Jump to content

E36 AC SCHNITZER


320i_24valve

Recommended Posts

evacuare Supersprint e aceasi care o are si M3`ul cu serpi.. cu tot.. pe dyno au iesit cam 225 de cai. consum.. de 7-12(14) %. an de fabricatie 1996. Scos limitatorul, cutie de viteze sport (trepte scurte)... cu a 2-a iei 85-90.. cu a 3-a 135.

Masina arata (dupa parerea mea) foarte bine. Este neinmatriculata, dar ofera procura + identificare(inmatriculata in italia). Pretul e de 3600 dar cred ca o iau cu 3000. Ce parere aveti?

Edited by 320i_24valve
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

din astea am vazut si auzit multe, ca este modificat de ac schnitzer, hamann :blink:

 

daca chiar are evacuare supersprint cap coada..aia valoreaza ceva :)

151433[/snapback]

 

mai, am vazut masina, are evacuare supersprint, serpisori, admisie de 325, inca ceva de la 325, etc. Nu e vb ca zice tipul ca e modificata de AC SCHNITZER, asta o zice multa lume. Daca este intr-adevar asa, atunci ar merita?

Link to comment
Share on other sites

din astea am vazut si auzit multe, ca este modificat de ac schnitzer, hamann :)

 

daca chiar are evacuare supersprint cap coada..aia valoreaza ceva :)

151433[/snapback]

 

 

.... Io ma chinui de o luna sa vand aici o evacuare supersprint si nu mi-o ia nimeni cu 120 de euro...:blink: . Face mult mai mult... :)

Edited by the_rifle
Link to comment
Share on other sites

ai grija sa nu deschizi iar un topic cu "am luat teapa".3000 euro sunt bani.Cu banii aia iti aduci un motor mai mare daca tot tii neaparat si iti mai raman si alti bani de reparat pe la masina care o ai acum.Nu merita aia.Daca nu zicea ala ca e modificata de AC Schnitzer nu prezenta interes ...ti-a luat ochii cu asta.Eu zic sa te gandesti atent si sa nu te repezi.Si sa nu o cumperi fara sa te plimbi cu ea.
Link to comment
Share on other sites

evacuare Supersprint  e aceasi care o are si M3`ul cu serpi.. cu tot..  pe dyno au iesit  cam 225 de cai. consum.. de 7-12(14) %. an de fabricatie 1996. Scos limitatorul, cutie de viteze sport (trepte scurte)... cu a 2-a iei 85-90.. cu a 3-a 135.

    Masina arata (dupa parerea mea) foarte bine. Este neinmatriculata, dar ofera procura + identificare(inmatriculata in italia). Pretul e de 3600 dar cred ca o iau cu 3000. Ce parere aveti?

151417[/snapback]

 

 

Nu ti-a ajuns o masina luata la tzeapa? vrei sa te mai arzi odata? Se pare ca ai ceva bani de arunci asha cu ei pe fereastra. N-ar fi mai tare sa-ti cumperi tu un M nou daca tot ai bani ????

 

Sincer nu te intzeleg.... Cred ca esti ciudat...

 

Dupa ce ai bagat atat in asta tu vrei sa-ti pui alt motor ca sa incepi iar.... " Stie cineva de ce nu merge pompa de benzina" ?? "Are cineva un debitmetru?"

" credeti ca e de la lambda? "

 

Esti halit.... Parol :blink:

Edited by the_rifle
Link to comment
Share on other sites

Nu ti-a ajuns o masina luata la tzeapa? vrei sa te mai arzi odata? Se pare ca ai ceva bani de arunci asha cu ei pe fereastra. N-ar fi mai tare sa-ti cumperi tu un M nou daca tot ai bani ????

 

Sincer nu te intzeleg.... Cred ca esti ciudat...

 

Dupa ce ai bagat atat in asta tu vrei sa-ti pui alt motor ca sa incepi iar....  " Stie cineva de ce nu merge pompa de benzina" ??  "Are cineva un debitmetru?"

" credeti ca e de la lambda? "

 

Esti halit.... Parol :)

151563[/snapback]

:blink:

Link to comment
Share on other sites

Nu ti-a ajuns o masina luata la tzeapa? vrei sa te mai arzi odata? Se pare ca ai ceva bani de arunci asha cu ei pe fereastra. N-ar fi mai tare sa-ti cumperi tu un M nou daca tot ai bani ????

 

Sincer nu te intzeleg.... Cred ca esti ciudat...

 

Dupa ce ai bagat atat in asta tu vrei sa-ti pui alt motor ca sa incepi iar....  " Stie cineva de ce nu merge pompa de benzina" ??  "Are cineva un debitmetru?"

" credeti ca e de la lambda? "

 

Esti halit.... Parol :blink:

151563[/snapback]

 

Ok. Gata... Mi-a ajuns cu forumul... Nu sunt "halit" imi place BMW. mi-am luat unul si simt ca un pic ma cam lasa puterile sa il fac... Intrebarile alea nu prea aveam cui sa le adresez daca nu voua... Eu nu am jignit pe nimeni pana acum. Va salut! Eu de azi pe forum nu mai intru! Credeam ca e echipa...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.