Jump to content

Vand kit ambreiaj Sachs nou in cutie


Recommended Posts

Salut, te scap eu de el daca se potriveste la e36 320i motor m50. Kitul este nou?nemontat pe masina ? E complet? Ce contine? (nu pot vedea pozele)

Imi poti da codul de pe el? Ms

Edited by Dev
Link to comment
Share on other sites

Anunt valabil,

kit nouuu la 350 lei cel mai ieftin!

 

salut daca imi merge in o zi maxim 2 te scap de el,zimi : se potriveste la 316i sau 318i e36 distributie pe lant m43? e nou?a fost montat?garantie ceva?un cod? astept raspuns urgent!!!!

Edited by AdixX
Link to comment
Share on other sites

salut daca imi merge in o zi maxim 2 te scap de el,zimi : se potriveste la 316i sau 318i e36 distributie pe lant m43? e nou?a fost montat?garantie ceva?un cod? astept raspuns urgent!!!!

 

 

La tine nu se potriveste!

Part 21217523620 codul de pe real oem!

 

KITUL ESTE NOU!

Link to comment
Share on other sites

La tine nu se potriveste!

Part 21217523620 codul de pe real oem!

 

KITUL ESTE NOU!

:bye: :cry: lasami si mie un pm te rog cu nr tau sau un id de mess vreau sa iti pun cateva intrebari daca se poate

Link to comment
Share on other sites

KIT-UL este nouuuuuuu in cutie garantie numai verbala ca hartii nu are,

Dat fiind faptul ca un kit nou depaseste cu mult suma ceruta de mine informez ca

pretul tocmai sa modificat si creste la 500 lei FIX.

Accept orice test cu mama mecanicilor si cu cine mai vrea clientul.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
9. Fiecare membru va avea maxim 3 topicuri (active)in cadrul acestei sectiuni. Incalcarea acestei reguli va atrage stergerea celorlalte topicuri si suspendarea contului. Daca un user care are deja 3 anunturi active ( chiar daca acestea sunt blocate pentru incalcarea regulilor de la MP) deschide un al 4-lea anunt, toate anunturile vor fi comasate, inchise pentru 10 zile si userul va fi suspendat pentru 10 zile. La fel se sanctioneaza si postarea unui anunt de mai multe ori. Nu se considera anunturi active anunturile care sunt inchise la solicitarea initiatorului. De aceea este in interesul vanzatorului sa solicite inchiderea topicurilor la care doreste sa renunte.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.