenbobo

Recommended Posts

arata mult mai bine cea fara bandouri de tip CSL ,dar nu pe sedan..sau doar daca vopsesti bandourile in culoarea masinii

 

ai pus si canalele de racire frane specifice ?! :) sau le-ai mesterit pe cele existente ?!

Edited by Krebs
Link to comment
Share on other sites

Pe armatura a venit la fix, la colturi in schimb a fost putin chin...pana la urma a iesit bine cu reglat din suporti + aripa. Si da, pe armatura se prinde cu cleme expandabile, iar pe margini are cate un surub cu cap patrat care se infileteaza pe interiorul barii. Cateva cleme am cumparat noi si mi-au ramas si de la bara veche, ca nu am rupt decat 2.

 

Legat de canalele de frane, oricum se monteaza usor, daca dai carenajul rotii jos ;)

Edited by Kenbobo
Link to comment
Share on other sites

Uita-te pe pagina anterioara, ca am scris despre ea.

 

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/117209-e46-320d/page__view__findpost__p__2108386

 

 

Iar daca dai click unde am scris Avin te duce exact pe pagina pusa de tine.

 

E cam scumpa, dar e si f buna. Interfata e foarte "oemisch" si e full android + ca suna mai bine decat orice navigatie de genul.

 

Eu as inlocui navigatia actuala doar pt ca Avin-ul suna ceva mai bine si pt ca are filtre LPF, HPF integrate. In rest sunt f multumit de cea actuala si isi merita din plin banii si are de toate + ca se misca f bine. Repet, as schimba-o strict pt ca are filtre pe partea audio si m-ar ajuta mai mult la ce vreau eu sa fac.

Edited by Kenbobo
Link to comment
Share on other sites

Ok, eu nu am dat clik pe Avin am cautat o si eu, am o retinere doar pt. ca pun totdeauna raul in fata si ma gandesc ca ce fac daca se defecteaza?

Sper ca nu te am suparat?

Oricum eu am sa ma multumesc si cu Erisin ul tau cand iese la vanzare :console:

Link to comment
Share on other sites

De ce m-as supara? :))

 

Pai daca se strica, o trimiti inapoi (pe costul tau) si primesti alta noua. Cam asa se procedeaza. Asa e si cu Erisin-ul meu. Daca s-ar strica as trimite-o inapoi pe costul meu (la transport ma refer) si ei mi-ar trimite una noua, pe costul lor.

Link to comment
Share on other sites

Asta-i iarna,pai sa punem noi poze din Bucuresti,am dat azapada acum 1 ora si in momentul de fata e mai mare ca inainte...... Sper sa va ocoleasca,ca la noi ninge ca " in povesti " :thumbsup:

L.E. Foarte bine arata cu bara fata M Pack :drinks:

Edited by FRE
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Asta-i iarna,pai sa punem noi poze din Bucuresti,am dat azapada acum 1 ora si in momentul de fata e mai mare ca inainte...... Sper sa va ocoleasca,ca la noi ninge ca " in povesti " :thumbsup:

Chiar te rog sa pui o poza, ca sunt curios :D

 

Eu am curatat azi deja de 2 ori zapada de pe masina. Primul strat de dimineata era de vreo 30cm si al doilea e cel din poza. Am noroc ca au scos cei de la primarie un tractoras pe toate stradutele si dau si cu ceva solutie pe strada.

 

Dar ieri in Cluj, ningea grav si nu am vazut un singur utilaj macar pe strada. Cand am coborat pe langa Gradina Botanica era o coada de vreo 10 masini, toate mergeau cu maxim 10 km/h si era drumul ca o partie. Cum luam piciorul de pe acceleratie imi mergea fundul, daca puneam frana imi intra ABS-ul disperat. Cel din fata mea, cu un Clio a pus frana si s-a tot dus pana in bordura....

 

 

\Foarte bine arata cu bara fata M Pack :drinks:

Multumesc. :D

Cand am ajuns ieri la Cluj (de la Dej) m-am speriat cand m-am uitat la masina. Partea din fata era complet acoperita pana peste faruri de zapada. Cred ca si din cauza faptului ca e mai joasa.

Link to comment
Share on other sites

ma uitam la poze si nu imi vine sa cred...cat schimba niste arcuri si o bara masina...abia astept jantele de vara pe ea si bara pe spate si praguri laterale sa vedem si o poza cu 50/50 si gata....

 

ah...de lupe de nici nu mai are rost sa zic... :purple:

Edited by ckh
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.