Jump to content

ce parere aveti de acest M3 din 1992


KYL

Recommended Posts

Baiat serios :twoup:

 

"Pret (Brut):

 

18,900 EUR

Caroserie:

 

Coupe

Informatii:

 

Fabricatie: 1992, 83,000 km, Transmisie: manuala, Putere: 50000 CP (36775 kW), Cilindree: 3000 cmÂł, benzina, Numari de usi: 2/3, Tara de origine: Germania, Tara inmatricularii: Romania."

 

Lumea o ia razna incet...incet

 

 

Voie buna.

Edited by 81rgl
Link to comment
Share on other sites

Baiat serios :twoup:

 

"Pret (Brut):

 

18,900 EUR

Caroserie:

 

Coupe

Informatii:

 

Fabricatie: 1992, 83,000 km, Transmisie: manuala, Putere: 50000 CP (36775 kW), Cilindree: 3000 cmÂł, benzina, Numari de usi: 2/3, Tara de origine: Germania, Tara inmatricularii: Romania."

 

Lumea o ia razna incet...incet

 

 

Voie buna.

 

eu totusi cred ca nu e masina e RACHETA :)) 500 HP pe roata :twoup:)) sau poate e vreun prototip NASA:))

Link to comment
Share on other sites

Nu-ti mai pierde timpul cu asa ceva....anunturi de genul.

 

Cum sa scrii intr-un anunt auto, asta:

 

Descrierea Vehiculului:

 

Modificata in Germania de catre reprezentantii ActiveAutoverke si numai cu piese de la renumita firma americana! dezvolta 500cp la roata!!! pe dyno... si este capabila sa intreaca anumite motoare sau masini renumite precum Ferrari,Lamborghini..Porsche..M5,M6 Mercedes C,S,CL63 AMG..E T C

 

Cei care cred ca si pot lua ceva mai performant si mai bine lucrat cu suma ceruta de mine sunt invitati sa caute si sa iroseasca timp si bani!(am cheltuit cu drum si inmatriculare peste 23000euro)

 

A fost o pierdere de timp ....dar m-am amuzat pe seama tipului.

 

Voie buna sa ai.

Link to comment
Share on other sites

Fabricatie: 1992, 83,000 km, Transmisie: manuala, Putere: 50000 CP (36775 kW), Cilindree: 3000 cmÂł, benzina, Numari de usi: 2/3, Tara de origine: Germania, Tara inmatricularii: Romania."[/i]

 

Cred ca starneste multa invidie in randul vapoarelor cu o asemenea putere .

Link to comment
Share on other sites

Toate sansele ca masina sa aiba 500 de cai, nu mai o ardeti aiurea. Un simplu telefon, va dati interesati si va convingeti...Sau e mai usor sa carcotiti? Nu ii iau apararea, nu il cunosc dar sunt oameni la noi care baga bani in masini, si nu m-ar mira ca omul sa fi bagat suma de care vorbeste.

Dar na, unii nici nu pot visa la asa ceva si e mai simplu sa vb prostii cum faceti voi! URAT!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
masina asta chiar exista dar ceea ce cere el acolo pe ea...e de domeniul fantasticului...cred ca si el stie ca nu o sa ia mai mult de 10 mii pe ea. si astia in cazul in care o ia tot vreun maniac ceva. si ma repet iar, asta in cazul in care cel care o vinde e maniac; cel mai probabil pare genul ce si-a luat o masina puternica si acum ne enumera noua victimele care le-a facut pe strada. hmm..tipu asta imi aduce aminte de cineva(vezi TOATE posturile lui mariustxa:))) ) Edited by buldogu_bld
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.