Jump to content

Vand E46 318 i


cristian1978

Recommended Posts

pot oferii 17.000 ron, nu zic ca masina nu face mai mult, dar astea sunt posibilitatile.

Nu este nici o problema te inteleg, multumesc pt oferta oricum, cu 100eur mai mergea dar este cu 1000eur mai putin.. masina nu este lovita frontal si/sau rasturnata,apoi reparata, ba din contra.. Eventual o pot da in familie cu vreo 4000 la anul. Numai bine!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Frumoasa jucaria, unde se poate vedea?

Un update la nr de km?

Un nr de telefon unde poti fi gasit?

Astept un PM de la tine.

LE: am vazut tarziu ca esti din Braila...

Astept totusi un pm de la tine.

nr de tel este acelasi 0756.958.577 jucaria iese la plimbare de la 1 ian pt ca am avut o alta masina pana la rev. km sunt aprox.aceeiasi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Un schimb cu 525da e39 din 2000?

Multumesc de oferta, dar momentan imi trebuiesc banii pt un apartam.

Pt restul..Masina a fost in Italia acolo ar fi la `moda` trendul in plus mai merge si o fata si asa s-ar explica

Pt.kip..daca tu esti un pic mai `limitat` in gandire nu inseamna ca tre` sa fie toti, (asta e doar parerea mea, dar tu nu tre` sa te superi acum) nu conteaza pe ce `marca` le pui este vorba de un altfel de `look` - te arunci prea tare parca.. :fool:

Edited by cristian1978
Link to comment
Share on other sites

DACA NU AR FI ATATI DE MULTI REATARZI PE LUME CE BINE AR FI.. DA UITE CA TRE SA FIE SI CATE UNUL DINASTA..

 

 

Tu esti reatard semi-analfabet. Cu gene !

 

esti cumva fetita? :rolleyes:

 

 

De gen masculin.

Edited by KIP
Link to comment
Share on other sites

`umbrella ` nu, pt ca am explicat pt cine le am pus

pt `kip` si `srb_alx` ``inteligentilor`` masina e condusa si de o fata CE NU A TI INTELES VOI..AM SPUS MAI SUS DAR, na e mai greu cu `ROMANA` asta, pt unii si culmea tocmai aceiaa se gasesc sa comenteze aiurea, asa ca .. MARS! si vedeti-va de treba voastra ca va `sade` mai bine !(asta ca sa vorbesc pe `intelesul` vostru!) Era o vorba, `te pui cu..si esti mai .. :censored: ca el

`XXL` - scuze pt `UP` nu mai rasp la provocari

Edited by cristian1978
Link to comment
Share on other sites

deci frate,uitate pe autovit sa vezi pretul pietei.

Masina ta valoreaza...MAXIM 3500euro.

Cu 4500e iti iei un 320i facelift,full pina in picioare.

NU POT SA INTELEG oamenii care cumpara masini si le vind cu acelasi pret sau cu 100e mai putin decit au dat initial DUPA CE A TRAS DE EA si bagat kilometri de numa.

Masina NU E INVESTITIE

Eu am dat un 540i e39 cu 6000e dupa ce am dat 10,000e pe el inainte cu un an.Si un e36 318is am dat in jur de 12,000e sa il modific si lam dat u 2,500e in stare perfecta.

Am mai fost ieri la test drive cu un E46 si zice omu:

-Eu am dat 4500e....tio dau cu 4700e ca am bagat benzina pt 2 ani si iam schimbat si caucicurile

Mi-a venit sa-i dau o palma

Link to comment
Share on other sites

ce cacat ai stiut sa bagi intr-o pisica de 12 000 de euro?????! si atat de vizibil a fost ce ai bagat ca ai vandut-o cu 2500???

 

ce i-ai pus, icoane din Athos, presuri nichelate, parasolare cu "turbo sport", spinnere si toba cu leduri?

Edited by Rhaziel
Link to comment
Share on other sites

deci frate,uitate pe autovit sa vezi pretul pietei.

Masina ta valoreaza...MAXIM 3500euro.

Cu 4500e iti iei un 320i facelift,full pina in picioare.

NU POT SA INTELEG oamenii care cumpara masini si le vind cu acelasi pret sau cu 100e mai putin decit au dat initial DUPA CE A TRAS DE EA si bagat kilometri de numa.

Masina NU E INVESTITIE

Eu am dat un 540i e39 cu 6000e dupa ce am dat 10,000e pe el inainte cu un an.Si un e36 318is am dat in jur de 12,000e sa il modific si lam dat u 2,500e in stare perfecta.

Am mai fost ieri la test drive cu un E46 si zice omu:

-Eu am dat 4500e....tio dau cu 4700e ca am bagat benzina pt 2 ani si iam schimbat si caucicurile

Mi-a venit sa-i dau o palma

 

daca tu esti naiv, asta nu inseamna ca toata lumea trebuie sa fie la fel. si unde gasesti tu e46 full facelift cu 4500e? care sa mearga bineinteles :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.