Jump to content

Vand jante m3 e36 pe 17 si interior sport de piele


Recommended Posts

se vinde interiorul sport complet retapitat (scaune+banchete spate cu cotiera+fete de usi+tetiere fata spate) cu pretul de 450 de euro

 

si jantele de pe masina mea care sunt in stare foarte buna cu 450 euro (gumele sunt 235/40 17 fata/spate cu dot 2007)

 

dupa ce se vor vinde aceste repere vor mai intra la vanzare obc-ul,cotiera,farurile,suspensia

 

poze gasiti aici: http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...0&start=200

 

....bafta!

 

0763.620.924- zeky.

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

Desfaci masina ?

 

OBCul este pt 4 cilindri ?

 

da, vreau sa o vand si sa-mi cumpar un coupe e36 sau un e39....

 

obc-ul este de 6 cilindri insa il pot schimba cu unul de 4 de pe un 1,8is oricand....inca nu sunt hotarat daca sa-l dau la schimb sau nu deoarece aluia de 4 nu-i merge butonul de temperatura exterioara iar al meu este impecabil....

Link to comment
Share on other sites

cd playerul cum se aude?

cat mai vrei dif cu cass original?

 

 

cd player-ul se aude f bine..te sfatuiesc sa-ti iei unul....este negru, vine foarte bine in bord iar culoarea este portocalie ca restul luminilor (un mp3 modelul asta e in jur de 150 ron)....pe al meu nu-l dau ca am o problema la el (scoate cd-ul afara, trebuie curatat si nu vreau sa-mi bat joc de tine)...

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

cd playerul cum se aude?

cat mai vrei dif cu cass original?

 

 

cd player-ul se aude f bine..te sfatuiesc sa-ti iei unul....este negru, vine foarte bine in bord iar culoarea este portocalie ca restul luminilor (un mp3 modelul asta e in jur de 150 ron)....pe al meu nu-l dau ca am o problema la el (scoate cd-ul afara, trebuie curatat si nu vreau sa-mi bat joc de tine)...

 

poate reusesti sa-i faci ceva

apropo,la jante te bagi la un schimb? desi presupun ca daca dai mai tot dupa ea nu vrei

Link to comment
Share on other sites

Salut,fetele de usi sunt de vanzare si separat?Si ele sunt retapitate sau e pielea originala?

 

 

imi pare rau, nu se dau separat....fetele de usi nu sunt retapitate, este pielea originala pe ele....

 

bmw346- nu sunt interesat de schimb....se vand pe bani, sorry....mp3-ul o sa-l duc la curatat (este o treaba care se rezolva)....

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
dai un semn cand vinzi suspensia !

 

dupa ce vand interiorul si jantele :) .....pentru un pret bun (corect) facem si efortul de a schimba suspensia daca este cazul :twoup:

 

Jantele au ajuns la mine . De nota 20 . Foarte multumit !!!

Edited by cris2dum
Link to comment
Share on other sites

cris2dum- sa ai parte de ele :) ..

 

emu- merci frumos :twoup:

 

jantele s-au vandut....a mai ramas interiorul urmat de obc, cotiera, faruri+xenon, suspensie.......

 

UP UP UP ...

 

interior sport din piele naturala retapitat recent..pret 450 euro....

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.