Jump to content

[Vand] Diverse Piese si Accesorii E46


Recommended Posts

Se vand urmatoarele piese,accesorii de e46 ,urmariti ultimul post ,vor aparea sau disparea unele "itemuri" din topic

volan complet original de bmw m3 provenit din dezmembrari 350 de euro neg.

cotiera i m p e c a b i l a din piele neagra ,absolut completa 150 de euro neg.

mai multe perdelute electrice ,cu sau fara butonul de actionare 80 de euro/buc .

nuca mica cu metal si iluminata in lumina oe,cu usoara uzura, provenienta forum,pret 150 de lei

far dreapta original cu xenon,complet ,pt e46 nfl .Nu mai are spalatorul de sub far,in rest complet,cu tot cu xenonul 500 de lei

mai multe seturi de plafoniere pret 30 euro/set de 3 bucati

mai multe seturi de trimuri,printre care aluminiu si mahon-aluminiu(grafit matt) 8 piese,mahon 9 piese,include nuca,aluminiu 300 de lei,mahon 350 de lei

cricuri e46 noi 100 de lei/buc,folosite 70 de lei/buc

subwooferele harman-kardon pt e46 sedan ,300 de lei( am si alte componente hk )

praguri sub usi(vezi poza ) -sunt in stare buna -100 de lei

inele-spire volan ,manete bordcomputer -inele 100 de lei /buc,manete bc 40 de euro/buc

radio-mp3 Clarion dxz868rmp in stare foarte buna de functionare ( un player exceptional ) 150 de euro nediscutabil

oglinzi cu rabatare electrica /doua seturi /150 de euro/set

plafon negru cu trapa ,250 de lei

airbaguri de toate felurile

usi fata/spate complete

etc

etc

etc

Link to comment
Share on other sites

oglinzi si plafon negru pentru coupe?

ce vand eu sunt de pe sedan cu trapa si parasolare luminate

 

pragurile se potrivesc pe nfl din 2000 ? merci. un nr de telefon daca se poate.

da se potrivesc perfect 0761604068

 

daca era in 6 trepte, ma tenta schimbatorul

ma gandesc la oferta si-ti dau un raspuns luni daca nu e tarziu

Link to comment
Share on other sites

Salut.

 

Mocheta din portbagaj lateral stanga este?modelul fara usita...

 

pentru e46 sedan,2004...

da 12 euro

 

K, astept un raspuns

sunt de acord cu conditiile tale,dar atentie,oglinzile au ramele gaurite,au avut montate antifurturi ...le schimbi ramele cu ale tale-daca vrei .Uita-te la poza ca sa-ti dai seama unde sunt gaurelele !! astept raspunsul ca sa stiu ce fac !!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Se vand urmatoarele piese,accesorii de e46 ,urmariti ultimul post ,vor aparea sau disparea unele "itemuri" din topic

volan complet original de bmw m3 provenit din dezmembrari 350 de euro neg.

cotiera i m p e c a b i l a din piele neagra ,absolut completa 150 de euro neg.

mai multe perdelute electrice ,cu sau fara butonul de actionare 80 de euro/buc .

nuca mica cu metal si iluminata in lumina oe,cu usoara uzura, provenienta forum,pret 150 de lei

far dreapta original cu xenon,complet ,pt e46 nfl .Nu mai are spalatorul de sub far,in rest complet,cu tot cu xenonul 500 de lei

mai multe seturi de plafoniere pret 30 euro/set de 3 bucati

mai multe seturi de trimuri,printre care aluminiu si mahon-aluminiu(grafit matt) 8 piese,mahon 9 piese,include nuca,aluminiu 300 de lei,mahon 350 de lei

cricuri e46 noi 100 de lei/buc,folosite 70 de lei/buc

subwooferele harman-kardon pt e46 sedan ,300 de lei( am si alte componente hk )

praguri sub usi(vezi poza ) -sunt in stare buna -100 de lei

inele-spire volan ,manete bordcomputer -inele 100 de lei /buc,manete bc 40 de euro/buc

radio-mp3 Clarion dxz868rmp in stare foarte buna de functionare ( un player exceptional ) 150 de euro nediscutabil

oglinzi cu rabatare electrica /doua seturi /150 de euro/set

plafon negru cu trapa ,250 de lei

airbaguri de toate felurile

usi fata/spate complete

etc

etc

etc

volanul de m3 si-a pierdut airbagul si trimul inferior

a mai ramas doar un set de oglinzi rabatabile electric de la buton

se adauga un LCM pt xenon si proiectoare 150 de lei

etc

etc

...sunt mai multe chestii,doar intrebati si vi se va raspunde

multumesc

Link to comment
Share on other sites

Clarion-ul din poza este cumva montat pe un E46, pe centrul consolei? Sau orientat in stanga?

Daca este pozitionat pe centru, ai cumva rama aceea adaptoare + carrier-ul (suportul) ce permite aceasta pozitionare centrala?

Link to comment
Share on other sites

Imagine1300 reprezinta cumva polita portbagaj neagra pt. berlina in 4 usi, cu decupajul pentru jaluzeaua electrica?

Mi-ar trebui sincer, eu pe a mea am decupat-o cam aiurea cand am montat jaluzeaua...

Ti-am lasat mesaj privat.

Link to comment
Share on other sites

sal.. comenzi volan nu ai pentru cel in 3 spite..

nu mai este deocamdata

 

Clarion-ul din poza este cumva montat pe un E46, pe centrul consolei? Sau orientat in stanga?

Daca este pozitionat pe centru, ai cumva rama aceea adaptoare + carrier-ul (suportul) ce permite aceasta pozitionare centrala?

este pe stanga ,intr-adevar are o rama mai speciala :thumbsup:

 

esti tare man :good:

bagi lumea la cheltuieli.

vezi, te rog, poate aduci si praguri interioare cu ///M pentru un prieten de la arad (nicu25)

as vrea si eu sa am asa ceva pe masina mea... :thumbsup:

 

ai pm.

s-a finalizat tranzactia,mersi !

 

Salut,

Pt un E46 sedan NFL

Ai trim volan cu comenzi pt tempomat?(exact ca in pozele de la deschiderea topicului)pt volanul cu airbag rotund?

Maneta semnalizare cu BC?

Buton deschidere portbagaj berlina?

Mersi

deocamdata,nimic din toate pe care le ceri !

 

Imagine1300 reprezinta cumva polita portbagaj neagra pt. berlina in 4 usi, cu decupajul pentru jaluzeaua electrica?

Mi-ar trebui sincer, eu pe a mea am decupat-o cam aiurea cand am montat jaluzeaua...

Ti-am lasat mesaj privat.

da,intr-adevar ai vazut bine,a fost una neagra de pe un pachet m3 ,dar s-a vandut imediat :rolleyes:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

se adauga difuzoarele/boxele complete sistem HarmanKardon de pe e46 sedan ,toate cele 12 bucati in stare exceptionala plus grilajele inscriptionate cu sigla HK -VEZI POZA- pret 600 de lei /pachet

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

se adauga o consola centrala de e46 pt nfl ,full ,completa,scrumiera ,bricheta,switch-uri de scaune incalzite,asc,hk,perdeluta electrica,plus toate mufele din spate,pret 350 de lei

-------------------------------------------------------------

scuzati calitatea pozelor,sunt poze reale si au caracter orientativ

Edited by dee-low
Link to comment
Share on other sites

Difuzoarele hk au aceleasi dimensiuni ca cele din sistemul business? Ma intereseaza cele din usa fata si din portbagaj :rolleyes:

da,au aceleasi dimensiuni ,dar nu as vrea sa le descompletez,din punctul meu de vedere ,la 600 de lei tot ce se vede in poze e un pret foarte bun

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.