Jump to content

New kid on the block RELOADED


Schumi

Recommended Posts

Foarte frumoasa masina.

 

Ma bucur ca ai luat-o de acolo pentru ca cu ocazia asta mai se conving unii dintre colegii nostri ca unele lucruri adevarate nu le poti lua decat de dincolo.

 

Asa trebuie sa arate un seria 3 in acceptiunea mea iar orice asemanare cu cele de pe piata noastra sau in targuri nu are nici o legatura.

 

Sa te poarte sanatos. :thumbsup:

 

PS: tipsul ala nu prea isi gaseste locul acolo,pune ceva oem

Edited by Stefan_e46
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Multumesc, dar cred ca ai inteles gresit, sau nu inteleg eu ce vrei sa spui. Masina am cumparat-o din tara, a fost adusa din Germania la sfarsitul lui 2009. N-am luat-o din targ ce-i drept.. Sunt masini bune si ingrijite si la noi. Trebuie doar sa ai noroc si sa cauti ce trebuie. Tips-ul nu este extraordinar, dar imi place mai mult cum vine decat cel pe care l-am avut la cea dinainte. Edited by Schumi
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Multumesc tuturor! Intr-adevar, culoarea nu este chiar asa de exclusivita. Poate pare asa in poze, insa este un Sparkling Graphite Metallic, destul de obisnuit pe E90. De altfel aceeasi culoare am avut si celalalt E90.

 

@Catalinu - ai PM

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Salutare tuturor!M-am gandit sa-mi prezit si eu masina si am zis ca ar fi frumos sa continui topicul deschis de schumi,masina o am de la el si sunt foarte multumit de ea,mi s-a indeplinit un vis,dar niciodata nu am crezut ca va fi atat de frumos :yahoo: ,masina de cand e la mine a primit niste jante pe 18 inch,style 193,originale.Pe viitor va primi si un parbriz nou pentru ca are o crapatura,in rest nu vreau sa mai schimb nimic la ea,parerea mea fiind ca nu am ce,cred ca arata foarte bine asa.

Masina am luat-o cu 160k,in prezent are 165k,ca dotari mai importante sunt cum a spus si schumi pe prima pagina:scaune sport electrice si cu memorie,trapa,sistem audio hi-fi,perdelute spate,keyless go,faruri cu dynamic xenon,tapiserie din piele bej,suspensii sport,etc.

Las si cateva poze,scuzati calitatea dar am un aparat cam vechi..Va salut.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.