Jump to content

Necesar de piese E34


Apple

Recommended Posts

presupun ca Apple glumea :blink:

155994[/snapback]

nu glumesc... mai am timp pana vineri sa ma gandesc... ori restaurez un E21, ori restaurez/repar un E28...

recarsar de E34 cade... ptr ca nu am banii necesari... nu zice nimeni sigur ca vrea motorul...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nu glumesc... mai am timp pana vineri sa ma gandesc... ori restaurez un E21, ori restaurez/repar un E28...

recarsar de E34 cade... ptr ca nu am banii necesari... nu zice nimeni sigur ca vrea motorul...

155995[/snapback]

bafta in restaurare :blink:

Link to comment
Share on other sites

Din motive personale, as dori sa stiu cine este interesat de piese de E34 5-er...

Va rog sa scrieti aici ce nevoi ati avea: motor, etc... pentru a va rezolva problemele si voi si eu...

Cu cat mai repede cu atat mai bine...

Va multumesc... :blink:

153226[/snapback]

iti repet,as vrea sa vad masina in weekendul asta,daca se poate. merci

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Din motive personale, as dori sa stiu cine este interesat de piese de E34 5-er...

Va rog sa scrieti aici ce nevoi ati avea: motor, etc... pentru a va rezolva problemele si voi si eu...

Cu cat mai repede cu atat mai bine...

Va multumesc... :blink:

153226[/snapback]

 

 

mai ai ceva din masina asta?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.