Jump to content

E46 '04 320d Diamond Silver


alexrosiu

Recommended Posts

Am tot asteptat sa am ocazia sa fac niste poze cum trebuie, dar se pare ca mai este pana atunci, asa ca voi face prezentarile. :blink:

 

Masina este un E46 320d - 150cp / 330Nm - fabricat 05/2004, cu urmatoarele dotari, in principal:

Culoare Diamond Silver Metallic - BMW Individual

M-Sportpaket II exterior/interior

Navigatie Business MK4/DVD

6CD Changer

Trapa

DSC III

PDC

Scaune sport incalzite

Tapiterie piele

Faruri Xenon HID

 

Impresii: Sunt absolut entuziasmat de masina. Aproape in fiecare seara ajung acasa la 1-2 noaptea cu un mare zambet pe fata. Si m-as mai plimba, dar mai trebuie sa merg si la lucru a doua zi. Ma simt in ea ca intr-un joc video. :)

 

Nu in ultimul rand, ma bucur ca exista si pentru BMW un forum de calitate. Sunt membru aici din 2005, dar "activ" :) doar de-acum, pentru ca pana acum am avut VW respectiv Audi si nu aveam cu ce contribui. Acum voi face tot posibiliul sa fiu de folos celorlalti.

 

In final, cateva poze. Dupa cum spuneam, nu am apucat sa fac niste poze bune. Voi pune o poza de pe mobile.de si doua facute de mine cu telefonul.

post-178-1188668357_thumb.jpg

post-178-1188668370_thumb.jpg

post-178-1188668379_thumb.jpg

Edited by alexrosiu
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imi cer scuze, nu am vrut sa iti stric bucuria, dar am crezut ca vrei sa stii. :blink:

Da, cine stie, poate a cazut, s-a furat sau ceva.

Poate si-a pus propritarul pachetul ulterior, si nu a vrut eleronul.

Poti sa rogi la filaret sa caute daca a venit masina cu el standard dupa serie.

Oricum masina tot superba este si fara el. :)

Link to comment
Share on other sites

frumoasa rau.

seamana un pic cu a mea :)

sau mai bine zis a mea cu a ta ca eu nu am pachet M :)

 

OFFTOPIC: tre neaparat sa fac si eu niste poze ca nu se mai poa'

279116[/snapback]

ca bine le zici mancati-as...de unde le scoti traiti-ar!!!! :blink: :) :)

Link to comment
Share on other sites

pai...mai sunt niste semnale albe,niste jante pe 17,chedere,nari si inele cromate,un volan sport in 3 spite si comenzi :) numai pachet M costa o galagie de bani :) nu imi dau seama daca ai senzor de po\oaie.

Sa nu ma intelegi gresit,si a ta este ff frumoasa.Inca o data sa o stapanesti sanatos! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.