Jump to content

Vand BMW e60 520 d 06/2007


L A U R

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

:))))))))

 

si faza tare este ca link-ul de pe autovit apare o lista cu e60 puse la vanzare...intr-adevar frumoase masinile...sunt curios cand se opreste navala asta de "minunati"

 

nu exista regula aia cu un nr minim de posturi ca sa poti posta la MP?

Edited by Alex_wly
Link to comment
Share on other sites

Pai cereti poze... Nu este mai usor asa???

Cel mai uºor ar fi dacã iniÞiatorul ar respecta regulamentul, adicã sã aibã locaÞia la profil, sã punã poze, sã specifice un preÞ din primul post, fãrã a fi noi nevoiÞi sã Îl Întrebam chestii elementare ºi sã-i Þinem topicul sus fãcând asta...

ÂŞi sĂŁ nu-Âşi dea up singur prin adĂŁugarea preĂžului la 2 minute dupĂŁ ultima lui postare.

PĂŁrerea mea....

Link to comment
Share on other sites

Cel mai uºor ar fi dacã iniÞiatorul ar respecta regulamentul, adicã sã aibã locaÞia la profil, sã punã poze, sã specifice un preÞ din primul post, fãrã a fi noi nevoiÞi sã Îl Întrebam chestii elementare ºi sã-i Þinem topicul sus fãcând asta...

ÂŞi sĂŁ nu-Âşi dea up singur prin adĂŁugarea preĂžului la 2 minute dupĂŁ ultima lui postare.

PĂŁrerea mea....

 

Topicul lui a fost inchis de mine pentru motivele expuse de tine. Mai putin partea legata de poze.

 

Lipsa pretului, dupa ce a fost avertizat a dus la inchiderea topicului. I-am redeschis topicul dupa ce mi-a comunicat pretul. L-am vazut postand, si l-am lasat sa-l puna el si nu eu. Intre timp, nu a cazut topicul in ordinea din aceasta sectiune. Asta s-a intamplat in cele 2 minute! Deci, nu a avut niciun avantaj prin postarea pretului.

Link to comment
Share on other sites

Topicul asta e bataie de joc.

Pe langa faptul ca in loc sa prezinte pe forum detaliile despre masina individul posteaza un link catre autovit sau ca-si ureaza singur bafta la vanzare (probabil a incurcat clonele), mai si este o clona a lui BMW 520d Fleet Edition.

 

La cate probleme are masina a preferat probabil sa incerce sa o vanda undercover.

 

Clona LAUR este suspendata defintiv, flota are 30 de zile suspend.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.