Jump to content

Distantiere BMW 20mm 5X120 cu prezoane lungi


MMihai

Recommended Posts

Distantiere BMW 20mm 5X120 cu prezoane lungi din duraluminiu

 

pret unitar 150 ron cu 5 prezoane lungi incluse in pret (50mm)

 

se pot trimite oriunde in tara prin curier rapid 24ore in jur de 20lei

 

tel 0766750210

 

http://i4.photobucket.com/albums/y102/MMihai/distantiereflanse1287405909.jpg

Link to comment
Share on other sites

Distantiere BMW 20mm 5X120 cu prezoane lungi din duraluminiu

 

pret unitar 150 ron cu 5 prezoane lungi incluse in pret (50mm)

 

se pot trimite oriunde in tara prin curier rapid 24ore in jur de 20lei

 

tel 0766750210

 

http://i4.photobucket.com/albums/y102/MMihai/distantiereflanse1287405909.jpg

ce firma sunt?ai mai multe seturi?pretul este de 150 de lei pe o bucata sau pereche?

Link to comment
Share on other sites

pretul este de 150 de lei pe o bucata sau pereche?

sau 150 de lei setul de 4 buc ? :twoup:

cam ieftin setul de 4,cred eu.nu stiu daca ar lua cineva daca nu sunt de firma...mie unu nu imi prezinta incredere unele de firma,mai ales no name.cu toate ca ceva bun mi-as pune pe spate de maxim 2 cm cu anvelope 255 se vede :)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

pret unitar dupa cum scrie adica un distantier la pachet cu 5 prezoane lungi 150ron deci un set complet de 4 cu 20prezoane 600ron nu as putea sa va spun exact ce firma sunt nu au inscriptionat pe ele decat 5x120 insa finisajul este de inalta calitate iar materialul usor si nu rugineste pt ca sunt duraluminiu
Link to comment
Share on other sites

pret unitar dupa cum scrie adica un distantier la pachet cu 5 prezoane lungi 150ron deci un set complet de 4 cu 20prezoane 600ron nu as putea sa va spun exact ce firma sunt nu au inscriptionat pe ele decat 5x120 insa finisajul este de inalta calitate iar materialul usor si nu rugineste pt ca sunt duraluminiu

bun pretul,de fapt ca peste tot,dar firma face toti banii.parerea mea,daca nu stii firma nu stiu cine cumpara,mai ales ca nu te joci cu viata ta.

Link to comment
Share on other sites

dar, de curios, ce face o flansa de firma X in plus fata de o flansa facuta bine la strung?

 

Pt initiatorul topicului: du-te la un atelier de gravura si graveaza pe ele "ProTuning Accesories" ...daca mai pui si un GMBH in coada, poti sa mai pui si un milion in pret

Edited by Rhaziel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

dar, de curios, ce face o flansa de firma X in plus fata de o flansa facuta bine la strung?

 

Pt initiatorul topicului: du-te la un atelier de gravura si graveaza pe ele "ProTuning Accesories" ...daca mai pui si un GMBH in coada, poti sa mai pui si un milion in pret

sunt mai de calitate.am vazut flanse care nu erau de firma si aveau filet,nu se puneau prezone mai ,lungi.s-a dus dracu filetul dupa cateva demontari de roate.eu mi-am spus parerea,tu crezi si fa ce vrei.

 

si adidasi nike au aceasi calitate ca cei nike de pe taraba nu?

Edited by Alex_wly
Link to comment
Share on other sites

cu siguranta nu este de joaca insa am comandat si eu nu demult pt mine distantiere de firma din catalog de la o firma de prestigiu (nu vreau sa dau nume) si stiu cum arata si cu ce se mananca iar pana una alta in afara de faptul ca acelea care mai au ceva inscriptionat pe ele costa 100euro bucata si dureaza pana la o saptamana sa le primesti nu este nici o diferenta. eu vand cam 3 - 4 set-uri pe saptamana mai ales de cateva luni dupa ce am studiat si eu piata si va spun ca este un pret ok iar cine are posibilitatea sa le compare cu unele de firma il rog sa o faca si sa ne prezinte si noua diferentele. Finisajul acestora este de inalta calitate iar materialele sunt la fel pentru toate. In orice caz eu nu le fac la nici un atelier sau ceva, le aduc si eu din afara dupa niste specificatii fiind facute si ele dupa niste cote si specificatii bine stabilite (care nu cred ca difera fata de cele de firma) in cazul de fata pt bmw mai precis 5 x 120 si prezoane metric 12.1.

Am clienti care au distantiere din acestea de la mine de mai bine de un an si nu au intampinat absolut nici o problema si nici macar nu au oxidat pe suprafata exterioara.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...
  • 2 months later...

este din 2010 dar inca valabil..

140ron /buc cu 5 prezoane lungi incluse si inel de centrare unde este cazul pt ca partea dinspre fuzeta are 74mm iar dinspre janta 72mm asta ca sa mearga si pe e39, e70 etc. am prezoane metric 12 cu 1.5 dar si metric 14 cu 1.25 pt e70,e71. in tot acest timp nu am primit nici un fel de reclamatie in legatura cu prezoanele sau distantierele astea si am montant pe o gama larga de modele. le recomand in continuare pret cu tva inclus

0766750210

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

este din 2010 dar inca valabil..

140ron /buc cu 5 prezoane lungi incluse si inel de centrare unde este cazul pt ca partea dinspre fuzeta are 74mm iar dinspre janta 72mm asta ca sa mearga si pe e39, e70 etc. am prezoane metric 12 cu 1.5 dar si metric 14 cu 1.25 pt e70,e71. in tot acest timp nu am primit nici un fel de reclamatie in legatura cu prezoanele sau distantierele astea si am montant pe o gama larga de modele. le recomand in continuare pret cu tva inclus

0766750210

 

 

 

 

 

doua distantiere cu flanse si prezoane pt bmw e60....le astept multumesc mihai..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.