Jump to content

F30 320d


enis28i

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Va salut ! De vreo 3 saptamani am trecut pe papucii de vara, impreuna cu jantele sus mentionate.. papuci am luat Toyo Proxes T1 Sport ..

 

post-66194-0-03043500-1396631947_thumb.jpg

 

 

post-66194-0-56350600-1396631959_thumb.jpg

 

 

post-66194-0-48879600-1396631966_thumb.jpg

 

 

post-66194-0-85862400-1396631970_thumb.jpg

 

 

Azi cand am vrut sa rabatez oglinzile din cheie, surpriza, nu a mers angry.gif.. am zis ca o fi din cheie, ca poate s'a terminat bateria. Am fost am luat cheia de rezerva, la fel nimic..

Am incercat dupa si din interior, la fel nimic.. mentionez faptul ca, ieri am fost la spalatorie, iar de atunci nu le'am rabatat decat pana azi cand am avut supriza..

Zilele astea cand o sa am timp o sa ma duc cu ea la tester..

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa masina.. Dar jantele, mie nu-mi plac.. Nu dau bine pe F30, cauta ceva model OEM...Poate daca nu ai avea crom pe masina ar da mai bine, si daca ar fi lasata mai jos, mai pe burta..

 

important ii sa iti placa tie :thumbsup:

Edited by mdln
Link to comment
Share on other sites

Va multumesc baieti ! Mie imi plac foarte mult.. acum cand ma gandesc , imi pare rau ca nu am luat cu talon mai mic.. dar merge si asa ! :)

O sa le tin pe astea asa vara asta :)

mdln , daca aveam drumuri de lasat mai jos as fi lasat'o, dar mi'e mila de ea :)

vl69uli , anvelope am pus Toyo Proxes T1 Sport, 235 fata si 255 spate.

Link to comment
Share on other sites

F frumoasa masina, dar jantele nu sunt ce trebuie, sunt ceva modele oe 18, 19 care ca si pret de achizitie second banuiesc ca sunt putin peste pdw urile astea noi.

 

Asa ca fantezie, styling 404 ar arata demential pe masina. :sorcerer:

 

 

keth, intr'adevar sunt super jantele :D dar cum am zis mai sus, o sa le tin vara asta si dupa voi vedea ce si cum, oricum trebuie sa reintregesc bugetul :) in curand voi avea un copil si vor fi alte prioritati :)

Imi plac si style 343 si 405 :D

 

http://www.bmwstylewheels.com

 

 

Cand ai timp si chef,fa niste poze din lateral si nu asa aproape de masina,eu cred ca arata bine,chiar si asa inchise la culoare,totusi sunt pe 18" .

 

Da FRE, voi baga niste poze in curand, asa zic si eu ca arata bine :D din cauza talonului par mici, asa cum zicea si un coleg mai sus… chiar imi pare rau acum parca ca am luat cu talon mai mic, singurul gand a fost siguranta, jantele nefiind originale..asta e acum :)

 

 

Edited by enis28i
Link to comment
Share on other sites

Daca ai pus 235/45/18 pe fata, si pe spate 255/45/18, nu-i bine, pe spate roata-i mai mare( inalta).. trebuia un 255/40/18 sa fie mai apropiate de cele de pe fata ca inaltime....

 

Se vede si in poze, diferenta..

Edited by mdln
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.